Shpajza Growich 250w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Lepo to izgleda, jos kad se napune do maximuma... mmmm
Samo pici, pratimo do kraja!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Purger

Purger

Aktivan Član
08.08.2013
74
285
53
Svugdje po malo
hehe...ne suši se...cak se jos uvijek rascvijetavaju....ma nisam naso vremena jednostavno...radim svaki dan popodne ,dodjem doma krepan ..malo s klincima, bacim oko na curke i krpe..ujutro sam s klincima i ono jbga..budem,budem i prodju dani...al evo danas oko 12 stavljam friske...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

Purger

Aktivan Član
08.08.2013
74
285
53
Svugdje po malo
harvest je pao..curke odlezale 2 dana u mraku..mogo sam ovu zelenu pustit jos koji dan ali jednostavnije mi je bilo ovako posto je unknown regular sjeme vec na klijanju...jos jedan growic ceka...samo ne znam dali ce ici i dnevnik..vidjet cu....vagao sam samo par glavnih hedova koji su stvarno zbijeni i tvrdih, njih 7-8 ....svaki je oko 25-30gr...sve zajedno ima nekih cca 400-450gr..kad se posusi znate i sami otprilike koliko ode..stavit cu i tu informaciju kad se posusi....

nisam mogao odolit a da ne probam posto nisam htio prije..pao je mali hedic u mikrovalnoj mada ga mikrovalka ubije do jaja..napusio sam se ko zmaj...pravi skankic nema kaj..jos kad se to skjura posteno bit ce to jako lijepa pusilica...ja presretan ko malo dijete.....

a cijelo ovo vrijeme slusam da je indor k.... spram vanjskog ali moram rec da se sad ne slazem s tim....sunce je sunce ok ali ovak se nisam vec dugo upusio...i jos mikrovalka....pa kak ce to pucat kad se zgotovi?? sve me strah :rasta1: :rasta1:

fotke i detaljniji report kad se zgotovi to sve skupa.. :respect:
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Svaka čast!!! :respect:
Sve je bolje sam da nije od dilera!!! :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Purger
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.