Shit?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Da se i ja kao mogu reci ekspert sa visegodisnjim iskustvom ukljucim na temu.

Ideja mi je bila da napravim tutorial ,o konzumaciji prof.dr. Shita .

Popracenim fotografijama Afganistanaca (drzavljani Afganistana ) ,prije i poslije konzumacije.

I sa par videa sa istom tematikom.

Ali posto nemam trenutno tehnickih resursa da to bude kvalitetno ostaviti cu za slijedeci put.

A pripremam takodjer jednu vise kao reportazu,odnosno hajmo reci clanak,o pravljenju shita na Afganistanski nacin,po pricama iz prve ruke ...

Pa ce biti svakako ovo jedino mjesto na kojem ce to biti objavljeno.

Odo sada na izvor :)

Pozdrav
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.666
11.902
358
Socotra Island
eelslap.com
E ovako , ljudi u Srbiji u žargonu hašiš zovu šitom . Retko ko ga i zove haš . Ne znam o kakvom tutorialu o konzumaciji pričaš i ko ti je taj doktor ali očito si pobrkao neke lončiće . Javi nam se iz Avganistana kad budeš imao tehničke resurse , pusti priče , svi smo se naslušali priča o robi odande , a i ne znam koja je poenta da nam stavljaš fotke naduvanih Avganistanaca ?!
I mnogo ti hvala što si nam objasnio da su Avganistanci državljani Avganistana .
Izvinjavam se ostalima na spamu , ali eto barem smo demistifikovali reč šit i njeno značenje .
 
12.02.2015
86
4
8
zanima me ako idem radit hasis od lisca onom metodom sa sitom da dobijem kief, koliko gusto treba biti sito, onaj neki fi il kak se to vec mjeri ako netko mozda zna
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Evo jedan podosta heben način dobro iskorištenog trima za radit hash. Nadam se da ću s ovim pomoći svima :) Jedino što je zeznuto je suhi led. Njega nema za kupit kod nas, ali ga se može napravit. Fuck it morat ćeš nabavit vatrogasni aprat. Ali mora biti aparat sa ugljičnim dioksidom. Razlikuje se po mlaznoj cijevi. Uzmeš to, staviš jastučnicu na cijev, zavešeš nekakvim konopom da nigdi ne pobigne, i samo istisneš sve. I imaš suhi led, p.s. ruke dalje od suhog leda. Može doći do ozbiljnih ozeblina jer je suhi led na -72 stupnja celzijusevih.

Uz to još ti treba :

- Silk screen ( ebay ) gledaš po micronima ( brojevi npr. 220, 150, 100, 90 ) E sad, ako uzmeš screen od više microna imat ćeš više ali slabije kvalitete, ako uzmeš screen od manje microna imat ćeš manje ali bolesno izvrsne kvalitete. Now you decide.

- Pollen Press

- Ostalo ti je sve objašnjeno.

 
Poslednja izmena:
12.02.2015
86
4
8
jel zna tko mozda koliko bi sito za brasno moglo imati mikrona? ak je netko vec radio na taj nacin pa ima neki savjet sto uzeti

koji hash je bolji, taj bubble ili ovaj sto e radi ovako preko mreze
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Odi u bilo koju tiskaru i pitaj dal imaju starih potrganih svila za sitotisak. Ili guglaj svila za sitotisak pa vidi kolko kosta. Oni koriste rastere svile (mikrone) koji tebi trebaju
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
220px-Cheese_Grater.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jamrock and xcx