Shta mislite o BLUNTOVIMA?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Volite li duvanje iz blunta?

  • Da

    Votes: 26 33,8%
  • Ne

    Votes: 51 66,2%

  • Total voters
    77

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
Ponekad volim da zavarim ganju iz blunta( tj.tanko presovanog duvanskog listica iliti duvanske rizle koja jako sporo gori ),a omiljeni mi je chokoladni miris/ukus.Interesantna stvar je ta da se marihuana iz blunta moze pushiti i u zatvorenim prostorijama u kojima ima ljudi, i niko nece provaliti shta se pushi jer che oni osetiti samo miris blunta,dok se marihuana oseca samo u ustima duvacha.Sjajna kamuflaza,zar ne?Exxxtra u vezi sa bluntom je i to shto u jedan blunt moze stati do 5gr marihuane,sto me ponekad spase da ne rolam stotke cele veceri...
Zanima me vashe mishljenje o bluntu:koliko chesto varite iz njega,koji su vam ukusi/mirisi blunta omiljeni i sl...
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
izvini shto ti ne odgovaram na pitanje vec ti postavljam jedno:sad2:
gde ima da se kupe bluntovi (jel na trafici kao i rizle, u pakovanju) i jel to vec srolano pa ti samo punish i varish???
sprry josh jednom ni ja ne volim kad na forumu postavim pitanje a neki novajlija mi postavi jesh jedno:signs054:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Torpedo je napisao(la):
Ponekad volim da zavarim ganju iz blunta( tj.tanko presovanog duvanskog listica iliti duvanske rizle koja jako sporo gori ),a omiljeni mi je chokoladni miris/ukus.Interesantna stvar je ta da se marihuana iz blunta moze pushiti i u zatvorenim prostorijama u kojima ima ljudi, i niko nece provaliti shta se pushi jer che oni osetiti samo miris blunta,dok se marihuana oseca samo u ustima duvacha.Sjajna kamuflaza,zar ne?Exxxtra u vezi sa bluntom je i to shto u jedan blunt moze stati do 5gr marihuane,sto me ponekad spase da ne rolam stotke cele veceri...
Zanima me vashe mishljenje o bluntu:koliko chesto varite iz njega,koji su vam ukusi/mirisi blunta omiljeni i sl...

brate torpedo pocinje ispitivanje trzista :) :) :)
dobri su bluntovi skroz i fensijana ce uvjek kupovati,a geto protuve tesko
na banjici je preko puta trznog centra bila trafika koja je prodavala rizle na komad,nisam vjerovao pa su me odveli da se uvjerim
a blunt je vrh,popusio sam sve uzorke :)
neznas sta je bolje od ukusa,vjerovatno treba vremena da ti se istanca ukus jer je izbor ogroman,a svi mirisu...mmm
 

1mc

Aktivan Član
13.02.2007
42
5
0
Blunt mi je opaka stvar!

Preko ljeta sam si znao kupiti rolicu blunt-papira (u smartshopu u Zg-u),Fakat stane dosta,gori sporo i savršeno,a za upušit se,carski! Samo ne pretjerivati u puffovima,blunt se ne puši po 10-15 serija,povuchesh 2 poštene serije i držiš,pustiš i vučeš ponovo,jer inache steže..! Da,uglavnom,Bluntovi su OK !

Ma samo da se puši........ :sun2:
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
Nema bluntova na trafikama.Postoje bluntovi koje rolash,a postoje i oni koji su vech srolani pa ih samo punish.Meni su gotivniji blantovi koji se rolaju jer su sveziji od ovih drugih.Treba ih drzati na hladnom mestu,tada mnogo duze traju i drze svezinu....
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
Torpedo je napisao(la):
Nema bluntova na trafikama.Postoje bluntovi koje rolash,a postoje i oni koji su vech srolani pa ih samo punish.Meni su gotivniji blantovi koji se rolaju jer su sveziji od ovih drugih.Treba ih drzati na hladnom mestu,tada mnogo duze traju i drze svezinu....

thx, koliko otprilike koshtaju?
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Eee, kad se sjetim proslog ljeta... Probudim se, siđem u pub izvadim 5g White Widowa i blunt bez okusa sastavim baklju i duvam ko sto bi trebo duvat svaki dan... vrhunski dim u vrhunskom bluntu, slobodan i opusten... Eh da, amsterdam zauvijek u srcu....

Kod nas ima za kupit samo neki smijesni flavor bluntovi od kojih mi se riga i glava boli. Istini za volju i u amsterdamu mi je trebalo vremena dok sam nasao prodavaonicu s bluntovima bez okusa.

Blunt je car, a blunt s okusom je čmar
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Da budem iskren nikad nisam pusio na blunt,jer u mom gradu ih uopste nema ali jedan moj prijatelj sad kad bude dolazio iz Austrije donijece ih. Prosli put kad je dolazio donio je staklenu nargilu kako je uzitak pusiti na to. A kad je bio u Holandiji donio je caj i cokoladu od trave,obdvoje ima jako fin ukus
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Narquila je napisao(la):
Da budem iskren nikad nisam pusio na blunt,jer u mom gradu ih uopste nema ali jedan moj prijatelj sad kad bude dolazio iz Austrije donijece ih. Prosli put kad je dolazio donio je staklenu nargilu kako je uzitak pusiti na to. A kad je bio u Holandiji donio je caj i cokoladu od trave,obdvoje ima jako fin ukus

Caj s okusom marije a? Pa ja sam mislio da caj radi samo ako je radjen u mljeku... Kak sad to? Pojasni molim te
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Blunt se ne kupuje...blunt je sleng za ganju koja je upakovana u kubanski cigar...mada eto danas i prodaje neke fisheke koje zovu blunt...ali da razjasnimo blunt da bi bio blunt mora imati ganju u sebi tako daaaa....

Kada velim upakovana ne mislim da se bas upakuje marihuana nego se umota kao joint ili jos bolje evo vec sam pisao o tome mada te sam slike uzeo sa neta i tako se NE mota optimo blunt. Jednom prilikom kad nabavim dobar cigar objasnicu kako se to radi kako treba. Uglavnom ukratko: treba naci kubanski cigar sa dva sloja jedan je pravi list duvana a drugi karton/papir u kojem se nalazi duvan. Znaci onaj prvi odozdo izgleda kao na ovim slikama doleje medjutim ako se skine list odozgo onda se moze sve lijepo zarolati u taj list da sve drzi veoma dobro i da pushi veoma dugo. Uradicu vec tutorial kako se to radi.

http://forums.vutra.org/showthread.php?t=13&highlight=motaj+blunt
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fourtwenty

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ajme, refrešo temu staru 2 godine

Al OK

U hrvatskoj kolko ja znam jedino u ZG u smart shopu blizu Ilice ako se ne varam... to su gotovi, a svoj blant možeš napravit od kubanske cigare (dobre kvalitete).... ali, iduci put prvo potrazi jer sve to već negdje piše na forumu

;)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
za blant koristim sigar, izvadim duhansko punjenje, lagano skalpelom razrežem mjesto gdje je postojeća cigara spojena, odvojim ju, izvadim duhan, očistim od svega, stavim vutru i zarolam,

nikad nisam kupio samo "BLANT", a i slabo pušim na to,

"RIZLA, samo UJDO JOK" :D