Sicusni bjeli crvici?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.10.2010
7
0
0
45
Pozdrav svima. uzgajam iz sjemena , sjeme sa klicom je vec u zemlji dva dana .. zemlja je composona , prije nego sta sam stavio sjeme u composanu , nju sam prije ispro vodom da oslabim gnojiva.
Cetiri biljcice su provirile i jos im se nisu formirali prvi listici , jedna jos uvjek ima kapicu na seb

Tocan Ph vode kojom zaljevan neznam al koristim slavinsku vodu par dana odstajalu.

Nakon prvog dana kako su provirile u casicama su se pojavili sicusni bjeli crvici kako su tamo dosli neznam dali u zemlji neznam , koristim composanu preporucena mi je.

Bilkje su u casicama ispod spar lampe 9 W minjon grlo 24/0 u plasticnoj su posudi .

Pomagajte znanjem potpuni sam newb , pokusavam uzgojit Afghani indicu da napravim ulje za punicu ima zadnji stadij raka pluca.. ovo sve sto znam ,znam od Organizacije :) inace sam picajzla tako da me ovi crvici izluduju sve je trebalo bit savrseno Puno hvala unaprijed
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Treba ti barem 1000W lampa da bi napravio barem nešto ulja...
Tak da ako misliš ozbiljno pokušavat s time, nabavi dobru opremu, jer ulja se malo dobije.
Za crve ne znam, al mislim da nije ništa strašno.
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109


ako mislimo na isto...predhodno su bili beli... zalio sam zemlju sa nekakvim insekticidom...ubrzo su nestali.
 
21.10.2010
7
0
0
45
@Pushidrogich & tarki: ceka ih box metar sa metar sa metar i pol visine, 400 w hps 200w led plave i crvene i fluo 30w 9 kom.
@tinitus: ispro sam zemlju da oslabim gnojiva u njoj da nespalim klicu.
@sulundar: ovo kaj ti imas na prstu je cudoviste, kod mene su bjeli crvici koji se nonstop uvijaju i jedva su vidljivi , dobro se covjek mora zagledat da ih vidi.
Narezao sam cenjak na ploske i poslozio oko stavke, sinoc sam namocio kamilicu,mentu,lovor i cenjak pa cu jos sa time pokapat biljku... nadam se najboljem mada se cini kao da cenjak radi. thx na odazivu i drzat cu vas u toku ,
 
21.11.2010
19
2
0
33
U vezi otih crvića probaj koristiti neopitroid prašak
Govorim ti iz iskustva ubija svu otu sitnu gamad a i nije štetan za ljude