shorty ft baby dooks - evergreen

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
8
0
34
šta je ovo čovječe , pa ovo nema veze sa rapom , nemaštovito , neka iskomercijalizirana matrica , dooks baca neki kao reggae ref , ma užas
eo meni se bljuje od takih pjesama i pjesma nije nova uopće...

poslušaj ovo , ovo je pravi rap --->
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
, možda u ovoj pjesmi nije neki flow baš dobar al rječi su dobre i beat je jeben!
ak ti se nesviđa onda poslušaj ovo

ok mogu shvatit da neko nevoli baš ovako hardcore stvari al za mene je to rap i ak češ slušat shortya(pop) onda bolje počni slušat severinu i simonicu gotovac a mani se rapa

mislim da će mr. skunk imat šta za reć na ovo sve ;)

OP
OP
noke vutra
18.11.2008
11
3
0
30
slusam mucenicku grupu,koma,mayer,kontru,edu a za prti bee gee on je hardocre odavno ga slusam to je znaci dokaz da ne slusam kak kazes POP a za ovu pjesmu svidja mi se radi baby dooks zato sam je i stavio bez spama ako moze a exstra su ove pjesme sto si postavio

14.11.2008
14
0
0
35
Kakve su ovo gluposti?
Kad su bili izbori 2007 tada je bio u HDZovoj kampanji pjevajmo protiv droge ili tako nesto i promoviran je ako osoba koja se drogirala i vise se ne drogira.

Koja licemjernost. Puj.

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
834
39
0
31
ma bezveze je trositi rijeci kad se sve zna , shorty je potpuno druga vrsta glazbe i ima skroz drugaciju publiku , nije los ali u tim svojim okvirima znaci njanjanjanja njanjanja i jebiga ima tko to slusa i voli u pravu ste kad to nazivate pop , ali pazite treba i to poštovati jer je danas veliki uspjeh živjeti od nečeg što se naziva glazba ,a on je to prisiljen pošto mu je to jedini način da prehrani svoju obitelj a usput i nije prošao u životu neke golgote da bi mogao isfurati neki tvrdi rap nego jebiga repa o nekim laganim temama i boli ga ***** ima svoju publiku bez obzira što su to pretežno školarci

dok su prti , blind i ostali iz te ekipe tipicni predstavnici gangsta repa ne bih ja to nazivao hardcore, hardcore je nesta drugo bolji je naziv underground radi mjesta na kojima oni nastupaju i vecini uličara njihovi bitovi i tekstovi leže jer su onako sirovi i surovi što na kraju i je bit svega jer je hip hop kultura ulice ,a ne masovna popularisticka kultura što polako postaje.......