SiD aj ne pizdi i odblokiraj me!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.04.2011
7
0
0
41
naslov je kao prvo,a kao drugo, jeli mi ko može odgovorit jeli ima ko sličan problem
sa insektom zvanim Trips(kalifornijski trips) najčešče napada papriku,pome i duhan,
pošto ja u vrtu iman sveg tog povrča paprika,pome i neko začinsko bilje bosiljak itd..
tu su također i svima nam drage biljke!
pa ovako 1.5 su posađene afgan kush,wembley pyramyd i citrus+jack, sad su oko 20cm
ali mi je taj trips se izgleda naselia na njima bosiljak mi je cili potamania nekih 30stabljika sve su skoro isisane,tako da sam otiša jučer u poljoapoteku sa jednim bosiljkom oštečenim i dotični dr. za biljke mi je rekao da je to TRIPS i dao mi insekticid ACELAN 20sp, juče sam ih poprska pa cemo vidit za 14 dana kavo je stanje!
uglavnom jebe mi se za bosiljak i paprike nego me zanima ako je ko ima sličan slučaj da mi kaže kako je proša, jeben je trips u sezoni bude priko 12generacija te male bestije i napada mlado lišče najviše i tek sam jučer primjetija blijedilo na lišču i one smolaste fleke dok prije dva dan su bile skroz u redu a jučer šok,posvuda ih!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.