[SIGURNOST] Lista bezbednosnih mjera da ne zavrsite u policiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.10.2013
6
4
0
ako ces ikada slucajno prodavat,sto ne preporucujem,ne nosi sa sobom travu,vec mozes to sakrit,i kada ti da novac,ti mu kazes gdje je.
Ali bolje je ne prodavat nepoznatim ljudima,mozda su snitchevi.
 
17.11.2013
3
5
0
"U gradu u kojem zivim,nikada jos nisam cuo da je neko pao sa travom u gacama.
A padalooo see,i prenosilo,i svasta radilo oko mene. Ja na svu srecu nikada."

Well I dont know about all that! Buuuuuuuuut........

-Maloljetnicima nesmiju gledati donje gace osim ako sumnje protiv njega nisu jako opravdane, i tada mora biti BAREM inspektor/detektiv (znaci prašinar -nikad) i mislim da mora biti socijalni radnik/skrbnik i raditi se u stanici itd. Tako da mlađi korisnici, spremite dolje i budite opusteni, to je to.
-Za pretres bilo kakve pokretnine (odjeca, torbe, prijevnozno sredstvo, mobitel itd.) mora postojati osnovana sumnja (sto je zakonski definirano na nacin da ti oni mogu sto hoce,
i opravdati to nekom subjektivnom skolovanom pretpostavkom koju ne mozete opovrgnuti a on ne treba moci dokazati, npr. pogled, stav, kretnje, odjeca itd.)
*No bitno je napomenuti sto ih sprijecava da to urade. Zbog njihovog "izucavanja" i izlozenosti specificnom mentalitetu, iskompleksirani su u ideju vođe/zastitnika jadnog blesavog civila. Stoga, u Vašem je interesu da se on osjeca kao da vi njega prepoznajete i postujete kao takvog.
Banalizirana inacica toga jest da budete opusteni, i ponizni da bi bili pusteni sto prije (svi ste to i culi i iskusili, ovo je vam psiholoska strana toga).
Ako nemate dosje i prakticirate to opusteno i dosljedno, vrlo vjerojatno ce vam samo provjerit podatke i zazeliti ugodan dan.
-Sto se tice legitimacije odraslih. Mislim da kada 1. put dobijete kaznenu prijavu, dodijeli vam se nekakva oznaka (neznam tocno koje sve vrste prijestupa spadaju pod
tu specificnu oznaku (vjerojatno upletenost u narkotike)). Kada vam provjeravaju podatke, odmah dobiju dojavu da ste "oznaceni" i vrlo vjerojatno (u mom iskustvu uvijek bez iznimke) slijedi skidanje do gola i pretres pokretnine.
*jeben tip: ako ste vec u nekom "ilegalnom pohodu", pripremite se kao da idete na spoj sa zenom iz snova: čist, obrijan, uredan, naimirisan i na putu negdje određeno.

Sve navedeno je povezano kroz osobno iskustvo, apsolutno nije netocno, no nisu ni potpune informacije, ako tko zeli sto nadodati ili potkrijepiti stavkom zakona, samo naprijed.
 
17.11.2013
3
5
0
jednom bio, pa znan kako je :D
napomenuo sam i za osobna iskustva pod legitimacija odraslih.....
a i svi smo mi samo ljudi, niti smo nevini maloljetni niti puno mudriji sa osobnom kartom :D
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
" *jeben tip: ako ste vec u nekom "ilegalnom pohodu", pripremite se kao da idete na spoj sa zenom iz snova: čist, obrijan, uredan, naimirisan i na putu negdje određeno."



54037-Thats-brilliant-gif-cxnC.gif
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
humanoid je napisao(la):
-Sto se tice legitimacije odraslih. Mislim da kada 1. put dobijete kaznenu prijavu, dodijeli vam se nekakva oznaka (neznam tocno koje sve vrste prijestupa spadaju pod tu specificnu oznaku (vjerojatno upletenost u narkotike)). Kada vam provjeravaju podatke, odmah dobiju dojavu da ste "oznaceni" i vrlo vjerojatno (u mom iskustvu uvijek bez iznimke) slijedi skidanje do gola i pretres pokretnine.
*jeben tip: ako ste vec u nekom "ilegalnom pohodu", pripremite se kao da idete na spoj sa zenom iz snova: čist, obrijan, uredan, naimirisan i na putu negdje određeno.
Moje iskustvo s ovin je uvik bilo isto; vutra u gaćama...OBAVEZNO!!! i kad me provjere... esad, ima tu više situacija; dok je bila krivična, ili ti ga kaznena prijava u HR za Vutru..dok san čeka suđenje, kad bi me provjerilo ODMA bi bilo: "Jel znate vi da imate...", "Znan!" odgovorija bi ja..."Znam da me čeka bla, bla, bla...al neman ništa, ahahahahah". Onda bi išlo: "molim, izvadite sve iz džepova"...na šta bin uredno izvadija sve i obavezno prednje džepove izvuka van...tako da me nema šta pipat :rofl: . Pregledali bi sve šta san izvadija i kad bi vidili da neman ništa zaželili bi jedni drugom ugodan dan, večer ili već koji dio dana je bija i to je to.
Kad bi odradija suđenje i dobija presudu (oba puta isti klinac: 3 mjeseca zatvora na probni rok od 1 godine, ilitiga uvjetna kazna), kad bi me provjeravali...NIŠTA!!! Jer kazna je odslužena, znaći NEMA AKTIVNOG POSTUPKA i to je to.
Ali priku mi, koji je odgulija 6 miseci redovito drkaju, tj. drkali su ga u svoje vrime jer se ćorka ipak PIŠE i uvik in javi.

Najviše igra KAKO se ophodit prema "organima (ne)reda". Ponekad malo istine jednostavno stopira daljnju znatiželju. A i, kako mi reče jedan inspektor: "Znan da pušiš i da si u điru, ali ti (vi) to radite lipo i kuturno; ne razmečete se po gradu. Normalno, stariji ste pa van nije do toga a imate i di...a i nama su ovi mlađi napetiji, ahahahahahhaha".....A ja rekoh: "Ahahahahaha...fala, fala...dobro je znat, hehehe". I nakraju oboje zavarismo od cera...

Kako bilo..nemojte ih puno nadrkavat praveći se pametnima i sl. Ako si u "ilegalnoj radnji" i to onoj koja njih najviše zanima a to bi bilo ako se "vrti posal"...doooooobro procjenite šta će te im reć jer ponekad kriva rič može dovest do "skidajmo se do gola"...a prava rič, "pametno" upučena ih može jednostavno odbit od daljnjeg pregleda. Malo :respect: čuda čini...(pa makar ne zasluživali :respect: , al ko ga hebe...važno se izvuć :smoke18: Osobito ako od kese u mudima izgleda ko da imaš volovski racku (ili za dame :cvetak ...da izgledaju ko da su mudaši...)
Ipak 25icu i više nije baš lako uvalit u gaće :vb_smash:
 
28.01.2014
10
0
0
Temu sam procitao,najbitnija stvar u ovom sportu,kako zabaskariti trag drotovima inspektorima.
Imam jedan metod koji koriste inspektori policije,licno sam se nasao sa njima na mestu istom,a imao sam widow vuju u svih 20 cigareta u paklici,zamalo da ih ponudim cigaretu.
Ja sve uredno punim u prazne cigarete sa filterom,neke mesam sa duvanom koji kupujem u firmi veletabak iz novoga sada,a neke ciste duvam.
Kupio sam neko sredstvo za ublazavanje mirisa duvana,ali ne pomaze puno,pomaze kada pomesate duvan od fast cigareta,ali ih nesto nema u prodaji.

Imam jedan savet za sve dobre ljude koji hoce da duvaju i da zive miran zivot,a jedna metoda samo postoji.
Napisacu vam pricu,neki to dobro znaju a nece da kazu jer su mulci.
U toj prici sam od malena,i za neke druge stvari.

Story:
Kada drotovi nemogu naci podatke o nekom duvacu-narkomanu,za njih to jesmo,oni odu bukvalno kod vracarice,ili vracara i na osnovu imena,imena majke i dana u kom je osumnjiceni rodjen,nadje se sve sto poseduje,nadje se celokpan njegov zivot.
Kako je to moguce,tesko je da vam objasnim,osim ako mi ne odobre jedan podforum samo za exorcism,jer se u vracanju koristi ulje konoplje.
Ja se time bavim,u postovima vidite cak da planiram podzemni objekat,imam poljoprivredno gazdinstvo,nikada nisam odgovarao za vutru,samo za brzu voznju jer sam nervozan kao pas.
Tacno znam kada ce da dodju,sa vrackama mozete sve,samo da imate dobrog coveka,coveka koji gleda u ikone,ima ikone kod kuce gde gleda,oni su najaci.
Pre gledanja trazice vam beleg,koncic i gleda u zrna kukuruza,ne u pasulj.
U cazinskoj krajni znam par ljudi koji to rade,ne traze pare,jer ko trazi pare taj nezna,ja to radim i pare nesmem da trazim nikome.
Ima takodje kod sombora,Kumanovo,Negotin,Ćuprija,Vranjska Banja,Strumica,Skopje.
Ko je musliman znam tacno hodze koji to rade,pa cu nabrojati neke,jer sam bio imam pa kada zatrazim nekoga nadjem ga,a mogu ipreko ikona.
Muslimani ima koji rade kao hriscani sa ikonama,ja sam šija musliman.
Sve je nabrojano sto se tice pravoslavaca,nabrojao sam mesta sad to su najaci ljudi koji mogu odma pomoci.

Nemojte da mislite da se sprdam sa vama,tako stoje stvari.
 
28.01.2014
10
0
0
Slazem se sa vama,ali svako ima svoje uverenje,puna paklica cigareta trave meni traje manje od nedelju dana,navikao sam organizam i ne boli me vise glava.To je kad pogledas velika kolicina,zahvaljujuci exorcismu prodjem nezaopazen,kamoli sumnja.
Vise puta sam gledao raciju kako glupane vataju sa travom,ubace krticu,klinca koji je pricljiv,ima i pametnijih duvaca,ne jebu 3% nikog,nikada nisu uhvaceni.
Na ovom forumu sam dugo,i pre registracije kod drugara sam se interesovao koji je takodje ovde,uvek mi je bilo zanimljivo kako vi radite,i prijatno sam se iznenadio,kao Stoka,koji mi je account,nemogu naci sifre,doprineo sam svetlosnim tunelima outdoor u indooru.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
@Servantes
kad smo vec kod liste bezbednosnih mera, evo sta nikad ne treba da se pise na forumu:

Narucio sam seme koke,koje cu raditi u tom plasteniku...
Plastenik ima povrsinu 5x50mx3m visina.
Iskljucivo bih isao underground objekat,za uzgajanje vutre 7 sorti koje sam odabrao
U svajcarskoj radim...
inace ja sam iz bora
Ja sam kupio kilogram za pusenje
Nekako sam presao granicu,u makedoniju kazu da sam jeftino prosao.
makedonija ima veze sa srbijom tamo svi ortaci koji imaju biljcice kupuju seme.
kad se na gomili skupe svi detalji koji se mogu naci preko tvojih postova, mislim da policiji nije vise potreban ni broj licne karte, a ne treba im ni kukuruz ni tarot ni vradzbine da vide ko iz bora radi u svajcarskoj, nedavno bio u makedoniji i poseduje plastenik tih dimenzija, takvih nema 100 u tom mestu, a i da ima oni imaju vremena... sta vise reci o listi bezbednosnih mera, sa ili bez kukuruza... sretno sa tim plastenikom i smanji malo spam po forumu
 
28.01.2014
10
0
0
U tom gradu ima 5 ljudi koji su dileri,taj grad je kupljen,kad ja nemogu da kupim ha ulici nego moram u mk.
A ti si sigurno diler,uzimam ti posao,zakljucavas temu,sta ti imas ovamo s nama,ja pomazem ljudima na globalnom nivou,dirnuti koji znaju stvari odma se javljaju.
To sto pusim pusim za sebe zaradjujem za sebe,da radim u srbiji pusio bi kravlju balegu ili virdzinija duvan.
Koliko imam mogucnosti ja se rasprostrem.
Tako ovde rade panduri,gore sto sam naveo,neznam drugi kako rade,uvek ima tapkaci i dousnici,nije na odmet da se pogleda malo,ako tebi exorcisam ne pomaze to je tvoja stvar.
Ja sam javan,javno zivim plasim se boga,ljzdi ne.
Ovde hitna ne stigne da spasi pandure koji su radoznali mnogo,padne na ulicu u sred bela dana i nema ga vise,nema tu oruzje i te gluposti.
Dvojici sam pomogao sa foruma,nije bitno otisli uverili se zivot ih ogrejao,skinuli se sa vutre,zahvalni do neba,meni je zivot exorcism vutra mi pomaze da ne odem u aut.
Nemoras ti da me trazis uopste,sve sto hoces da pitas pitaj javno,uvek cu ti reci. Zato forum sluzi,informacije idu javno,negde sam citao da se poraci enkriptuju,ja sam vas naso na 420 forum,tamo sam 5 godina.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
zamolio sam te da se malo uozbiljis, kao i da smanjis spam, odmori tri dana i razmisli o tome sto sam ti napisao u prethodnom postu, ja imam najbolje namere a ti i dalje suketas. zakljucavam teme ne zato sto sam diler nego moderator, tema u kojoj se spominje uzgoj koke i vutre na tolikoj povrsini nije tema za ovakav forum. ne znam sta fali virdzinija duvanu, naspram smrdljivog fasta je klasa... i ne mozes porediti cenu vutre u mk (na kilo) i u srbiji (na gram), kakve su to nebuloze. sta si uradio od decembra 2012 od kada si registrovan sem sto si isao u mk kupovati vutru, gde je neki grow, neke fotke (makar toga iz mk da vidimo na sta lici). da si trecinu te love ulozio u box sa 600w pusio bi svoje, ovako samo siris prazne price po forumu bez argumeneta... procitaj pravilnik i ako ti se ne svidja kako forum funkcionise vrati se na 420, tamo te sigurno gotive i jedva cekaju da vide underground india grow sa sve svetlosnim tunelima
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
E pa vidite Power je jednostavno dobar momak koji pokušava naci nešto dobro u svakome...evo ovaj Servantes..ocito je da je momak lud ko puška..i reko je Poweru da je lerdi hahahha lol...i ovaj ga još zamoli da se uozbilji..(sta ga moliš koji khurac)..i stisne mu 3 dana hlađenja.
No uz sve rećeno ja nekako nemogu to samo tako ostavit,momak nije za ovaj forum bez obzira na sve..još mi uvrijedi frenda Powera..Servantes završio si momak ovdje...zauvjek.