[SIGURNOST] Lista bezbednosnih mjera da ne zavrsite u policiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.05.2010
45
5
8
37
Samo da se nadovežem:

Meni se jedno vrijeme činilo da svi duvaju, svi su za to, sve ok, sve je super, pa sam duvao sa gro ljudi okolo i nabavljao od svakoga....dok par ljudi oko mene nije palo i onda više nema zajebancije. nažalost trava je izjednačena sa najtežim drogama i zasada je tako i nema nam pomoći trenutno.

zlatno pravilo:
1. najbolje i najsigurnije growat za sebe i par frendova i jezik držat u gubici

2. ak nemreš growat onda kupovati redovito od iste osobe i nikad velike količine (recimo meni 25 drži mjesec dana kad si dam reda :D)
 
16.09.2010
1
0
0
31
Evo i mene, novi :D Pa da napisem svoj prvi post....


Dosta pomazu ovi iznad postovi, mada 99% ovoga vec znam. Inace samo sa par drugara rolam, a u rjetkim slucajevima se desi da to bude veca grupica...
Ne growam, ali imam 2 pouzdana covjeka od kojih sam siguran sta dobijam, nikako ne uzimam vece kolicine. Kad izlazimo, samo manje kolicine ponesemo, u 2-3 turice da ode sve, pa smo citavo vece nasmijani i sigurni :DD
Znaci nikako ne nositi vecu kolicinu sa sobom, bilo je likova iz moje okoline koji su nosili u kutiji od patika :OO i jos uvjek nisu pali... Ali sta da vam kazem, ne treba riskirati i ispitivati srecu :))

Mene licno nikada nisu pretresli (lucky me) ali jesu par likova iz mog drustva.... Sreca nista nisu imali.. Inace u mom kraju su ceste te provjere, a najgore su racije, a tu ako neko nesta ima sigurno pane...
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
HITNO!!! saznanja o ka....s.org?! pokušavam naći na sajtu čim više ali baš nemam sreće! jalo važno i jako hitno! može i privatna poruka!
hvala još jednom unaprijed!
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
ljudi u srbiji deru. klinac iz mog kraja je dobio 5 meseci robije za 3g. sjebalo ga sto su bila 3 paketa po gram, jebeni diler mu tako prodao i 99% ga on i montirao jer taj lik sto diluje je drukon i ima tal sa murijom. ja imam dobar momenat jer za mene zna samo 3 coveka da uopste koristim vu, ali sam imao drugih sukoba sa zakonom, tako da imam cim da murija ne vrslja po forumu.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Evo jos jedno upozorenje. Ne vjerujte nikome ko vam salje link koji ne prepoznajete (ovo vazi za sve sajtove). Cak i ako se ucini slicnim ili povjerljivim, prvo domen pretrazite u googlu ako niste sigurni. Moguce da neko moze "upecat" vas IP. Ukoliko vam posalje preko privatnih poruka onda moguce da jedino vas zeli upecat te povezati vas IP sa userom ovdje.


Mi vas ne mozemo cuvati kad odete van naseg sajta :)

Pokusat cu da stavim neko upozerenje za sav "odlazni" saobracaj.


Vidjecemo da ubacimo onaj anonimus url referer ali to povlaci druge probleme....bum vidjeli
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Vutragenjo...ajde sada meni kao komp laiku pojasni.Da li je ovde postanje ili prepiske a da ne pricam postavljanje fotografija svojih set upova uopste sigurno i bezbedno?
App prica oko tajnosti growa i slicno ima jedna dobra a stara izreka koja kaze:''Kad zna jedno to je tajna...kad zna dvoje to je propast''!
Ako nekom ide u prilog da se okolo hvali,prica i njake....onda bolje da obesi oko vrata jednu tablu na kojoj sve pise i ode sam u plavu kucu...pozdrav!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
cane corso winer je napisao(la):
... Da li je ovde postanje ili prepiske a da ne pricam postavljanje fotografija svojih set upova uopste sigurno i bezbedno?
jest, nisam bas genjo al on ce vec da odgovori kad svrati, nego frend, da je to tako rizicno, opasno i nesigurno, da li mislis da bih ja bio ovde od 2006 god. i postirao preko 6000 postova a o fotkama ne vodim evidenciju, ili bih vec par godina trebalo da robijam... i da budem iskren, pa nek neko kaze lud, ne koristim nista po pitanju skrivanja ip-a, il proxija, fluksija... ne znam ni sta tu sve ima. i sad se i ja pitam, genjo, da li je sigurno, cisto da ne preterujem.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ovo je samo jedna tacka od sigurnosnih. Ubacio sam da svi linkovi koji idu van naseg sajta prolaze kroz drugi sajt (www.anonym.to) tako da onaj treci sajt ne zna da su mu posjetioci dosli sa vutra.org sajta. Znaci sad mozete na bilo koji sajt otici sa naseg sajta a da vas taj tamo sajt ne poveze da ste dosli sa naseg sajta.
 
09.02.2013
27
9
3
36
Ovo je nezamislivo,ako je balonja sam sebe spetljo i pao na forumu,sta bi mu dva drota u kancelariji napravila(nekazem da su drotine pametne ali opet) unistile bi ga,pjevo bi ko tičica!
 
29.01.2012
4
1
3
34
U gradu u kojem zivim,nikada jos nisam cuo da je neko pao sa travom u gacama.
A padalooo see,i prenosilo,i svasta radilo oko mene. Ja na svu srecu nikada.
Imao nekih 5 pretresa ukupno u zivotu,od toga 2 puta imao u gacama.Bilo gdje drugo da sam imao pao bi,bukvalno bilo gdje drugo.
Tako da je i to dobar fazon,koji treba cesto praktikovati ako vec nemate izbora i morate imati kod sebe :)
 
17.05.2013
1
2
0
poz ljudi,ovo mi je prvi post ako pomogne nekome onda u full-u :) pao sam 2009 sa dve buxne i jos nekim stvarima za te stvari sam popio kaznu,a sto se tice vutre jedino sam sad registrovani koman(kao oni sto ih spominju na prvom:) ) nije stigla cak ni kazna za to ni gonjenje ali bukvalno nista,samo sad kad me startuju me imaju u evidenciji i malo vise cimaju ali jbg moze da se prezivi :) uglavnom ako nekoga nagaze sa necim samo bez fora od drugara je i tako to,samo ponavljas da je za licnu upotrebu ko retardiran i mogu da ti puse karu.:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FrogKhan and Blade