Shtek marihuane u vakum kesicama...?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Imam puno vakum kesica za koje mislim da su odlicne za shtek vutre...kad nemogu tegle moze li ovako?ima li neko iskustva...?

Lu
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Rađe nabavi tegle, bolje se scura.Ajde bar tegle nije problem nabavit, a te vakum kese ako su one deblje mogu poslužit dok ne rješiš tegle jer je staklo najbolje za čuvanje bilja svakakvog.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
LucidDream je napisao(la):
Imam puno vakum kesica za koje mislim da su odlicne za shtek vutre...kad nemogu tegle moze li ovako?ima li neko iskustva...?

Lu

e mozgu legendarni
da ti bane murija kako bi se oprao da nisi lerdi
a sve ti spakovano kao na filmu?
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@No Trripin
To stoji...ali nemam gde te tegle...napravicu prostora negde pa stavim...

@Balcan
Ako naidje murija,i uhvati me s tom kolicinom svakako ce misliti da sam diler,bez obzira bila vutra u teglama ili u pernici...Ali znam sta si hteo reci...Ispravim ja tu gresku cim smislim gde da stavim tegle...
Ali eto,ja ne bih razmislio tako,ipak puno neznam...uzecu u obzir ovo...
Lahva momci...

Lu
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
Ja drzim wuwu isto u tegli ali sa gumom odozgo na vrh tegle da nemoze da izadje vazduh i da udje tako da uvek ostaje sveze.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Sutra idem kupiti tegle s hermetickim zatvaranjem...
Do tad,neke biljke su u teglama obicnim,a neke u kutiji sa 1000 rupica... :)

 

hatris

Banned
Banovan
15.02.2007
15
0
0
balcan_smoke je napisao(la):
e mozgu legendarni
da ti bane murija kako bi se oprao da nisi lerdi
a sve ti spakovano kao na filmu?


daj ne budi smeshan....murija upada kod tebe ako imas veze sa tezim drogama,a za gandzu im je potrebna dojava za vecu kolicinu,ako se za to ispale...lik koji je vadio nalog je najebao,tako da se za to manje i cimaju...ako kod sebe imas kolicinu u jednoj kesi ili u vise kesica...to njih zabole,bitno je da ti imas kolicinu

ja ganju drzim kesi na vakum i zadovoljan sam njome...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
kao da nas pandur savjetuje:read:
u svakom slučaju hvala na otvaranje očiju
od sada pakujem svaki hed posebno za svako pušenje
pa ako mi ulete ima da najebe onaj što izdaje naloge :facesjump:
 

hatris

Banned
Banovan
15.02.2007
15
0
0
sve je to kul ali vi ocigleno nemate pojma sta je Srbija...u mom gradu 60% mladih cepa dop zato se ispektori Tica,Mijovski,Kerleta,Lecic ne cimaju oko buksne...zna se sve ali nista se ne preduzima...kao i za josh mnogo stvari,ali ne bih sad o tome...drzava da zeli da se ocisti od droge ona bi to i uradila...a vi ako zivite u zabludi da mozete da valjate i imate kile kod sebe a to da murija ne zna,zajebali ste se veoma...Srbija i jeste wonderlend zato je ovde posao sa drogom zlatna riznica....i dnevnica dileru marihuane je izmedju 100i300evra....i tako je meni vec 3 godine...a dosije cist ko suza i ako mi se gore pomenuti javljaju na ulici...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
hatris je napisao(la):
sve je to kul ali vi ocigleno nemate pojma sta je Srbija...u mom gradu 60% mladih cepa dop zato se ispektori Tica,Mijovski,Kerleta,Lecic ne cimaju oko buksne...zna se sve ali nista se ne preduzima...kao i za josh mnogo stvari,ali ne bih sad o tome...drzava da zeli da se ocisti od droge ona bi to i uradila...a vi ako zivite u zabludi da mozete da valjate i imate kile kod sebe a to da murija ne zna,zajebali ste se veoma...Srbija i jeste wonderlend zato je ovde posao sa drogom zlatna riznica....i dnevnica dileru marihuane je izmedju 100i300evra....i tako je meni vec 3 godine...a dosije cist ko suza i ako mi se gore pomenuti javljaju na ulici...

Ako sam dobro shvatio, ti si kao neki 'diler marihuane' ?
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Da, iz tvoga posta bi se reklo da jesi ...

Ako pak jesi, ne znam šta radiš na ovome forumu ?
Nije ti upalo u oko da se osim edukacije, borbe za dekriminalizaciju, zalažemo i protiv dilera ...?

EDIT:
Zašto misliš da sam te uzeo na zub ? U 18 postova se ponavljaš ili pričaš gluposti, možda radi toga ?
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
To oko 'dilera trave' si sam pokrenuo, nisam se ja prije par postova qrčio da dilam.
Ne znam koliko godina imaš, nije ni bitno, recimo samo da sam na ulici proveo dovoljno vremena da prepoznam papke poput tebe.

Ajmo ovako, pokušaj se upristojit, malo koristi mozak i ugodno druženje je zagarantirano.

Imaš dovoljno materijala za ban, ali to je najlakše, zar ne ?

Živ, zdrav i pametan bio ... ;)
 

hatris

Banned
Banovan
15.02.2007
15
0
0
nisam se ni ja kurcio nego sam spomenu,ti prati temu pa ces videti i zasto...totalno ne bitno...
dine nisu bitne i klinci su danas ludi...recimo da sam na ulici dovoljno trpeo takve papke poput tebe pa sam sad na uslovnoj...a za ban iskreno cu ti reci batice...boli me k***c....bez uvrede,ako ce ti to ispuniti zivot...udri...ovde sam iz razonude....izvarim pa vidim sta ima novo za mene u svetu marihuane....postovo sam 2 slike koje vec ima i ti se uzjugunio....

ziv,zdrav i pametan i ti meni bio i puno jos marihuane popusio...spusti i ti malo loptu...