[SIGURNOST] Lista bezbednosnih mjera da ne zavrsite u policiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
izvinjavam se, tek sad vidim da sam istripovao, kad kliknem na sanduce iskoci prozorcic u kom je jedna privatna poruka al odma ispod je druga privatna prepiska sa moim pratiocem i tu je doslo do paranoje, znam da sam istripovao mozda i druge ljude sa ovim porukama, prihvatam konsekvence molim vas budite nezni nisam imao zlu nameru.. jbga previse dima je ucinilo svoje. obrisi te predhodne poruke da nebi dolazilo do zabune, sorry
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Long balls Larry

Eustahije22

Aktivan Član
17.04.2016
100
341
63
36
Pozdrav ljudi
Selim u irsku sad na lito, mislia san nosit led panel tamo sa sobon da iman neki start sad me zanima kolko je to pametno i oce li me puno dr..t sa tin na carini il nesto slicno, zakone o uzgoju tamo san procita al neznan kolka su oni tamo njuskala pa ako ima slucajno neko ko je vec gore a na forumu je bia bi jako zahvalan da podjeli iskustvo
Fala unaprid
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chilliman420
02.11.2018
48
110
18
29
Evo da i ja napišem svoje iskustvo. 1. put skoro pao, stvarno malo falilo, 2. put isto :mario::

Prvi put doslovno hodam po cesti kad marica stane niodkud odma ispred mene i izlete njih 5, odma osobna van, a u džepu od jakne 5 komada...čista suradnja, pristojnost, strpljenje i poštovanje me izvuklo iz pretresa. Upustio se u laganu priču s njima, ništa uvlakačko ili preočito ljubazno. Dok pričam s njima počeo ja skidat jaknu i vadit stvari. Kad ono lik, da šta radim?? Ja reko pa vala će pretres, ne? Kaže on evo ako osobna ne kaže ništa slobodni ste. Tak i prošlo. Imam sreće što nikad nisam pao pa ništa ni ne piše.

2. put, doslovno pao od civilca u birtiji di radim. Sa đokom u čvaljama. Bilo pred zatvaranje, lik sjedio na terasi sa ekipom, inače jedan od učestalih gostiju, a mi nutra zavužgali. Reko popit će i otić. Kad lik eto mora na wc, hebo ga cucak. Uđe nutra normalno ni ništa ne kaže, reko ajd super prošlo. Izlazi iz WCa i dolazi na šank i vadi mi značku. Eto, hebo sam ježa upravo. Kaže on kolege su obavještene i patrola je na putu, molim ruke na šank i bez naglih pokreta. Ja reko jbga, pao sam šta sad, al mi bio bed kaj je ekipa samnom i nisam htio da obi naebu. Reko, ajmo opet po staroj špranci. Zapričo lika da nisam narkoman i ebivjetar već student koji eto rekreativno se voli opustit. Reko jel se možemo šta dogovorit ili išta reko stvarno nemam novaca za kaznu. On meni bukvicu tu očito i to dobru, da kako mi to oada na pamet da jesam normalan. Ja reko jbga stari. Kaže on ovako, 3x 0.5 točena za onaj stol tamo. Ja reko riješeno. Donjeo cugu i lik me gleda i kaže "naplati". Ja se počeo smijat al ajd, go with a flow, kažem cifru i lik mi turi 100kn i kaže uredu je. Gledam i ne vjerujem hahahah. Tako da ne samo da sam se izvukao nego još i hebačku bakšu dobio. Kolko god nevjerojatno zvučalo, tako je bilo. True story bro!

E sad zaključak. Moj savjet je da se ponašate pristojno i s poštovanjem. Strah je normalna reakcija ali pokušajte to ignorirati i vratiti fokus na sada. Policajci su ljudi koliko i mi. Zanju prepoznat ološ od normalnog čoeka. Pokažite da niste idijot koji se bavi time da bi zaradio i trošio bogu dane i ja vam garantiram barem blagonaklonost. To pričam u slučaju da si već pao. Inače negiraj sve i ne izlajavaj se na pitanja "upozoravam te zadnji put jel imaš šta kod sebe??" nada umire zadnja i previše je varijacija šta se sve može dogodit u zadnjih 2 sekunde a može te izvuć i spasit (kompića izvuklo doslovno pred pretresanje hitna dojava o nekoj pucnjavi pa su morali odma ić, prioriteti) tako da a uvijek ima šanse i nade. Uvijek respekt i dobar dan/dobro večer. Ljudi su koliko i mi, i slabi su na poštovanje jer ih 90% prezire. Toliko od mene, možda nekome malo smanji paranoju kad ga idući put zaustave pa se sjeti ovoga i možda pomogne, nisu uvijek crni scenariji na kraju :D
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Svaka čast.
Tako se to radi i tako i je pravilno.
Budi čovjek i ljudi će prepoznati čovjeka u tebi i tu krece međusobna suradnja i poštivanje.
Imao sam dostaaa susreta s policijom.
Većinom s prometnom. I uvijek odma priznaš šta si uradio i tu se odmah priča mijenja i kreće normalniji razgovor. Koji uvijek vodi dobrom medjusobnom dogovoru.
Ljudi moji šta su mi sve oprostili ,bili bi u čudu :D
A tek po Bosni kad se vozim, ajmoo :D

Ako si normalan, veseo, NE UPLAŠEN, opušten.... E onda sve ide svojim tokom i nema prepreka.
Svi smo ljudi i volimo se prisjetiti kako je to biti čovjek, tako da uvijek ima riješenje za sve.


Ps: upravo pjesma na vutraradiu... Robots. . Tako da ne budimo roboti :D
 

Dangerdenso

Aktivan Član
03.06.2018
76
280
53
Bas sam krenuo citat ovu temu od pocetka, jbt 2009 smo bas bili paranoja, sad je barem po meni sasvim drugacije, neznam jel zato sto smo mi stariji ili se drustvo promijenilo? Inace uzivam cannabis 21 godinu i bas nikad nisam imao nikakvih sranja niti sam se vani ista narocito pazio. Samo opustena spika i lagano. Pamet u glavu i pozdrav vutroljupci!
 
11.11.2020
11
10
3
113
Za pusenje u zgradi-stanu, jedan dobar savet udjes u kupatilo ali ovo vazi samo ako imate onaj vent za odvod vazduha, kupite aktivni ugalj 1kg jeftino je mozda i 2kg, kupite mrezicu za carape to je ono sto ubacis carape da se peru sto ima ziper, lepo napunis sa vecim granulama aktivnog uglja 1-2 kg moze i vise vrecica, i nabijes u cev za odvog vazduha, na cev ide klasicni wc / kupatilski ventilator.... skines se go, upalis head u bongu tu nema puna dima jel, i izduvas u vent i tako 2-3x, operes bong, operes sebe ako mozes haha i pustis vodu u wc par 2x naravno imas one mirise u wc solji, pre nego sto izadjes spricnes miris obican i bukvalno ne oseti se nista, dok se isturisras sve otislo. Fora je da ne smrdi ni u stanu van kupatila mislim a ni ti ne dzibris na vutru posle, clean izadjes pa mozes i u grad /posao itd...