Shta vam starcii misle o vutricii?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Moji nemaju nishta protiv nje, otac govori kako cemo josh malo zamotat jedan, mislim ipak je bolje da nju povremeno duvam nego da se nalokavam.
Znate da jedna casa vina ubije od 400 000 do
1 000000 mozdanih stanica, i da je mamurnost zapravo stezanje mozdanih stanica, koje dehidriraju, eee, zato i glava boli!!

PEACE!!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Sa starcima nisam htio o tome raspravljati...stara nije èak ni protiv...jedino se boji da ne sjebem život zbog toga,u vidu dosijea...stari nije ni skužio biljèicu dok je rasla,možda i je,ali me nije ništa pitao (a bila mu je praktièki pod nosom :D )!

A mislim da podatak o 400 000 stanica od èaše vina nije toèan...jedna žesta (0,03) ubije 1000 komada,a vino je u svojoj kolièini-pogotovo èaša dnevno- LIJEK!
Živi dokaz je ujna moga staroga koja ima 84godine,svaki dan poslije ruèka popije èašu vina (i to svoga,domaæega) i mogu vam reæi da se sjeæa stvari od djetinjstva...samo se kao i svi stariji ljudi polako poèela gubiti...nažalost!

Evo vam stare grèke:
1 èaša vina dnevno- ZDRAVLJE
2 èaše vina dnevno- VESELJE
3 èaše vina dnevno- SRAMOTA

:wink:
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
a sta kazu.....
sadila sam dvije godine za redom... mama stalno zajebava i pita jel pusim, zapravo sumlja(cak me i testirala, ali mi je rekla da je kupila test, pa nisam pusila mjesec dana i bila sam negativna) a tata mi je ove godine kad sam imala 4 biljcice od pola metra...reko da ih premjestim na vrata od apartmana i da ostavim vrata otvorena zbog svijetla, da nas susjedi ne prijave...hehheh i nakon toga nekoliko dana mi ispricao da je jednom nasao di je neko sadio, uzeo mu jednu biljku i posadio, rekla je da je bila visoka oko 2m i puna skole, da je smrdila :D hehehe, nije reko sta je s njom napravio....
rekla mi je starija sestra da je njoj rekla mama da su i ona i tata probali...hehehhee
ali nebi volili da ja pusim....zapravo, popizdili bi da znaju da pusim...neznam zasto,al eto...
 
18.09.2006
0
2
0
jao, blago vama.. meni je mnogo zao sto ne mogu da pusim kuci.. mogu da zamislim kako bi bilo.. moji bas nisu tako dobri, al mislim da ne bi preduzimali nikakve mere kad bi saznali da duvam.. za caleta mogu da se kladim da je duvao pre (ipak je on covek koji je bio teen 70-ih, i i dalje misli da ima 18 god...) a o majci ne smem ni da mislim.. jbg, ljudi su razliciti...
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Veæina kaže ono što èuje... Nisu educirani i zato prièaju gluposti. Moji nemaju ništa protiv samo što je stara jako tvrdoglava zna da nije štetno ali ne želi otvoreno priznati. Ali zna da pušim...
 
19.10.2006
0
2
0
Stara me pre neki dan pitala zasto duvam (kao kenja nesto) i kakav je osecaj, na sta sam joj rekao da ne mogu da joj opisem jer je to dozivljaj za sebe i svako ga dozivljava na svoj nacin, pa je kao posledica svega proistekla kevina odluka da proba travu sa mnom. :shock: Reko vazi. :) Inace me je u pocetku do jaja smarala u fazonu da ne predjem na nesto jace, a sada je u fazonu "duvaj ti, samo nemoj jace nesto 'leba ti." A cale... On se ne bi uzbudio taman da dodjem krvav, prljava, ispovracan i usran, on ima svoj posao. 8)
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ovako: gadno sranje....
napusavam se vec od proslog petka....ono svaki dan...
i danas dosla-pitaju me sta mi je? na cemu sam? sta sam uzela? bla bla.. a nista ono zapalila sam 7-8 sa ekipom, ono ko i inace... do sad me nisu skuzili a danas...jaooo... tili su me odnit u bolnicu da mi izvade krv, da me testiraju-odma sad.. ali sam priznala da sam kao probala prvi put danas.... i tako... uhh.... i sad ce bit sranja, kupit ce opet test(na 1.sam bila negativna, jer me upozorila da ga je kupila pa nisam pusila mjesec dana) ali sad ce ga kupit i necu se moc izvuc..necu moc pusit...a srat ce mi i za izlaske...ljudi opet sam sjebalaaaaaa.jebemuu.... uhhh :cry: sjebano skroz...a do danas je sve bilo ludilo... šmrc....
pa da i bilo je predobro da bi bilo istinito!!! :(
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Eeeeh..sjebade te totalno... :cry:
Sad sam i ja tužan!....


Ma hajde,,,,ne brini curo....reci da nikada neæeš ni primirisati vuvicu.... :twisted:
ostavit æe te na miru,a ti malkice smanji! :roll:

Ionako si mlada pa se boje za tebe...!

To je zato jer te Vole.... :sun:

polako.. :wink:
 
28.08.2006
0
0
0
koliko vi to imate godina kad vam mame i tate zabranjuju izlaske ?! :lol: :roll:

P.P, vidim da si klinka, a 7-8 komada ti je ono normala svaki dan .. ccc
pa kako te ne bi provalili, verovatno izgledas kao vampir posle toliko dzokova kad dodjes kuci.

Popusi 1-2, iskuliraj malo sa drustvom i vrati se kuci normalna .. moj savet.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
:cry: imam 17....
ma *****....sad necu smit pusit bar do zimskih praznika,a tad moram... testirat ce me svako nesto vremena i ono...sve je skroz sjebano...
tata mi je reko da je on skuzio da sam dolazila doma nadimljena cesto ovih dana...... i zamisli nisam plakala ono pun ***** vremena, a danas sam se naplakala zbog vutre... i ekipa se skroz ukomirala, ono kao bezveze im je bez mene.... :cry: jebemuuuuu ......
zaboravit cu mrvit, motat, pusit, smijat se, zajebavat sa ekipom.... jebeno sve...
a neda mi se ic van i opijat, odjebala sam alkohol skroz....

danas sam isla do prijatelja zapalili 2 zadnje, morala sam se oprostit od svega... i sad...ehh... nista..cekat novu godinu i plakat... :(
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Evo ja ti predlazem da budes malo kvarna....
Evo sta mi pade na pamet u ovoj mojoj ludoj glavi...

Roditelji ti verovatno rade...i trebalo bi svaki dan da idu na posao...sto znaci da svaki dan idu jednim istim putem...i verovatno im je kao i svakom coveku dosadno dok pesace do odredjenog mesta...znaci imas priliku da im indirektno privuces paznju i kazes sta hoces...

Imas drugove komp i ostale stvarcice ..pa napravite jedno lepo obavestenje ili sta vec gde cete od prilike objasniti sta je cannabis i sta su njegove stetne posledice i stavite na obliznju oglasnu tablu..

Kako su ti roditelji iz ljubavi i straha prema tebi i tvom nacinu zivota uplaseni (verovatno im se i prividja list cannabisa) primetice beli papir sa velikim zelenim listom marihuane i procitace napisano...tako da ces dobiti osnovu da sa njima dalje pricas o cannabisu a oni ce imati predstavu o tome koju nisu dobili od tebe (jer bi takvu predstavu smatrali izvrnutom jer se ti "drogiras")

ccc e jesam bre djubre...majke mi :D
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
P.P. je napisao(la):
:cry: imam 17....
ma *****....sad necu smit pusit bar do zimskih praznika,a tad moram... testirat ce me svako nesto vremena i ono...sve je skroz sjebano...
tata mi je reko da je on skuzio da sam dolazila doma nadimljena cesto ovih dana...... i zamisli nisam plakala ono pun ***** vremena, a danas sam se naplakala zbog vutre... i ekipa se skroz ukomirala, ono kao bezveze im je bez mene.... :cry: jebemuuuuu ......
zaboravit cu mrvit, motat, pusit, smijat se, zajebavat sa ekipom.... jebeno sve...
a neda mi se ic van i opijat, odjebala sam alkohol skroz....

danas sam isla do prijatelja zapalili 2 zadnje, morala sam se oprostit od svega... i sad...ehh... nista..cekat novu godinu i plakat... :(



Koliko se meni èini tebi se sve svodi na napušavanje. Pa neæe svijet propasti ako neæeš pušiti neko vrijeme.
Uostalom, pa koja je svrha konstantnog napušavanja? Nikakva, samo æeš otupit. Znaš, u životu postoje i druge kvalitetne stvari koje ti mogu pružiti zadovoljstvo, a veèina njih ne odlazi u dim veæ ostaje trajno. Zato, èilautaj malo... :p btw - ako ti trava treba da se smiješ, onda ti je bolje bez nje! :idea:
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Svaka èast! :D :D :D
Svako voli povremeno popit pivo, ali ne vidim smisla svaki dan lokat 10 litara piva, isto tako i sa vutricom,
jedan joint je dovoljan za jedan tjedan
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
neznalica-hvala... mozda od jada pokusam i to..heh.. :?

ma nije mi najveci problem sta necu smit pusit... mogu ja ber vutre ako zelim... ali vise se nesmim druzit sa moja 2 prijatelja( s kojima inace pusim)...
da bar mogu izlazit sa ekipom, nemoram se ni opijat ni pusit....ali jebiga..nemogu sad ni to... boje se da se nebi drogirala u skoli(zapalila jesam nekoliko puta kraj skole...ali jebiga..)
ufff...
sjebala sam sve kao i uvjek.... a valjda cu do ljeta moc normalno izlazit i koji put zapalit...
ovo koliko sam ja pusila i je bilo previse, dobro je da malo oporavim pluca....
ovo ljeto nisam smijela pusit mjesec dana radi testiranja, kad me testirala oko 1.8. - pocela sam pusit..i dosta sam pusila...skoro svaka 2-3 dana... a ovu zadnju sedmicu sam svaki dan... znaci 3mj. sam gadno dimila..i sta je najgore ne po 1-2 trube... uhh...
ok je malo pauze....ali ekipu sam sjebala...