shop.emgd.hr - akcije i popusti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.02.2010
37
4
0
39
Pozdrav forumašima!

Obveza i zadovoljstvo mi je da otvorim ovaj novi topic jer bi u njemu predstavljao sve akcije i popuste koje nudim preko svoje web trgovine.
Nadam se da admini neće maknuti ovaj topic.

Staviti ću nekoliko žarulja po sniženim cijenama od čak 30% pa si izaberite nešto šta vas zanima:
1. tubular SHP 400W
2. tubular SHP 250W
3. Tubular SHP 150W
4. Tubular SHP 70W
5. štedna 23W 2700K
6. Grolux 600W Tubular ovo imam samo 2 komada.


Svakom kupcu tko kupi iznad 300kn poklanjam dodatno ovu štednu žarulju koja je na akciji.

Onaj koji kupi iznad 500kn poklanjam jednu zanimljivu žaruljicu. Radi se od 35W SHP natrij, 2050K i 2100lm evo linka:
Problem je da za ovu žarulju nemam prigušnicu pa ako se možete snaći za prigušnicu i kupite preko 500kn ja ću vam je drage volje pokloniti.

Platit se može i pouzećem dostavljaču prilikom preuzimanja ili na račun internet bankarstvom.
Pošiljka je diskretno zapakirana i ako vam se u transportu ošteti roba to morate prijaviti dostavljaču i šaljemo besplatno novu pošiljku.

Svaki kupac naravno dobije i prigodni poklon, to su se uvjerili oni koji su već kupovali...
Ova akcija traje do isteka zaliha ili do 2.11. imate vremena za shoping preko produženog vikenda...

za info možete me dobiti na PM.

lp