[SIGURNOST] Lista bezbednosnih mjera da ne zavrsite u policiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Chilliman420

RIP
Banovan
07.02.2017
293
473
63
Gle ja nikada nisam ni bio na ulici, od kada sam završio školu radim, a uzgajao sam za svoje potrebe i njemu za ulje tako da je teško povjerovat da bi mi lagao oko zapljene rasvjete i toga da su uletili...

Rješio se opreme, pa otvorio...
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
sto se tice poste,ne moze ona otvarat paket... kad se preuzme posta na slanje se jedino tad moze proverit sta je u pitanju... mada to niko ne radi,samo te pita sta saljes.... e sad ako ima neki nalog od suda da se posta mora otvorit,to je vec druga prica,za sebe...
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Mene nikad u nijednoj pošti nisu pitali šta šaljem, čak i kad je išlo preko granice nego samo pitaju kolika je vrijednost pošiljke. Nije mi jasno po kojoj osnovi netko ko radi u pošti smije otvarat pakete ako nije prisutna policija ili neka službena osoba:zvezda:: Ili ja nisam u toku ili nešto tu ne štima, ko da nam nisi reko sve.
Oprema je skroz legalna, između ostalog ja box i hps 400w koristim i za uzgoj sadnica povrća, po tome ispada da se ni to nesmije:puuuh:::razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and hazeri

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
I meni ovo sve nije jasno. Znaci slao sam boga oca preko tih sluzbi, cak ima jedna stavka kod nas u jednoj kurirskoj sluzbi da ni onaj po pouzecu nemoze da otvori paket dok ne iskesira lovu.

I ovaj ode dok primaoc vidi sta je dobio u paketu. Desilo se jednom da je lik dobio cjepanicu umijesto kompa. Jbg.... Baksuz lik. Ali nema otvaranja dok se ne plati...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Pantagan

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ako je sredina manja, zabit, ko što većina je, moguće je svašta....vjerujte mi, iako bi ja volio da se zakon poštiva po tom pitanju, u zabiti stvari idu svakako, jer ima nadobudnih budala koje tako rade....zaista čudno da nemaš mrlje i da radi pošte s lampom koju ja imam i u dvoru, i u hali, i pred kučom, da bane pandurija...sretno
 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Kao netko tko je godinama bio u posti/dostavi/dodiru sa paketima, ne smije se niti jedan paket otvoriti bez sluzbenog naloga i prisutnosti policije/carine i to ide u extremnim slucajevima (meni se u 3 godine dogodilo jednom da je carina upala i to je to, cak i ne znam sto su trazili). Svako malo mi je kroz ruke prolazila oprema za growanje i nema tu nikakvih problema jer posjed opreme nije ilegalan kao sto su neki naveli, imamo dosta ljudi koji uzimaju rasvjete/potove i slicno a bave se uzgojem micro povrca npr, pa po tome onda bi im policija upadala i redovno uzimala pakete :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and -BäR-

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.358
2.598
Walter O'Brien
Jucer je Grow-shop IG u Zg radio do 15h do jaja,jer sam trebao bloom.
Ima u Zg jos dosta mijesta (legalnih) sa svjetlecim reklamama haha :banana_rasta:gdje se moze kupiti sve za uzgoj....kako to jbt,a ovdje didu gnjave zbog unukove "lampe"
Ajmo se uozbiljiti i prestati pisati gluposti po forumu.
Brutal je tema gdje se mopze lupiti glupost i ostati ziv jer je brutal.
Ovo je ozbiljna tema !!
Cak bi ti lupio neku kaznu zbog te nebuloze!
 
Poslednja izmena:

Chilliman420

RIP
Banovan
07.02.2017
293
473
63
Realno ljudi i meni tu nešto smrdi, ali nisam doma i nemogu reći, kum, bratić i najbolji prijatelj su mi rekli slično kao vi i poprilično su sigurni da me neko druko, ali kako nitko nije znao ništa, jedino ako mi iz familije cure informacije (mama i sestra jedine u kući nisu znale za grow)...

Sestra nije imala pristup tom djelu tako da sigurno nije saznala, a mama je vrlo čudna biljka ali da bi me ona drukala nekom nevjerujem, to bi bilo neoprostivo...

Sve u svemu sve ću detaljnije istražit...
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Ma to ti je vec dosta ljudi za galamu..tesko da te netko drukao nego ljudi jednostavno pricaju a kao da tvoja sestra ili mama ili bilo tko takav shvaca koliko je opasno spomenuti nesto u vezi toga bilo kome..Ocito imaju tvoje ime i provjerili su paket,jbg
 

Chilliman420

RIP
Banovan
07.02.2017
293
473
63
Ma to ti je vec dosta ljudi za galamu..tesko da te netko drukao nego ljudi jednostavno pricaju a kao da tvoja sestra ili mama ili bilo tko takav shvaca koliko je opasno spomenuti nesto u vezi toga bilo kome..Ocito imaju tvoje ime i provjerili su paket,jbg

Frende sta im znaci moje ime ako nemam dosje niti ikakvu mrlju kod njih zabijezenu ikad...?
Btw... dida je znao jer mu je dio iso za ulje, a ostalo troje su znali jer su pouzdani i takodjer uzgajaju za sebe...sestra nije znala niti je mogla saznat... a istina mama je brbljava, al nije glupa ovako inace vrlo obrazovana zena, nebi me valda uvaljivala u probleme... sve u svemu sve je dobro proslo...

oni ga cekali ispred vrata?

Imam ajnfort vrata koja su uvijek zakljucana i psa u dvoristu, i da su pokusali uc naslino brzo bi izasli...