Sigurnost na Vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Mislim da je za sigurnost svih clanova veoma pametno, da mail koji koriste za registraciju na vutra forumu, ne koriste za facebook i ostale sajtove na kome ostavljaju licne podatke i svoje slike.
Jer je to veca mogucnost da vas nadju nego preko IP adrese, pa mislim da bi bilo pametno da svi stave ako je moguce neki drugi mail koji ne koriste za neke druge licne sajtove.
A mislim da bi novi clanovi trebali biti upozoreni pri registraciji, da velikim slovima bude istaknuto da koriste drugu mail adresu.
Zbog nase sigurnosti mislim da je ovo veoma pametno, jer vutra forum je veoma razvijen i skoro svaki clan ima neku indoor biljku, pa cak i pisu dnevnike, pa ne bi bilo pametno da vam sutra pokucaju na vrata.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
kakve sad to veze ima kad nitko nemože vidjet tvoju email adresu, niti duh sveti nemože doć do nje sad dok je pod sslom forum, osim ako si ljudi namjerno ne istaknu negdje... ali da treba vodit računa o svojoj privatnosti i ne ostavljat osobne podatke okolo
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Dobro kako god, ali ja mislim da bi clanovi trebali da budu upozoreni, jer sam ja ovo napisao zato sto sam nasao clana sa vutra.org na fejsbuku naravno sa njegovom slikom.
Mislim zasto ne bi bili upozoreni.
A vutra.org je veoma razvijena, a nema te stvari koji policija ako hoce ne moze da provali, a kamoli e-mail korisnika, vBulletion-ova skripta je jako slaba, i stalno se nalaze rupe u njoj tako da..
Nemam pojma to je bila moja ideja, ali kako god vi hocete.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma zaboli mene sto oni mene poznaju....

BORIMI SE ZA LEGALIZACIJU I POKAZUJMO SE JAVNO..

ne mogu oni sve u zatvor da nas strpaju... mislim :)

ili nema toliko ljudi da nam se suprostavi osim zakona i zakona i zakona :)

uvek se javno predstavljam i jebiga lako me je naci :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
I sigurno zoki imas doma po par biljaka u boxu i uz to par grama svakih par dana za osobnu upotrebu?

Mislim da ne!

Lipo se boriti za legalizaciju ako si u mogucnosti i nemas one stvari koje sma gori naveja...
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Mislim da to nije bas pametno ako neko gaji marihuanu kod kuce. :) :)
Svi se mi borimo za legalizaciju.:)
CEDA ZA PREDSEDNIKA I LEGALNA DROGA !

[video=youtube;1bph9Fkh8H0]http://www.youtube.com/watch?v=1bph9Fkh8H0[/video]
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa ne znam ti odgovoriti tropiko nekad imam nekad nemam al nije u tome foraa nije da sad ja javno namerno nego jednostavno ne opterecujem se time nekako...

uopste ne postujem zakon kakav je nego jednostavno zivim svoj zivot i svoj zakon a kome smeta nek me kazni ... al eto skoro nikada nisam imao problema iako sad nesto moram da odgulim uslovno ..
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
znaci ako mi mup posalje frend request na facebook idem ignore?
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
ma da, totalna dilema :icon_lol: hehe

najbolje da si stavim foliju preko glave da mi ne mogu citat misli, mobitel da bacim negdi u rijeku jer me mogu nac triangulacijom, izbrisem sve account-ove i idem zivjet u spilju i cekam smak svijeta 2012. :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Teglica_Unka

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Cekaj jos malo da se procuje vutra.org, i da pocne na vestima kako ovde uce ljude kako uzgajaju, pa ce posle da lupas drveni krevet umesto tastature.
Rtd dubij se odma
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
dr.manijak je napisao(la):
Cekaj jos malo da se procuje vutra.org, i da pocne na vestima kako ovde uce ljude kako uzgajaju, pa ce posle da lupas drveni krevet umesto tastature.
Rtd dubij se odma

Brate adje malo manje hejtanja:eek:hno:
Sve to stoji da treba biti paranoican, ali ne i nebulozno paranoican. Vutra.org nije jedini site gdje se moze ucit gajit tako da ovo nema smisla o cemu pricas. Naše vlasti (na podrucju ex-yu) su iovako zauzete mnogo vecim problemima i koliko je tu posla za odradit pa da se uz to jos i bace na hapsenja forumasa (sta bi bilo apsurdno) koji uzgajaju par biljaka za sebe. To bi im potratilo vremena i vremena za apsolutno nista. A vrijeme je novac tako da im se to nikako ne isplati.
A to da treba pazit to se slažem.
I koliko mi je poznatko pričanje i informiranje o marihuani još uvijek nije ilegalno. Sta tužit ce cijeli internet?:rofl::icon_lol:
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
evo ja vec pripremio spilju i onda sad procitam spawn-ov post i ispadne da ipak nije tolika frka :/ ko bi reko :pat:
 

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
39
www.jeboteja.com
dr.manijak je napisao(la):
Cekaj jos malo da se procuje vutra.org, i da pocne na vestima kako ovde uce ljude kako uzgajaju, pa ce posle da lupas drveni krevet umesto tastature.
Rtd dubij se odma

Uveliko jeste, pa kad lepo krenu da kupe adrese preko ovog "sigurnog" foruma bitje veselo. Bitje im onda i shpilja i fejsbuk u guzici. Ne zaboravite da oni grow room-ove nazivaju "labaratorijama" i da je za njih jedan uhapsheni lik u vestima velika zverka sa opasnom labaratorijom.

Ako ne gledate TV koristite google pa chitajte FFS!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.