[SIGURNOST] Lista bezbednosnih mjera da ne zavrsite u policiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.10.2009
11
0
0
33
Pitanje.
A sto ako murjaci te uhvate nakon sta si poduvao, i skuze da si duvao, i nedaj boze, ti jos kazes "Duvao sam, pa sta sad?", sta ti onda mogu? Uzeci u obzir da nisu nasli nista kod tebe.
Sta ti mogu? Slat te na test, i onda ako se uspostavi da si duvao, koja je kazna?
 
13.10.2008
40
2
8
33
Earth
Kokica je napisao(la):
Pitanje.
A sto ako murjaci te uhvate nakon sta si poduvao, i skuze da si duvao, i nedaj boze, ti jos kazes "Duvao sam, pa sta sad?", sta ti onda mogu? Uzeci u obzir da nisu nasli nista kod tebe.
Sta ti mogu? Slat te na test, i onda ako se uspostavi da si duvao, koja je kazna?[/quo


nemogu ti nista...a nisi i valjda tolko glup da priznas...procitaj cijeli thread ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: EXARP

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Kokica je napisao(la):
Pitanje.
A sto ako murjaci te uhvate nakon sta si poduvao, i skuze da si duvao, i nedaj boze, ti jos kazes "Duvao sam, pa sta sad?", sta ti onda mogu? Uzeci u obzir da nisu nasli nista kod tebe.
Sta ti mogu? Slat te na test, i onda ako se uspostavi da si duvao, koja je kazna?

Uzet će iglu i izvući ti malu ampulicu krvi na analizu,
zapisati podatke naravno i onda čekaš...
Kad dođe rezultat analize,tj. koliki ti je postotak thc-a nađen u krvi
pomnoži se onaj uzorak s ukupnom količinom krvi u organizmu
i odmah ti mogu prišiti i dilanje :eek:hno: zato se pazi :icon_lol:
 
14.10.2009
17
0
0
33
to pitanje sam i ja htio postaviti... dal oni mogu kako provjerit i oce im se dat?

jeboga gloss nemoze tebi nitko kopat sa iglama po veni pa ni u stanici, to bi moralo bit papirologije i posla ufuf. prisiju ti dilanje? na osnovu cega?

drugo je da ti kazu da pisas, i nebi ti prosla ona fora da nemozes, cekali bi u stanici da napunis casu.

ako opce provjeravaju. zasto bi se zajebavali ako nisu nista nasli
 
14.10.2009
17
0
0
33
a vidim da je sarkazam.

nego ono sto me zanima a nije odgovoreno, ako oni ne nadu nista kod tebe hoce li te pustit na miru ili te ic testirat?
 
14.04.2008
4
0
0
35
mene su prije 2 dana startovala 2 inspektora narkotike. bio sam sa 3 druga da varimo, nashli smo se u igraonici i udaljili se nekih 300-400 metara, izdimili sve shto smo imali , maknuli kapi u shtek, i u igraonicu. samo shto smo ushli dolaze 2 pandura. Jedan od mojih drugova ih je vidio kao i ja, i odma poshao u wc. murkan odna 3p u glavu sa je ovaj neshto shteknuo u wc a on samo oprao ruke. i nas 3 (jedan nash drug je ostao da igra PAMETAN) krenemo preko vrata i samo nam je reko chekajte pretres. Lupio pretres nije nishta nahsao i popushio *****. ostavio nas tu dje nas je i nashao.ako ti kazhu da im se pishash za test, makar ja, nikad ne bih to uradio ... bez obzira bio ja poz ili neg ...
 
14.01.2008
21
0
0
45
hahahaha ma deee :D
ako netko hoće bit ziher, neće se kurčit po društvu i neće prodavat/davat ekipi i naokolo
jer ako se to ne radi apsolutno niste nikakva meta za ikoga..
i naravno ne hodat u pola noći s nečim u džepu

dvije stvari koje su bit ičeg ilegalnog :D
 

skunk555

Banned
Banovan
16.02.2010
0
1
0
29
ljudi ovako vam stvari stoje sve gore navedeno je ok i slazem se s tim al evo ja sam maloljetan i nikad me nisu copili iz jednog razloga kad imam sta kod sebe ak drot dode samo bjezim kolko ide ak ne onda pogodis drota sa sakom i onda bjezis on u tom trenutku nemoze nista ak dok se on sande da nas 10 uhvati nas vec nema....drugo za policiju vijerujem da tu ima jos maloljetnika prijatelja su mi uhvatili sa 142grama decko je reko da je naso to i da je nosio doma mami da vide sta ce s tim i nista mu nije bilo tocno tak su popusli pricu ugl poanta svega toga je sta se nesmijete uspanicanit nego ostat pribrani i nac najlakse rijesenje za izvuc se iz problema (makar kad dimim mi ne uspijeva bit pribran al nea veze to sad :D)
 

VUTRAŠ

Banned
Banovan
30.12.2007
2
0
0
43
Pozdrav svima ovo mi je prvi post ovdje, tjeo bi pitat ovdje iskusne i starije furace da mi odgovre na jendo pitanje.
Kad kontaktiram nekoga na mobitel dali drzava ima pravo da presluskuej gradjane i da prati te pozive?
 
05.07.2010
0
0
0
34
Murka to ne radi iz chista mira...logichno jeee..zasto da gube vrijeme!!!ali ako im je nesto sumnjivo,ili nedaj boze rade neki zadatak...oni imaju sve pravooo! :D
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Purple Weed je napisao(la):
Moj je frend prije 2 godine pao sa 128 stabljika bio uporan govorio da je za vlastitu upotrebu i dobio 2g utjetno....

hmmm... ja sam čuo da je jedan pao s 23 komada i dobio 5god. uvjetno... znaš ti šta je 128 stabljika... a i ne vjerujem da je mogao biti "TOLKO UPORAN" da je nagovorio drotove da ga puste na temelju "osobne uporabe"

nešto tu smrdi!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NEURO BOY1

Zeleni

Aktivan Član
06.10.2008
56
1
0
37
valjda je zdruko pola ekipe i s tim mu se briše dosta toga...ne vjerujem da možeš sa 128 biljčica proći praktički nevin? moj frend je dobio za gram 2 god. uvjetne.
 
14.05.2010
45
5
8
37
HiGhMaSta je napisao(la):
WTF kaj vi brijete pa nisu oni baš tak pametni.... xD

itekako, pa glupi panduri su samo na ulici, koji imaju osnovnu školu, ima ih nekolicina takvih u mojem mjestu, totalni idioti. Da je murija glupa nitko nebi pao.
Pametni su inspektori dektektivi koji itekako znaju svoj posao i zato se treba čuvati pantagane i duvati u sigurnosti svog doma isključivo i to sa poznatom ekipom.

Kad se promjeni taj glupi zakon,
kad više nebude kaznena prijava nego prekršaj i to novčana kazna onda me boli k...ovak se treba čuvat!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kill3rweed