Shiva skunk - Sensi seeds Tajni vrt #2

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.291
14.568
358
Poštovani Vutrići,
evo još jednog tajnog vrta....nazovimo ga drugi....PRVI VRT..... nije drugi ali je drugi na forumu.Kako i sam naslov kaže radi se o Shiva skunku od Sensi seedsa......mama i tata su Northern lights #5 x Skunk #1.......kak bi rekli na Sensi sajtu : The most powerful member of the Skunk family and therefore one of the most potent Indica-dominant strains ever made available....nisam vidio na Vutri niti jedan dnevik koji ima Shivu pa nek ovaj bude prvi.
Box je ručni rad, poluotvoreni bez poklopca, dimenzija 1 x 1 metar obložen diamond mylar folijom....model – A JE TO index.jpg

DSC02924.JPG DSC02920.JPG DSC02919.JPG DSC02918.JPG DSC02914.JPG DSC02935.JPG
Posude koje koristim od prvog dana su kante od farbe volumena 20+ litara...ne znam kolko točno ima ali su za indor solidnog kapaciteta..... DSC02945.JPG
Zemlja je Klasmann Potgrond H, oko 80% kante(10-ak cm do vrha) a ostatak je Plantella balkonia...sve je dobro promješano i vraćeno u kante.
Rasvjeta je trenutno MH 250 W na cca 35 cm od biljki....u cvatnji dolazi HPS 400 W....prigušnica...kak bi jedan mladi gospon sa foruma rekao...iz doba Napoleona...nije baš za peč meso....ali za jajca speć – taman...pogotovo ona od 400 W. DSC02930.JPG DSC02929.JPG
Za mješanje zraka služi mali kućni ventilator Končar 30W, a za ispuh se brine Blauberg Tubo 150mm kapaciteta 360m3/h, 30 W, spojen na flexi cijev 150mm direkt van.Upuh svježeg zraka je pasivan.
DSC02956.JPG
Temperatura po danu je oko 26 a po noći je oko 20 a vlaga je uz ovlaživač još uvijek dosta niska...od 35 – 55 %....zasad je to sve relativno ok a kak bude kad vani pošteno zagrije bumo vidli.....
DSC02949.JPG
Gnojiva koja koristim su od Hesija.....
U planu je jedno ili dva topiranja i nakon toga kročenje sa žicom prema razvoju situacije......Vegataciju planiram oko mjesec dana pa ide na cvatnju.
Ph vode do sad nisam mjerio....nemam pri ruci nikakvo sredstvo za kalibriranje a mislim da mi je mali žuti malo raštelan.....pa kad to uskladim mogu vidjet kaj se sa ph događa....mada se ne zamaram puno s tim....može i bez mjerenja....kak ko voli.
Sjemenke su umočene u vodu cca 24 sata.... DSC02909.JPG otvorile su se i pustile klicu i nakon toga su stavljene u zemlju....Tri od njih su dobro krenule a jedna je zapela sa odbacivanjem ljuske od sjemenke.....trebao sam ranije ragirat i to skinut.....sad je kasno.....nije se otvorila i od prčkanja je pukla......sad su tri Shiva skunka ostala....mada ne otpisujem ju još....možda potera nove listove uz pretpostavku da ima kolko tolko neki korjen/klicu, koliko se stiglo razvit u ovih par dana.......među njima se sunčaju dva Special kush #1 od RQS.....oni su više tu onak bezveze ko smetalo....nemam još jasnu viziju kaj s njima napravit i ne znam jel su muški ili ženski jel nije fem nego izvađena sjemenka iz vrha SK iz out sezone 2014. DSC01681.JPG

Negdje tokom dana 16.04 su pomalo počele izlazit iz zemlje....nisu sve izašle istovremeno...onak polako kroz čitav dan....a ona zadnja je tek dan kasnije odlučila izač pod svjetlo lampe.
Dosad su dobile čistu vodu...tek tolko da se zemlja malo namoći jel je bila suha ko barut....tolko suha da ju je ventilator nosio sa površine.....Malo su se izdužile ali nema veze...nije to niš strašno
19.04 su dobile kap Super vita i normalnu dozu Root complexa.
DSC02962.JPG DSC02966.JPG DSC02963.JPG DSC02972.JPG

Moram zahvalit članovima foruma na doniranoj i posuđenoj opremi....da ne moram sve kupovat jel nisam baš nešto potkovan sa lovicom....lampa i prigušnica 250, vent za ispuh, ovlaživać, root complex, termometar, pregrada sa folijom.....sve me sram dalje nabrajat....ali evo na kraju krajeva krenulo je to nekak nespretno ali sa osmjehom i sa dobrom vibrom negdje u zraku. :)

To bi za početak bilo to . Živi i zdravi bili
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Majstor zna, svaka čast za adaptaciju boxa :thumb:. Shiva je jedna od najštovanijih božica u hinduizmu, vjerovatno da je i strain božanstven. Nek je sa srećom imbra ;)
 

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.291
14.568
358
slabo ih ima na zalihama....i s ovom mojom je bilo drame oko naručivanja...meni je još jedna ostala na čekanju
fala ljudi na dobrim željama :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.