[SIGURNOST] Lista bezbednosnih mjera da ne zavrsite u policiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.11.2016
5
3
3
28
Policija uhapsi administratora (oni zanju dobro napakovati, prvo te prebiju pa te pitaju ko si) ili prati lokaciju clanova te otkrije njihove "zasade" ili preko tor-a kupovine?

A sto se tice adrese sajta nasao sam i ja vezu koja vodi iz Beliza, na kraju pretrage nasao sam sajt u Holandiju mogu vam poslati ss ako ne vjerujete?. Pozdrav necu da smetam vise :)

I da kazem i ja sam protiv sistem i svih njihovi zakona i nametanja sta je legalno i sta nije, aman ljudi ko od vas ovdje stalno ide na 24sata.hr :D

Hahahahahhaah sad sam i ja skontao could da sam napisao, to grijesim skoro stalno i ono soldier solder... fak
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
na kraju pretrage nasao sam sajt u Holandiju mogu vam poslati ss ako ne vjerujete?
drug, pa napisao sam da je u amsterdamu da ne moras da se patis, nije tajna gde je server, sto ti ne bi verovali da je u holandiji kad znamo i u kom je gradu :)
sto se tice admina, tu su vec 12 godina, zivi i zdravi hvala bogu, ne moras za njih da se brines, odrasli su to momci. a i one DDoS napade sto si spomenuo, vec smo to imali al tebe nije bilo da pomognes pa su admini sami sredili stanje bez mnogo problema ;)
 
15.02.2017
43
187
33
Bok ekipa,
imam jedno pitanje. Naime, nasao sam si jedan jednosoban stan s malom ostavom u koji se planiram useliti kroz sljedeca 2 tjedna. Tamo planiram raditi grow. Problem je u tome sto sam od prijatelja koji zivi tu u blizini saznao da je moj buduci stanodavac, zapravo krim policajac. Uglavnom, stan je u zgradi, u prizemlju te vlasnik ne zivi u istoj zgradi nego u blizini. Po mojoj osobnoj procjeni, covjek se ne cini kao netko tko bi se petljao u moj zivot, no pri razgledavanju stana sam se raspitivao o rezijama i rekao mi je da ce racuni dolaziti na njegovo ime. Iz tog razloga sam na licu mjesta smislio pricu da se bavim raznim poslovima vezanim uz tehnologiju te ga upozorio da ce mi racun za struju biti veci nego ocekivani. Na to se cak on nasalio da mi ne bi dosla policija na kucu jer mi je visok racun pa kao da posumnjaju da imam grijanje za biljke. Sto vi mislite? Riskiram li? Moze li on traziti od mene da ga pustim u stan i pregledati sve te u dogovoru sa svojima iz policije nesto napraviti? Cinio se kao da mozda malo i sumnjici to sto sam rekao za struju i sto sam pitao za rezije te me cijelo vrijeme (i prije nego smo to spomenuli) sumnjicavo gledao.
Ako sam fulao temu, premjestite me.. Nemam pojma gdje ovo smjestiti
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ti kad uzmeš stan u najam, to je trenutno tvoje vlasništvo i nema ti pravo nitko upasti bez nalga, pa ni sam vlasnik. A sad dal ti želiš riskrat to je tvoja osobna stvar.
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Da kad ga uzmes u najam i napravis neki kao ugovor kod advokata, notara ili slično.
Hocu reci dosta ljudi stanuje "na divlje" kao podstanar pa tako ti dok si na poslu ili bilo gdje vlasnik stana koji vjerovatno ima duple kljuceve, moze upast opušteno. Jos pandur, jos si mu sumnjicav, moglo bi to krenuti po zlu, plus uzme pare, plus čvarak dobije :) ne igraj se ja bih rek'o, ima praznih stanova koliko ti volja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ni slučajno ne ulazi u taj stan sa grownjem, vidiš da se psihopat lik, kontrolira račune a ne odreske, taj je žešći špijun...neznam kako si uopće došao na ideju da posumnjaš kad se vidi iz aviona da je lik strejt kontrol murjak freak...bjež od njega, što dalje
 
15.02.2017
43
187
33
A eto, poklopilo se da covjek ne trazi velike novce opcenito + neki su popusti pri samom uzimanju stana (provizije agenciji i polog), a nisam pri novcu bas.. U svakom slucaju, radije gubim koju tisucu kuna u pocetku i koju stotinu svaki mjesec nego slobodu.
Hvala decki!
 
15.02.2017
43
187
33
Tocno to i ja mislim, Hazeri.. Zato sam i sumnjao u odluku.. Zar je on bas TAKO pametan da me skuzi od pocetka? I zar bi on misli da postoji mogucnost da cu ja to napraviti jos nakon sto smo pricali o tome? Mozda bas kad sam mu pod nosom me ne moze skuziti.
No u svakom slucaju, bolje biti siguran..