Sicusni bjeli crvici?!

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
21.10.2010
7
0
0
42
Pozdrav svima. uzgajam iz sjemena , sjeme sa klicom je vec u zemlji dva dana .. zemlja je composona , prije nego sta sam stavio sjeme u composanu , nju sam prije ispro vodom da oslabim gnojiva.
Cetiri biljcice su provirile i jos im se nisu formirali prvi listici , jedna jos uvjek ima kapicu na seb

Tocan Ph vode kojom zaljevan neznam al koristim slavinsku vodu par dana odstajalu.

Nakon prvog dana kako su provirile u casicama su se pojavili sicusni bjeli crvici kako su tamo dosli neznam dali u zemlji neznam , koristim composanu preporucena mi je.

Bilkje su u casicama ispod spar lampe 9 W minjon grlo 24/0 u plasticnoj su posudi .

Pomagajte znanjem potpuni sam newb , pokusavam uzgojit Afghani indicu da napravim ulje za punicu ima zadnji stadij raka pluca.. ovo sve sto znam ,znam od Organizacije :) inace sam picajzla tako da me ovi crvici izluduju sve je trebalo bit savrseno Puno hvala unaprijed

29.03.2010
14
2
0
34
Crvi su vjerojatno bili vec u zemlji.a ta lampa ti je nemoguce preslaba, ne za te 4 biljke nego cak i za jednu.

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.182
131
0
33
Treba ti barem 1000W lampa da bi napravio barem nešto ulja...
Tak da ako misliš ozbiljno pokušavat s time, nabavi dobru opremu, jer ulja se malo dobije.
Za crve ne znam, al mislim da nije ništa strašno.

OP
OP
C
21.10.2010
7
0
0
42
@Pushidrogich & tarki: ceka ih box metar sa metar sa metar i pol visine, 400 w hps 200w led plave i crvene i fluo 30w 9 kom.
@tinitus: ispro sam zemlju da oslabim gnojiva u njoj da nespalim klicu.
@sulundar: ovo kaj ti imas na prstu je cudoviste, kod mene su bjeli crvici koji se nonstop uvijaju i jedva su vidljivi , dobro se covjek mora zagledat da ih vidi.
Narezao sam cenjak na ploske i poslozio oko stavke, sinoc sam namocio kamilicu,mentu,lovor i cenjak pa cu jos sa time pokapat biljku... nadam se najboljem mada se cini kao da cenjak radi. thx na odazivu i drzat cu vas u toku ,

21.11.2010
18
2
0
29
U vezi otih crvića probaj koristiti neopitroid prašak
Govorim ti iz iskustva ubija svu otu sitnu gamad a i nije štetan za ljude

02.11.2010
20
0
0
27
meni su bili na pocetku isto, sad kao da ih nema, al ja sam uzeo vanjsku zemlju.......

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.182
131
0
33
Cacnercure je napisao(la):
box metar sa metar sa metar i pol visine, 400 w hps 200w led plave i crvene i fluo 30w 9 kom.
Trebo bi malo veći box na tu vatažu, da bolje iskoristiš toliko svjetla.