[SIGURNOST] Lista bezbednosnih mjera da ne zavrsite u policiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Ma ja se rastresem sav kad cujem samo :murija: e ne da mi je jos stanodavac.Ja sam 14 god bio postanar dok god sam growao u tudjem stanu nikad nisam spavao mirno.Srecom resio sam stambeno pitanje i kada sam prvi put growao u svojoj kuci ne verovatno olaksanje sam osetio i skinuo teret koji sam vazda imao dok sam bio postanar.A i ne samo to nekako me sad u svom domu i bolje radi vutra...
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
aha, onda nista, neki lik u usa pusio na ulici duvan na bong i startovala ga policija da hapsi i ispala glupa :D
 
08.10.2013
2
0
1
A ako odemo doktoru zbog odredjenih tegoba i kažemo da smo koristili odredjenu nedozvoljenu supstancu što će on vrv proslediti cuvarima zakona, da li bi isti mogli da imaju drugačiji tretman prema nama prilikom legitimacije.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
što će on vrv proslediti cuvarima zakona
ne mora da znaci, ako se drzi neke etike ostace izmedju vas. verujem da ima pametnijeg posla nego da trci i druka policiji da je neko konzumirao vutru, i to zbog odredjenih tegoba
drugačiji tretman prema nama prilikom legitimacije.
u kom smislu drugaciji tretman. i zbog cega bi te legitimisali. ako te legitimise neki pozornik na ulici, zasto bi on morao da bude obavesten da si ti nekad duvao. sve i da lekar to prijavi sto sumnjam, zar mislis da ce biti obavesteni svi policajci te policajske uprave da obrate paznju na tog i tog ako ga legitimisu nekad jer je nekad koristio zabranjenu supstancu :) to mogu da utvrde samo ako te privedu u stanicu i ako ti je prethodno otvoren dosije, a ne otvaraju ga zato sto je neki lekar nekad nesto prijavio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin
08.10.2013
2
0
1
Pa mislio sam na to da li je moguće da prilikom provere lične karte tokom rutinske legitimacije na ulici dobiju taj podatak iz neke baze pa da možda pristupe detaljnijem pregledu.
 
Poslednja izmena od urednika:
02.04.2015
61
81
18
Power ti je sve rekao, moguće je samo ukoliko imaš dosje od prije da preko toki vokija čuješ "prolazi" što znači da si im ispao u njihovoj bazi kao osuđeni prijestupnik,ali samo ako i samo ako si osuđen prije, a ne zbog prijave(koja ništa ne znači jer mogu i ja svog susjeda prijavit za nešto što nije istina, pa što bi ga svaki put zajeb... što sam ja glup :) )
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Nije prepurčljivo koristiti besplatne proxy programe, niti je preporučljivo koristiti mainstream komercijalne VPN provajdere, zašt0? jer oni 1000% loggiraju sve!
Odvojite par eura mjesečno, i kupite sebi OFFshore VPS mašinu u zemljama koje su liberalnije sa zakonima o cannabisu, npr španija, uruguay, sa vrlo malo guglanja možete pronaći tutorial kako instalirati svoj lični vpn server na vps mašinu, i kako pogasiti sve dodatne logove i slično, i takav proxy/sock5/ ili ti ga VPN koristiti, i DA uz to sve pored samo TOR kao browser koristiti...

P.S
pazite kome dajte slike sa mobitela, tj šaljete.. GPS kordinati ostaju sačuvani :D
Pali su jači it znalci zbog GPS kordinata zbog šeranja slika po netu sa svog mobitela/kamere, da ne padne neki stoner koji jedva npr windows apdejt uradi :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Budfield

Chilliman420

RIP
Banovan
07.02.2017
293
473
63
Ako živite u hrvatskoj ne kupujte i ne prodajte opremu preko pošte i kurirskih službi, radije se odlučite slati busom, radi svoje sigurnosti, meni su zbog HP expressa uletili jučer, srečom dida je skužio na vrijeme pa se svega rješio...
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
@420Florist Svasta ti znades,lijepo bi bilo nove teme u diy ili projektiranju vidjeti .A za ovo gore, windowse carobnom krpom perem i super mi ide :p, pa kad naide netko iz ovog stolječa i nabavim novi tablet (ovog kao i prolog unistio virus koji se aktivira na jednom od maverikovih postova, rezultati nekih exp. Ode baterija) preko pp probati:) totalnu konspiraciju:cool:izvesti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Chilliman420

RIP
Banovan
07.02.2017
293
473
63
neznam puno detalja, znam samo da su didi predočili nalog na moje ime kao sumljaju na uzgoj, u poštanskom paketu je bila visokotlačna rasvjeta od 400w koju mogu dobit nazad uz pisani zahtjev...