Shit,na neki drukciji nacin..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.09.2011
21
2
0
31
Evo ovako ljudi.. Bas sam juce pusio extra vutru s tipom koji je u tome 50 godina,dida je jbt haha..
ugl.. pravljenje shita,nisam naso ovdje nista vako slicno,zato slobodno komajte,pomozite i tako nesto isto slicno..

Ugl prica: svu vutru koju imate,ili koju ste ubrali.. Metnete u kantu od 25 litara,i stavite na hladno i tamno mjesto (podrum ili nesto slicno). Nakon nekog vremena bi trebale doci muhe i popljuvat sve to i iz toga se rodit crvi koji ce jest tu vasu vutru,znaci pun k crvi ubiti,kad sve to pojedu i zadnji komadic vutre da neostane,ostavite ih zive jos dan,dva.
nakon toga sve njim polijete alkoholom 100 po 100-tnim da crvi izgore,a ono sto su pojeli i probavili ce ostat u kanti,to je njihovo go*vno,sve to dobro promjesat,i ostavit da se alkohol ispari. Onda unutra metnu kna za kosu,i čičkovo ulje..sto bi trebalo drzat vezu izmedu toga svega..Nakon toga metnut u kalupe kakve hocete,i stvit u pecnicu na 45c stupnja,mislim okolo pola sata-45 minuta (ako sam dobro skonto navaren) i to bi trebo bit shit :)

E sad,dal se iko susreto s ovom metodom? cuo za to ili bilo sta? posto bi stvarno htjeo probat napravit to..
Pomozite slobodno :) piss :)
 
13.08.2009
12
6
0
53
To ti je stara provjeren metoda... svakako napravi tako kako ti je dida reko i nećeš pogriješiti.
 
14.09.2011
21
2
0
31
Shit indeed...
icon_lol.gif


I to kakvo :) brijem da cu odradit ovo :icon_lol:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
OMG, definitivno je :shit2:
i kazes nigde na forumu nisi nasao nista slicno? ne cudi me
 
14.09.2011
21
2
0
31
Nisam nigje :) bas sam trazio,al nema nista slicno... Ma lik je did al ono rasta klosar :) al ima znanja :) brijem da je to to.. vrijedi oprobat!
 
14.09.2011
21
2
0
31
hahhaa.. zasto brate? al kontam trazio sam i po netu,nema tih starih recepata nigdje.. on mi je reko,da je SHIT i dobijo ime bas po tome,zbog crvljih gova*na :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
moracu javiti onima na potezu afganistan-pakistan, sto mlate granam po staklu il ogledalu pa onda struzu smolu, da predju na ovaj jednostavniji nacin, a one video postove sto smo kacili na forumu treba pobrisati
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fluid Fluidni
14.09.2011
21
2
0
31
Jebena stvar da,dosta je lagano za odradit bar po citavoj prici :) a jbg power neznam sta da ti kazem,nisam probo zato sam stavio ovdje sve da vidim jel ko probo :)
a tebi brate ako jedu crvi hedove onda neznam sta da radis :D ahahah.... N

ista power trebaim javit i poducit ih :D ahaha
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Kažu da je dobro gofno od deve pa s njim pomiješat.
Crvi,kažeš...hmmmm,:icon_lol:
Ajd' neka dida malo napravi toga pa nam prezentiraj:thumb:
 
14.09.2011
21
2
0
31
VenloNL je napisao(la):
Kažu da je dobro gofno od deve pa s njim pomiješat.
Crvi,kažeš...hmmmm,:icon_lol:
Ajd' neka dida malo napravi toga pa nam prezentiraj:thumb:

Alaaa.. za to mjesanje s *****m od deve nebi ja to pusio neka hvala :D haha..A i relno na nasim prostorima gdje ces nac ***** od deve?
crvići da,kaze da je isprobano i da je prebolestan shit s tim pokusom,i da je to stara receptura... Sad ga jebi ja bi osobno htjeo probat :) ali cim bude berba odma pokusavam radit pa cemo da vidimo sta ce rec rad :) obavezno mi je reko ne vise od 45c stupnja jer thc izgara odatle pa nadalje! al cu se ja jos s njim kontaktirat,zvat ga na joxana pa da udem u pricu totalno :)))
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
koliko ukupan postupak traje, meni se cini koda je mjesec dana xD dok crvi sve obave, dok alkohol ispari i to sve... ima tu dosta vremena, danas ima puno jednostavniji i brzi nacin za izradu shita, mozete naci na youtubeu dosta toga i prakticki u roku sat vremena ga napravite :))
 
14.09.2011
21
2
0
31
DJSoFasT je napisao(la):
koliko ukupan postupak traje, meni se cini koda je mjesec dana xD dok crvi sve obave, dok alkohol ispari i to sve... ima tu dosta vremena, danas ima puno jednostavniji i brzi nacin za izradu shita, mozete naci na youtubeu dosta toga i prakticki u roku sat vremena ga napravite :))

Hmm.. kolko traje,mislim da nebi trebo trajat dugo,mozda nekih 2-3 tjedna ovisi na kolicinu.. Znam da se crvi abnormalno brzo razvijaju,jebene stetocine,al znam i onu kad ti oces da oni nece :))
Ma da alkohol ispari to je 2 dana to je nista :) al mi se svida jedino to brate sto je to totalka priroda ono znas,malo ljudi oprobalo i takve stvari experiment koji me obnavlja :)) neznam kako da objasnim,al da cu probat ocu sigurno makar sa 100 magra samo :D
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Morat ces to odradit i prezentirat nam..sa srecom nek ti bude, a i ima neke logike..shit..kakica..govna..da da..to je 100% neka opaka metoda da dobis neki opak shish..javi nam sta bi :D
 
14.09.2011
21
2
0
31
Monk je napisao(la):
Morat ces to odradit i prezentirat nam..sa srecom nek ti bude, a i ima neke logike..shit..kakica..govna..da da..to je 100% neka opaka metoda da dobis neki opak shish..javi nam sta bi :D

Moracu,sad dok bude berba jos koja 3tjedna,hvala rista,trebalo bi bit logike jbg,ma lik je prso citav zivot je u tome,Kaze da to bude extra sto se tice dima,i da mirisi da uopce nema miris po vutri.. Kad odradim sve slikam dio po dio i stavljam slike i objasnjenja :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.