[SIGURNOST] Lista bezbednosnih mjera da ne zavrsite u policiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.06.2013
9
2
0
No Joke je napisao(la):
Pa čitajte forum obojica pa će te doći do odgovora :)
Pa da imam vremena nasao bih, nego sam tek poceo ali sta ti fali vec kada si vidjeo da smo napisali da li nam moze netko reci ti govoris nadjite pa vec ako znas reci ,,,
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
ma ja mislim da za ljude koji growaju za osobne potrebe i to i dokazu dnevnikom, cak i policija nemoze doci do naloga za nabavu IP adrese.

nemate razloga za paniku, rijetki tako padaju samo zbog foruma, prije ces pasti ako netko zna da growas, a ne ovako preko slika sad, pogotovo ako slikas samo grow tj biljku bez sobe... onda nema brige...

:) strpite se malo, mozda bude i medicinskog kanabisa u roku 6mjeseci... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peta

Halogeni

Aktivan Član
29.06.2013
56
15
8
Sumnjam da ce biti legalizovan kanabis. Jer ipak...milione evra je potroseno da bi se doveli dileri i uzgajivaci "pravdi", i stotinu hiljada ljudi u svetu je u zatvoru zbog toga... sumnjam da ce se ista promeniti bar narednih 50 godina...to je za policiju unosan posao, a panduri najvise mrze one sto duvaju, jer te pare ne idu na porez, znaci to njihova plata pada u vodu.

Jest da je 1920 bio i alkohol zabranjen, i promenilo se, ali tad su bila drugacija vremena...i jos kad bi legalno bilo to bi bilo MNOOGO skuplje, trebale bi dozvole...i sad kao frka evropska unija ovo ono...nema od toga nista...al idalje ima da se cadi! :smoke18:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
U svijetu se troši oko 5,5 milijardi eura godišnje na suzbijanje opojnih droga, od toga pola novca samo amerikanci troše. E sad kad baciš računicu da se sve droge legaliziraju a da se taj novac koji je namjenjen za borbu protiv droga preusmjeri na liječenje teških ovisnika godišnja ušteda u cijelom svijetu bila bi cirka oko 3,4 milijarde eura, i vjeruj mi da nitko nebi uopće spominjao droge a broj ovisnika bi drastično opao.
Legalizacija će doći prije ili kasnije, sam je pitanje vremena jer ipak je riječ o golemom novcu a poznato je da se sve vrti oko novca.
što se tiče HR i EU, kod nas su lake droge već dekriminalizirane pa za 5 grama trave dobiješ novčanu kaznu i to je to. To očekuje i srbiju u sličnom ili istom obliku, a sve to ide jedno za drugim tj. korak po korak.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and NEURO BOY1

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pazite se likova s pederušama :ludaci_lol:
3af52fe8fa86dd0da6ceb330f502b928.jpg
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Provao, imaš 1gb prometa besplatno mjesečno, dovoljno samo za čitanje. Ne usporava ali neče ni pomoči onom tko se uvali do grla.
Nema više anonimnosti, najbolja je prevencija koriščenje mozga za razmišljanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative