shto im je ( pic. inside )

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
lose sadi drugo.. odma...
imas dva venta koji duvaju i sjilaice temperatura je verovatno velika zemlja premokra ...
najbolje ti je ako si pocetnik, da sadis odmah u velike posude zalivas zemlju kad se osusi ...
najmanje jedan vent da uvlaci vazduh u box jedan da izvlaci ..
sjalice u vodoravan polaozaj plavog spektra za pocetak crvenog za cvetanje zajdeno lumena 10.000 hiljada.. za cvetanje..
reflektor za sijalice obavezno merac vlage i temperature ostalo imas na sajt nemoj da mislis da je to sve puno toga ..... citaj..... \
ph zemje vutra kiseliju zmlju voli......
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
ZOKI je napisao(la):
lose sadi drugo.. odma...
imas dva venta koji duvaju i sjilaice temperatura je verovatno velika zemlja premokra ...
najbolje ti je ako si pocetnik, da sadis odmah u velike posude zalivas zemlju kad se osusi ...
najmanje jedan vent da uvlaci vazduh u box jedan da izvlaci ..
sjalice u vodoravan polaozaj plavog spektra za pocetak crvenog za cvetanje zajdeno lumena 10.000 hiljada.. za cvetanje..
reflektor za sijalice obavezno merac vlage i temperature ostalo imas na sajt nemoj da mislis da je to sve puno toga ..... citaj..... \
ph zemje vutra kiseliju zmlju voli......

dobro ti covjek kaze ima tu dosta toga za popravljat...:smoke18:

:google2:
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
nije zbog lima nego kolko sam skuzio vise lumena se iskoristi vodoravno.all day-ocito si malo krivo shvatio,biljke zalijes jendom u nekoliko dana,a ne nekoliko puta u jednom danu,znaci samo kad se zemlja osusi a ne napravit bljuzgu od zemlje
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
a samo da nisi tolko zalivao ,,, da si jedan vent stavio da ubacuje jedan da izbacuje ..
vec bibilo bolje
al naucicec ty ako se budes trudi dobro dosao brate...
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
rekao bi ti da ovaj put nema pomoći baci što prije ne gubi vrijeme posadi novo ovo do kud si dosao nije puno tako da ...
sljedeći put im nemoj dat nis osim obisne vode i potraži lagano zagnojenu zemlju i ne zalivaj tako često ovo ti nije do uvijeta u boxu sigurno ovo je od tvoje ruke ... :D al dobro idemo dalje ne zato smo tu da ucimo svaki dan ja znam da ja još učim i bit će tako još duuugoo :D
 
30.10.2008
16
1
0
38
hvala svima na odgovorima

ja sam zalio biljke kad sam vidio da je gore suho

vidlo se na zemlji da je suho onak , sivkasta je zemlja ...