Shta mislite o BLUNTOVIMA?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Volite li duvanje iz blunta?

  • Da

    Votes: 26 33,8%
  • Ne

    Votes: 51 66,2%

  • Total voters
    77

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Biggievi su zakon da, al zanima me ovaj od maslaca od kikirikija jer mi je to najdraža davilica kad sam high.... xD

I da, ima u Umagu jedan smart shop (možda se nezove tako) al imaju veliku ponudu bongova, pajpova, gila itd....
 

Midnight Toker

Banned
Banovan
11.11.2009
16
1
0
31
evo me napokon :D

evo report hehe

zadnja tri dana u igri je orange bud i ''obična trava'' koja je isto dosta dobra, o.b. nismo htjeli kvariti bluntom s okusima jer sam po sebi ima specifičan i super okus, nego sam motao jednoslojke :D

a isprobali smo blunt od kruške sa dimom običnim, i mogu reći da mi kruška dosta dobro paše uz miris običnog dima, uništili smo se pošteno :D

imam još par komada, a slijedeći na repertoaru su b.i.g. bluntovi pa ćemo vidjet :D
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
da budem iskren nikad u životu nisam pušio ganju s bluntom jer svaki put zaboravim i onda se sjeti kad sam upljugan već i kad smo spušili sve već
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Pa evo da ti iskreno kažem ...Ja sam tolko bio nabrijan da sam uzeo jedno 20 vrsta , ali ubrzo shvatiš da to nije dobra šema za svakodnevno konzumiranje .
Evo klasični primjer sam sada ja , nemogu gutat koliko me grlo boli , a sve to zbog par dana bluntiranja kao da sam na cannabis kupu ...a i da bi smoto pošteni blunt treba ti jedno 2g marimahune ili u prijevodu za jedno 3 dobre trube. Tako da ... ko voli nek proba , ali nikako nije za učestalu upotrebu .

Sada se treba lječit sa čajem , medom i light pljugicom :)


ALi za sve koji žele probat preporuka je vanila /cherry ... najbolji blunt do sada ...(ovaj u sredini )
 

Midnight Toker

Banned
Banovan
11.11.2009
16
1
0
31
nice :D još se i žališ

ali da, svakako, blunt nije za često pušenje, ni ja ne volim prečesto

BigL daj reci kakvi su ti ''bigijevi'' imaju li okuse, u čem je razlika?
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ajme jučer sam ukro na kiosku neku kubanku ima nekih 10 cm, bila je u ljubičastoj plastici, onako srednje debela, predobar list ima, razrezo sam ju i smoto gram unutra ubio se ko svinja ali prefino je bilo meni najjači blunt do sad. Stvar je u tome što je kubanka imala aromu i okus cherry (neznam na hrvatski šta je to xD) i prefino mi je bilo bolje od bilo kojeg "gotovog" blunta.

A Biggievi, imaš mislim 4 vrste, Unbelievable, Sky's the limit, Big Poppa i još jedan koji još nisam probo mislim da je Hypnotize

Nazvani su po pjesmama Notorious B.I.G.-a (new yorški rapper) koji je više od svega volio dobar blunt i čak u Urban Dictionaryu imaš frazu "biggies blunt" što označava velik i debel blunt u kojem je najmanje 4 grama dobre vutre i da je zamotan negdje u brooklynu... hehe

I da, Biggie je bio njbolji rapper ikad...

Natrag na bluntove, preporučam Unbelievable s okusom grejpa. Al i svi ostali su dobri, svaka pjesma nosi svoj okus, i u Americi su dosta isplativi ti bluntovi jer za 1 dolar dobiješ 3 komada u paketiću, a 1 i pol dolar košta neka kubanka koja je dobra za radit blunt.
 

Midnight Toker

Banned
Banovan
11.11.2009
16
1
0
31
BigL_ hehe ma znam ja tko je biggie i sve to, slušam baš tu vrstu glazbe...nego me zanimalo baš to kakvi su generalno ti bluntovi, pogledao sam komentare, a sad mi jedino preostaje da isprobam :D

prvom prilikom za zg ili negdje van, i u nabavku :D

a nekoliko puta sam radio blunt sa kubanskom cigarom, ne znam, nije mi bilo dobro kao iz ''pravog'', ili jednostavno nisam našao dobru cigaru za to...
 

Midnight Toker

Banned
Banovan
11.11.2009
16
1
0
31
ee i ovaj, još nisam probao blunt sa okusom kikiriki maslaca, to mislim da je zakazano za sutra :D pa ću onda još to lijepo opisati jer je bilo pitanje baš za to.

a danas, hehe, danas ipak ide orange bud u blunt od kruške. pa da vidimo do čega će doći :D

(pišem u drugi post jer šteka i nisam mogao editirati ovaj gore)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Mmmmm, od peanut buttera mora bit bolesno iako mi zvuči nespojivo xD

Al obožavam to najviše na svijetu uvijek cijelu teglicu pojedem kad sam high.
 

Midnight Toker

Banned
Banovan
11.11.2009
16
1
0
31
uh, cijelu teglicu, morao bi biti pošteno napušen da ju pojedem, inače mi kikiriki maslac osuši grlo, volim piti jogurt uz to

e da, kruška blunt + orange bud = nezaboravno iskustvo... :D
nas troje, jedan hedić mali od cca 1 i nešto grama...jooj XĐ komedija prava, a dok pušiš ajme, dim miriši po krušci, a okus dima u ustima onak čista naranča i voćno osvježavajuće... želim tako stalno hahah čisti high u glavi onak lijepo, a nakon nekog vremena tijelo kao da vibrira, nisam imao mira osjećaj neki energičan :D

a ova druga kombinacija, dim + kikiriki maslac blunt fijuu, dim se uopće ne prepoznaje, tj. uopće ne miriši trava, lagano onako, ali zato okus, čisti kikiriki :D
vrlo čudno nekako fino ali ne znam...neuobičajeno :D

eto toliko :D
 
27.12.2009
10
0
0
35
Meni najbolji miris blunta je Purple Haze nr.1 + neki skunk ....Preduvno....Savetovao bi ga svima da probaju...To mi lici na neke zvake ili bonbone nemogu bas da uporedim
 
13.04.2009
30
0
0
33
bluntovi su mi sou za onako ponekad zapaliz iz njih kad nas je malo al kad nas je 5-6 nikako.
a jel zna neko di ima za kupit bluntova u Zadru sad kad su nam zatvorli smart shop?