[SIGURNOST] Lista bezbednosnih mjera da ne zavrsite u policiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
trazio 1x1x2 box, napravi ponudu ua 1,2x1,2. ja pitam kako to. odgovor pa samo vam je 300kn veca cijena za veci box i jacu prigusnicu..

onda mi stavi i veci reflektor. nemaju manji na stanju. ja sam sve popisao sta mi treba, ali umjesto da mi kaze namamo na stanju sastavlja ponudu i salje, a ja sam mogao ne pogledat dobro, uplatiti i dobit opremu koja mi ne treba.

onda mi forsira njihovu turbinu i kao ista je kao i blauberg pa nek si sam provjerim na netu. blauberg ima 5 godina garancije, a ova njihova 2. blauberg tisi, manje sturje trosi i jaci od ove njihove, ali to je sve isto.

onda mi jedan vent sta sam narusio uocpe nije poslao. ima tu jos, ali ovo sam sad uspio iskopat...

mislim da je dovoljno da moje pare vise ne vide.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Isto tako..Ja zadnje dvije godine i nikada problema.Jos sa gazdom imam kontakt i ulazio mi je ususret sa nabavkom opreme koje nema u ducanu..za bolju cijenu nego bi narucio preko weba..
Nitko mi nije pokusao nesto uvaliti..Ono sto sam trazi sam i dobio..uvijek.Zamotano u kutijama,diskretno i danas zovem,sutra ujutro u 8 ujutro mi je u kuci jer nije u mom gradu.
Popust je znao ici i do 25 %..
Tako da ja po pitanji "jasadim" sam potpuno zadovoljan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Ako je to tako kako kazes ja bi javno napiso o kome se radi,pa nek si misle hoce se tako ponasati prema potrosacu kojih i ovako sve manje

igrow iliti jasadim da ih ne reklamiramo, a ovo nije bas dobra reklama pa valjda moze :D

Ne kazem ja da su svi tamo losi, ali ovaj sa kojim sam ja imao kontakt nije dobar i posten trgovac i ne radi kako bi trebao i nije bilo zamotano iako sam trazio...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Bio neki dan. Sve je ok al im prodavaci nemaju dume o growanju i koristenju proizvoda i pricaju neke nebuloze. Najradje bi im poslo mail ak trebaju radnika koji nece pricat gluposti :D ... sto se tice ostalog, sve super.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Trebam hitno pomoc/savijet! Ima li netko iskustva sa probacijskom službom? naime ja imam brata koji je nažalost završio u zatvoru radi nase drage biljke, hoce ga pustiti na uvjetnu ali mi najprije ta sluzba mora doci doma u provjeru, najavili su se u srijedu od 10 - 11 sati, a ja sam trenutno žešće u cvijetanju. Pa ako je netko imao slicnih iskustva ili zna malo detaljnije o tome sta oni tocno gledaju i da li ih moras pustiti u sve sobe itd.? Jer nemam gdje to sve skloniti a lako bi moglo biti ugaseno sve na sat vremena kada dodu i jos zatvorim vrata od svoje sobe... zivim sa roditeljima, pa dok sam ja na poslu oni bi ih pustili u stan, ali ne i u moju sobu.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ulaze u sve prostorije, imao sam slicnu situaciju licno prije 6 godina, barem je tako u DE zakon, tj barem je kod mene tako bilo..
Oni ako imaju sudski nalog da provijere cijelu kucu i stan, ni jedna soba nece ostat izuzetak, sve ce provjeriti, cak i garazu..
Nije bitno, jel tvoja soba ili od brata..

P.S
Jos na prvom spratu su mi sestra i roditelji bili, a ja na drugom, ipak su citavu kucu provjerili, i kod sestre u sobu ulazili.. tako da.. bolje ti je da to odneses to.. nemoj riskirati..
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
shit! jel imas kakav prijedlog 420 florist sta da poduzmem? pa necu valjda cijeli grow morati baciti i sav trud skupa sa njim? Nemam gdje...a i kako iznjet drvece van a da nitko ne vidi?
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ja sam svoje prenio kod susjeda u garazu, ovaj nio bio kuci, i njegov sin mi pomogao.. inace bi isto morao trgati i cupati..
A ako nije POTPUNO HLADNO vani, iznesi ih negdje, sakrij na par sati 1-2-3-4h, dok su oni tu, i sve dokaze eliminiraj.. skloni sve zivo..
Vjeruj mi, dolaze sa stavom da pronadju nesto.. nece doci na kafu..
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Sklanjaj sve, biljke, box, grindere, vagice ako imas, apsolutno sve sto ima veze sa nasom biljkom. Pretrest ce ti cijeli stan, ladice, ormare.
Ni slucajno se nemoj zayebavat da nesto ostavis.
Sva oprema van iz stana - kuce.

To sto su se najavili taj dan u to i to vrijeme nista ne znaci. Mogu doci i dan ranije.

Ako imas gdje sa biljkama, ubaci ih u crne vrece i tako prenesi.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Kod mene su 3 sobe na spratu, tepison/tepih, onaj glatki, koji se "ljepi" za pod, sa strane, lajsne su istrgali, i od lajsni onih 5-10 cm izvukli tepision od zida u slučaju da nisam šta u ćoškove ispod šta sakrio. no na svu sreću, sud je platio tu "odštetu", poslali firmu, i vratili sve lajsne i tepison lol..
inače su i od kade u kupatilu onaj otvor koji bude "zazidan" ili zatvoren silikonom su sklonili i tu su isto gledali.. ma joj nema šta nisu pregledavali.. auto od starog u garaži, svu plastiku skinuli bili..kao što Sensi Star kaže, nemoj se zayebavati sa tim.. i mogu baš dan-dva prije bahnuti.. pa si jePo ježa u leđa..