[SIGURNOST] Lista bezbednosnih mjera da ne zavrsite u policiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Neznam jel tko napisao ali ukoliko zivite u stanu a stan se nalazi u zgradi nikako pusiti na balkonu, puno je ljudi okolo(ispod,iznad,pored, nasuprot) koji mogu skuziti i zvrcniti panduriju...ja probao, ja znam:icon_lol::eek:hno:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
i come 2 .......ja probo i onda stalno to.kaj slobodno pljugajte na balkonima svojim terasama brodovima....e neznam za brodove jel ti moraju nalog imat za uc......
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
ako ste primorani zapalit vani, odite na neku livadu gdje imate dobar pregled terena 360, te uz sebe imajte bochicu tekuchine za lakshe progutavanje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
12.12.2007
18
1
0
36
kako su svi nadobudni i njubasti.
netreba biti tako radikalan. samo oprezan.

Meni je policija već, evo bez pretjerivanja, uletila jedno 30-ak puta dok sam pušio i samo bih bacio joju na pod i razuorio je djonom. papir pukne odmah, i trava se pomiješa sa zemljom i doslovno nestane. na betonu ovo malo teže, ali u takvim situacijama ja ugasim, otkinem filter i progutam.
dok je ostatak bio sigurno spremljen u obližnjem grmu ili gdjegod.
To je najvažnije pravilo - UVIJEK ZBUKSAJ!


Oni bi i skužili da sam duvao ali ništa ne mogu. a vi samo pristojno i skulirano i puste te. šta će.

ovako sigurno nećete pasti dok pušite vani.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kill3rweed

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
devilishloki je napisao(la):
To je najvažnije pravilo - UVIJEK ZBUKSAJ!

istina, tak ne mozes nikak past.. kolko mi je murija puta s rukavicicama po podu po noci prekopavala travu i zemlju..
mozes im se jos i fino napljugan nasmijat..
ak se neko s bajkom vozi okolo super je buksa u governalu iliti volanu u cijevi..
lijepo s grancicom gurnem drogu na sredinu i doma van izvucem, nikad mi bajk nisu pregledavali a i sumljam da bi to skuzili
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Joj to mom prijatelju lik od kojeg je kupio travu gurnuo pkat u volan od bicikla. Izludili smo, nekih pola sata smo se trudili to izvadit i to baš trudili i uspjeli smo gurajući ono za zaključavanje sa suprotne strane ali bio je nevjerojatan posao
 
12.08.2009
7
5
0
43
prvo da vas sve pozdravim!

nemam pojma kako sam izguglao bash ovu temu...lol


sve sam prochitao.

kao shto vidite,imam "dosta" godina - A NIKAD NISAM PAO.

mislim da mi je, pored srece naravno,dosta pomogla i neka vrsta paranoje,tj strah da me ne uhvate...nikad nisam glumio nekog 'mudonju",ponashao sam se normalno,retko sam nosio neshto po dzepovima,a za sve to vreme popushih brda vutre... :)))

birajte s kim se druzite i shto manje privlachite paznju...ne potcenjujte "faktor matorih komshija" koji iz dosade prate ko se s kim nalazi po ulazima i slichne stvari...



poenta je da mozete 100% da uzivate u vutri samo kad ste opusteni -a opushteni ste samo kad ste neupadljivi. :sun2:
 
03.05.2007
21
3
0
36
ajde ovako : kad sam isao peske kroz grad uglavno sam drzao ispod jaja :) ako smotam buksnu da mi treba a moze da dodje do pretresanja ustkam je kao zadnju cigaru marlbora mekog. kad ono blejim sa ortacima u parku, nekoj prirodi =) uvek ustekamo kolicinu na nekoj grani, u zbunu, na nekom kamenu... pa kad dodje murija ja mogu naduvan kao blesav d se zajebavam sa njima jer kod sebe nemam nista :) kad se vozikam kolima najbolji stek mi je na stubu od menjaca gde se plastika dodiruje sa itisonom, pa se moze zavuci ispod plastike ( koliko samo puta nam interventna nije izvalila ovaj stek ). kad isdes preko grane nikad se ne zna, sa par mica lezi se puno, ali realno za kerove je sansa oko 7% da naletis, to su pre dojave, ja sam uglanom pakovao u alu foliju sa puno bibera, pa u kondom, pa u neki zajeban sampon, neseser, kofer gepek... na srecu nisam imao ni da ispitam ovaj sistem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: evototo
03.07.2009
1.740
2.317
188
pacha je napisao(la):
ajde ovako : kad sam isao peske kroz grad uglavno sam drzao ispod jaja :) ako smotam buksnu da mi treba a moze da dodje do pretresanja ustkam je kao zadnju cigaru marlbora mekog. kad ono blejim sa ortacima u parku, nekoj prirodi =) uvek ustekamo kolicinu na nekoj grani, u zbunu, na nekom kamenu... pa kad dodje murija ja mogu naduvan kao blesav d se zajebavam sa njima jer kod sebe nemam nista :) kad se vozikam kolima najbolji stek mi je na stubu od menjaca gde se plastika dodiruje sa itisonom, pa se moze zavuci ispod plastike ( koliko samo puta nam interventna nije izvalila ovaj stek ). kad isdes preko grane nikad se ne zna, sa par mica lezi se puno, ali realno za kerove je sansa oko 7% da naletis, to su pre dojave, ja sam uglanom pakovao u alu foliju sa puno bibera, pa u kondom, pa u neki zajeban sampon, neseser, kofer gepek... na srecu nisam imao ni da ispitam ovaj sistem.

Ma ti si faCA, nema sta
 
31.08.2009
38
4
0
36
uvik me zanimalo šta kad baciš joint u more, a pandur to vidi...

npr. pušite ti i prika na nekom mulu, i neko krene prema vama, posumnjate u najgore i bacite u more za svaki slučaj dok je spodoba još dovoljno daleko, međutim on to zapazi, , dođe do vas, ispadne da jest pandur, baci pogled u more i vidi jojo kako pluta par metara dalje... i recimo vidi rizlu pokraj vas koju ste od panike zaboravili strpat u džep...

dakle jeli to dovoljno sejf, samo bacit u more, ili i tad postoji šansa da se nađe neki luđak koji će skakat u more gledat šta je u tom mokrom smotuljku? :)
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
neka se napuše milosne kučiinee!!!!:2flip:

...ako imaš peh imaš peh i ende(đabe ti pod jaja u pak i razne komb.;)
a ako če da skače u moreno neka mu morski pas pohaso jajajaa....:lock:
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
da nadodam gdje god se nalazili bilo to u autu,bajku,vani negdje na otvorenome caji vam ne mogu nista ako vam se vutra nalazi u krugu od 5 metara bio to jox ili kilo ne moze vas kazniti za to jer to je moglo ispast nekome lol,netko je tu postavio uglavnom to nije vase jer kod vas nisu nasli nista i mozeteim rec ko vas jebe moje nije cije je bas me briga...a ne znam koliko je kod kuce mislim malo daljee da treba
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ovako, savjet koji mi je pomogo više puta:


1. Kad pušite vani (a većina tako radi pa i ja jer nemogu doma nikako uz babu starog i staru) dok pušite, srolajte si taj đoks, SAMO JEDAN koji namjeravate odma pušit, a paketić zbuksajte 20 metara dalje u nekakvu rupu bla bla i obavezno pušite na mjestu na kojem vi sve vidite a vas se teško vidi (livade, šupe nekakve, plaže po noći...) znači ako vidite koga sumnjivog da dolazi da imate vremena popušit do kraja (naravno to nećete radit nego ćete bacit).... Onda ste 99% sigurni (nikad niste 100% sigurni)

I da, mislim da se vi previše orjentirate na kućno pušenje a manje na vanjsko, a mislim da 90% korisnika puši vani a 10% doma, stoga, mislim da bi više koristili savjeti za eksterno pušenje....
 
25.01.2007
0
3
0
44
Vutragenjo je napisao(la):
Lista bezbednosnih mjera da ne zavrsite u policiji:


1. Ako growate drzite jezik za zubima. Pogotovo nemojte pokazivati svoje biljke poznanicima iz kraja jer prica o koliki ti je head na biljci brzo kruzi.


2. Ukoliko narucujete growing materijal iz inostranstva pazite jer na carini provjeravaju. Znaci narucite na tudju adresu.


3. Ukoliko naracujete iz svoje zemlje jos vise pazite jer nam je nagovjesteno da su izvjesne hrvatske firme u dosluhu sa policijom. Dokaze nemamo ali smo dobili poruke da pazimo pogotovo na hrvatske firme.


4. Ukoliko growate od kuce savjetujem da dodjete preko proxija na forum (ukoliko net koristite na growing lokaciji). Ima o tome vise na forumu. Informacije nemamo da su internet provajderi u dosluhu sa policijom ali sve je moguce. Provajderi mogu da daju policiji adrese svih koji recimo iz splita posjecuju vutra sajt. Naravno to je ogromna kolicina ljudi da bi provjeravali svakog jer 80% ljudi dodje ovdje a da kuci nema nista ilegalno. E sad postoji mogucnost da se poklopi vasa adresa sa adresom preko koje ste kupili sjemenke ili sijalice i onda pocnu da vas prate. Ovo su samo moje pretpostavke.


5. Ne odajte svoju growing adresu ama bas nikome. Clanovi foruma mogu biti ok ali ne moze se tek tako nekom vjerovat a pogotovo ako se taj neko zainteresovao za vas. Ja dosta spominjem growing jer ovo ostalo nije bas toliko kaznjivo.


6. Ne duvajte sa maloljetnicima i na prolaznim mjestima. Vece su kazne ako je vasa trava a dali ste je maloljetnicima.


7. Cak bi nam pomogli kad bi svoje growing dnevnike objavljivali sa babinog kompjutera ili nekog javnog kompjutera. Znaci i da provajderi daju adrese policiji mozemo ih lako zbuniti dje sta i kako. Mada po "zakonu" ovo ne bi smjela policija da radi tek tako a da nema vec neki drugi dokaz preko kojeg dobije od provajdera jos detalja. Barem ja tako mislim. Znaci nedje drugo ste prvo zabrljali pa su preko toga trazili nalog od provajdera za vasu kucnu adresu. Opet pretpostavka.


8. Na granicama imaju pse tako da ako putujete nedje labrador ce sigurno nanjusit. Prenos preko granice je isto jedna od tezih kaznenih presuda jer unosis drogu u tudju drzavu. Kazne variraju od drzave do drzave ali ove nase Balkanske su veoma zajebane po tom pitanju pa makar bio jedan dzok tretira se kao dilanje.


9. Ukoliko vas uhvate nemate sta da pricate sa njima. Trazite advokata i to je kraj price. Nista nemojte potpisivat bez advokata.


10. Ukoliko growate napolju obezbjedite ogromne kolicine vode odjednom tako da ne budete upadljivi sa bidonima.




Dodacu ja jos toga kasnije. Nadam se da ce nekom ovo pomoci. Ja iskreno najvise brinem za growere koji narucuju opremu/sjemenke na svoju kucnu adresu. Mislim to je stvarno ludost. Ukoliko neko zeli da me ispravi slobodno cak bi bilo pozeljno. Takodje ako neko zeli da doda stavku neka je doda u svom postu sa rednim brojem pa cu ja ubaciti.


Nas server je na ssl-u znaci da su sve poruke izmedju provajdera i sajta enkriptovane ali mi ne mozemo da vas zastitimo od vase sopstvene gluposti.


Covek vam je lepo objasnio, a i drugi clanovi su dodali neke vrlo bitne stvari. Vidim da ima dosta ljudi koji su ubedjeni da imaju idealan stek, ili foru koja ne moze da se provali!? Iz moga, skoro 15 godina dugog iskustva, iskreno, igre na srecu nikada nisam voleo.
Oni mogu da promase milion puta, a vi samo jednom!!!