[SIGURNOST] Lista bezbednosnih mjera da ne zavrsite u policiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
da HR!¨pomooc

sad ste me jos vise paranoja hvata! sta nece biti sumnjivo kad netko vani vidi, a ja hodam sa biljkom od 60 cm skrivenom pod crnom vrecom? probat cu organizirati da kod frenda sve prenesem, oce bit dovoljno na vrijeme ako to napravim u pon? a i ne kuzim zasto ce prekapat stvari, pa nije to pretres ?
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
probacijskom službom?
najprije ta sluzba mora doci doma u provjeru, najavili su se u srijedu od 10 - 11 sati,
Ako je radi brata koji treba ici na uvjetnu onda ce ti doci kako bi pitali roditelje dali prihvacaju njegov dolazak i prve susjede dali se oni slazu(ako si im prijetio,slicne gluposti).To rade kako bi potvrdili adresu koju je tvoj brat dao u zatvoru kao adresu gdje ce obitavati.

Badi...ako je do tebe,ako radi tebe dolaze(ne moras potvrditi niti se izjasniti)pogledati ce ti znatizeljno oko sebe i imaju pravo pogledati i sobe.

Nikakav pretres ne dolazi u obzir.U oba slucaja si ti ,on pravomocno osudena osoba koja je dosla do trenutka da koristi zatvorske pogodnosti.Za pretres je potreban sudski nalog na temelju pracenja,sumnje,radnji...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
U provijeru adrese dok je osoba u zatvoru dolazi policija kako bi potvrdila da ima gdje doci,ne ulaze u stan,samo susjede malo dave.Probacija dolazi kada je osoba na slobodi,uvijetu i to na prvi posjet da provijere navode od murije za adresu gdje zivis.Oni kao sto sam rekao imaju pravo pogledati sve sobe..

A nek baci preko satora plahtu,starog vesa...
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ako je lik pao zbog marihuane, a jeste, a ovi dolaze provjeriti mjesto za boravište za uvjetnu, kao da neće provjeriti to isto mjesto na "sumnjiva dešavanja", sigurno će doći popiti kafu i donijet bombonjeru ;) po čemu ti zaključuješ onda da će oni doći pokucati na vrata i uzeti zdravo za gotovo, potvrdu za lokaciju?
https://www.zakon.hr/z/98/Kazneni-zakon pročitaj kakve sve obaveze i provijere ga čekaju po zakonu od 20.10.2017 :)
a koliko sam zapazio, u više članaka se jedno te isto podudara sa zakonom moje države, bit će da smo u eu, jel :)
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
A jel to ti znaš iz iskustva kako funkcionira provođenje zakona u RH? Zakoni na papiru i provođenje u praksi su dvije različite stvari i razlikuju se od države do države. Nema koristi ako navodiš iskustvo iz druge zemlje, samo zbunjuješ onog ko pita.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@Pantagan

Informativno je i ovo sto je napisao @420Florist. Moze i to nekome pomoci. Nisam ni ja skonto odmah da se ne radi o policiji nego o toj “probaciji” (koji je to qujac, nikad cuo) koja nema tolike ovlasti kao policija, al je opet zayebano sto su biljke u sobi. Box definitivno treba sakriti da ovi ne skuze.
;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
tako je hazeri, nije meni ovo prvi put da mi doma dolaze :D, vec sam imao 2 pretresa radi brata, a ovo ljeto kad su ga ponovno ulovili i zatvorili, jer nije na dobrotvorni dolazio:D, su mi dosli doma dvojica jazavca u uniformama, znaci oni obicni i tada su pitali nas i susjede to sto ti kazes hazeri, znao sam da ce doci, oni dosli, mi sjeli u boravak, pricamo a u sobi par metara od njih box razvaljuje!:lol:. Sad kad je njemu kazna pri kraju oni mi najavljuju te probacijske sluzbenike, pa me to zbunjuje jer do sad ti nisu dolazili...Panta ima pravo, bravo sto mu je netko rekao vise, lik lupa nevideno:fuck:...tako sam ja i mislio postupiti ali reko idem provjeriti da budem siguran...i onda uleti 420 florist ko i uvijek prvi , bubne i ostane ziv...zato daj molim te slijedeci puta kada nesto vazno pitam ne ulijeci prvi odmah kao bakica u tramvaj:rasta:Znaci samo cu ga malo sakriti, nabaciti malo air wicka i mirna oaza:djede: sensi star zato sam i napisao "probacijski sluzbenici".
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
naravno javim sve! hvala sensi, hvala panta i naravno hvala hazeri...strucan kao i uvijek:djede:, a i tebi svejedno hvala 420 florist:)znam da si samo htio pomoći.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan and hazeri

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
To sto nemaju mozda ovlasti kao policija ,oni su "probacija"i mozda bas imaju nalog suda,napomenu il sl., da prvenstveno obracaju pozornost na bilo koje stvari koje bi mogle upucivat nesto zbog kojeg si i osuđen . To mi je samo proslo kroz glavu dok sam listao temu, osobno se madam da ce te samo na mob kontaktirat ali sigurno je dobro imat pripremu i na opciju b i c,
Bit ce to sve ok vidit ces.
 
Poslednja izmena od urednika:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
To sto nemaju mozda ovlasti kao policija ,oni su "probacija"i mozda bas imaju nalog suda,napomenu il sl., da prvenstveno obracaju pozornost na bilo koje stvari koje bi mogle upucivat nesto zbog kojeg si i osuđen . To mi je samo proslo kroz glavu dok sam listao temu, osobno se madam da ce te samo na mob kontaktirat ali sigurno je dobro imat pripremu i na opciju b i c,
Bit ce to sve ok vidit ces.
ma to je vec sve proslo ok, dolazili su radi brata, ja nisam osudivan (kazneno)..a i za svaki slucaj sam sve kompletno premijestio na drugu lokaciju, pa kad su otisli vratio nazad...
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
zapratio me lik na forumu, bacio me u trip zesci, sad sam primetio kad pocnem privatnu prepisku sa nekim i dobijem odgovor i moj pratilac se vodi kao ucesnik u razgovoru!!! pokusao sam da kontaktiram sa njim al bez uspeha, jel mogu nekako da eskiviram mog pratioca [nemam nista protiv njega] al stvarno bih se mnogo bolje osecao, pomozite bratu po fruli
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
mozda nisam lepo objasnio, recimo dopisujem se sa tobom, kad ti posaljem poruku meni pise ucesnici u razgovoru TI i ja, kad dobijem odgovor od tebe onda pise ucesnici u razgovoru TI, ja i lik koji je poceo da me prati na forumu, jbga ne mogu da se opustim
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
nemam tu tehnologiju, sad cu da pitam coveka sa koim sam se dopisivao dal je kod njega nesto ne obicno..