Shta vam starcii misle o vutricii?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Upravo tako, ja imam 16 mislim da sam dovoljno zrel, da se svaki dan ne napusavam do besvijesti nego umjereno ako se bash zelim opustiti jednom tjedno, kada sam slobodan, nemam obaveza zapalim jox ili popijme caj od vutre, i nitko nema problema niti ja niti roditelji niti nitko 8)
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
kva kva.... ja imam 17 i nisam dovoljno zrela da bi shvatila da se nesmijem napusavat u skoli...
nekoliko puta sam zapalila posli skole i jebiga slucajno me skuzili... inace ne pusim svaki dan.. samo u slobodno vrijeme... no...nema veze... ehh...
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
Ras Tafari je napisao(la):
To valjda ovisi o tome jesu li ti roditelji pijani kromanjonci




nemozes bas tako, koji ti je *****??

nije isto sadit i duvat.... cak sam i ja sadila na balkonu i znali su da je vutra...
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
a mama me zezala da ce ih iscupat, a tata-kad su malo narasle, dok su bile na balkonu, reko da ih premjestim kraj vrata od apartmana, di ima sunca-da nas susjedi ne prijave....
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Onda si ocito zajebala stvar kada si svaki dan dolazila doma navarena do poda, ne vjerujem da nisu skuzili!!!!
I to josh vise ako ne puse duvan, meni mater na majici osjeti dim od duvana s 2 km, i to cak i ako boravim samo u zadimljenoj prostoriji, kamoli da idem pusittttt.

NP. RDK - zuki