Sigurnost sajta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Najbolja zastita sajta je tzv. Lovacka kamera. Kosta oko1500/2000kn. Dobivas sliku putem mms-a kad netko udje bio to covjek/jelen nebitno. Znaci nesto sto ti moze zivot spasit. Dobijes sliku covjeka mozes raspoznat tko je u vecini slucajeva i znas da je otkriven sajt i jednistavno ne ides vise. Veoma isplativo. Pozzz
Već je bilo polemike oko toga na 12 strani.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cepr
24.05.2015
25
85
13
27
Da li je netko kupovo kameru? Da mi preporuci nasao sam na ebayu 105e ima mms al neznam moze li za BiH funkcionirat. Tj. Mrezu
 
29.11.2015
59
143
33
Da li je netko kupovo kameru? Da mi preporuci nasao sam na ebayu 105e ima mms al neznam moze li za BiH funkcionirat. Tj. Mrezu
JA sam kupio Moultrie kameru prije godinu dana sa mms-om i radi na T-mobile-u i Vip-u,a prije 6 mjeseci smo uzeli za lovačko društvo još jednu Arcon,ista stvar što se tiče mreža,tako da bi ti trebala raditi i u BiH ako ima neka od navedenih.Gledaj na njemačkom e-bay-u ne na američkom pa nebi trebao imati problema.

 
  • Sviđa mi se
Reactions: cepr
16.05.2015
17
5
3
28
sta mislite odvesti psa na sajt,ili mozda preko celog dana i noci ostaviti kameru da snima ako bas sumnjate,ili se mozda cak pokakiti jer ko jednom zgazi u vnogo tuda vise ici nece
 
14.08.2015
22
14
3
29
Pozdrav vutrasi jutros sam isao u setnju sa psom i gledao sam potencijalne sajtove za sledecu godinu nisam bio ponio mob pa nisam mogao slikat al za sada imam vec 2-3 potencijalno dobra mjesta jedno mjesto je blizu neke njive nekih 15 metara od njive u grmlju i visokoj travi a izmedju njega i njeve je neprohodno trnje visoko cca 2 m tako da mislim da je to ok mjesto tamo niko ne zalazi pogotovu kad priroda pocne da buja to bude bas neprohodno a nije mi daleko cca 1 km od mene sta kazete na to mislim da miris ne bi trebao biti problem i da nece stizati do njive al ima jos dosta do outdora tako da ima vremena da se nadje jos neki sajt :rasta:
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
da ce miris dopirati do njive to je 15-ak metara
Vjerovatno hoće, pogotovu kada dune vjetar. Ja sam moje skankove osjećao sa preko 50 metara, ali ja sam tačno znao šta treba da mirišem :) Niko ko radi u njivi ne razmišlja "dal to trava miriše ?? " , ili bilo šta slično. Opasnost za svaki sajt su direktno vidjanje growera da nešto radi na mjestu gdje ne bi trebalo ništa da se radi, kao i staze koje utabamo dok idemo ka sajtu ! Ovo između ostalog ! Ebem mu oca, pa zar morate da pitate da li je neki sajt bezbjedan ?? Pa vi to znate najbolje ! Ako ne znate i ne možete znati, onda i ne sadite, jer ne ulivate povjerenje da ste dovoljno bistri i talentovani za ovaj poziv. Sve ove teme su mi avetne, sve bih ih zaključao da mogu, al ne mogu :D Kamere, psi , ostavljanje :poop: oooo majko moja, kakvih bisera ima :zvezda::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vlicpa and t@mara

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Frend,sve zavisi do podnevlja gde sadis,kakvo je okruzenje oko biljki,kakav je protok vazduha itd... ja moje osetim kad pridjem kod njih,inace miris ne moze svako provalit u prirodi... jednostavno mirise na sveze biljke ;) tako da opusteno,samo nek je sajt skriven od ociju i vozi... i imas vremena jos 5 meseci,pa nadji nesto... peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara
14.08.2015
22
14
3
29
Hvala vam na odgovorima nije mi prvi out al nezz kakvo je sjeme jer je od neke domaje od frenda a mirisala je dobro al misim da nema frke oko toga misim da nece biti problema oko mirisa a sto se tice mjesta savrseno je niko tamo ne dolazi ta njiva je zarasla jer niko na njoj ne radi vec par godina tako da misim da je dosta velika sigurnost a od susjedne njive je mjesto udaljeno 15 ak metara :D
 
16.05.2015
17
5
3
28
Vjerovatno hoće, pogotovu kada dune vjetar. Ja sam moje skankove osjećao sa preko 50 metara, ali ja sam tačno znao šta treba da mirišem :) Niko ko radi u njivi ne razmišlja "dal to trava miriše ?? " , ili bilo šta slično. Opasnost za svaki sajt su direktno vidjanje growera da nešto radi na mjestu gdje ne bi trebalo ništa da se radi, kao i staze koje utabamo dok idemo ka sajtu ! Ovo između ostalog ! Ebem mu oca, pa zar morate da pitate da li je neki sajt bezbjedan ?? Pa vi to znate najbolje ! Ako ne znate i ne možete znati, onda i ne sadite, jer ne ulivate povjerenje da ste dovoljno bistri i talentovani za ovaj poziv. Sve ove teme su mi avetne, sve bih ih zaključao da mogu, al ne mogu :D Kamere, psi , ostavljanje :poop: oooo majko moja, kakvih bisera ima :zvezda::
e brate ono je bila sprdnja za vnogo,a sto se tice kamere growerima bas i treba da bi videli da li ih je ko video i provalio i da bi ga snimili,psa za divljac koja mozda slucajno naidje ali
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Kolega weed123bob da si ti siguran da je taj tvoj sajt siguran nebi ti doša nas pitat jel to sigurno. ;) ... Ko kaže da tu njivu čovik neče dojti očistit baš ovu godinu ? Možda ju je zapustija tih par godina jer je ima nekakvih problema, bolest, ko zna šta.... Najdi nešto za šta znaš da je sigurno a ne da se moraš tresti dok zalivaš i tješit se po putu do tamo da te niko ne čeka na sajtu. ;)
 
14.08.2015
22
14
3
29
ma nije tu lose mjesto taj covjek je u inostranstvu i ne bavi se zemljoradnjom mada ima vremena jos do outdora pa cu naci mozda jos kakvo mjesto al za sada mi to stoji kao solidna opcija :) uglavnom frend hvala na savjetu :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
Dakle ovih dana se bavim traženjem novog sajta, naletio sam na 2-3, lijepo su izloženi suncu, udaljeni od šumskih puteva itd. ali muči me jedna stvar, naime na tom području na kojem planiram sadit se nalaze suhozidi, masu suhozida kao na ovoj slici koju sam našao na guglu čisto da vam stvorim neku predodžbu s tim da su na mom sajtu kvadratići malo veći i trava je viša, ne obrađena, ima dosta stabala ..e sad mene zanima, jel moguće da je to nečije, vidim ništa nije obrađeno, počela drača rast. znam da su ljudi gradili suhozide da ne bi došlo do erozije, al svejedno...

ireland1.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Suhozidi odredivaju granicu zemljista.I definitivno je nečije i pitanje je vremena kad ce neko tu doc.Pa ti vidi.....
 
14.08.2015
22
14
3
29
Pozz ljudi nasao sam mjesto savrseno niko ne dolazi do njega udaljeno od puta 40ak metara a izmedju njega i tog sumskog puta je kanal dubine cca 3 m u kojem ima vode 40-ak cm tu prolazim cesto kad idem na pecanje idem tim putem tako da ponekad mogu svratit obic biljke ponesem vode u rancu jer uvijek nosim ranac na pecanje nema ofiranja ovo ljeto sam tim putem isao svake sedmice niko ne moze nista da posumnja a samo je jedan prilaz sajtu mislim da je to ono sto trazim vec dugo vremena toliko puta sam prosao pored toga a nikad nisam skontao da tu ima savrseno mjesto.Eto ljudi mislim da svako od nas moze da nadje neki dobar sajt samo se treba potruditi i uz malo srece nadjes dobro mjesto :D :banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
svako od nas moze da nadje neki dobar sajt samo se treba potruditi i uz malo srece nadjes dobro mjesto
Slažem se burazere.... ali mi je mrkla svijest dok sam pročitao ovaj tvoj Kanon .... daj majka mu stara, pa jel problem ubaciti barem nekoliko znakova interpunkcije ??? Ne zna se đe je glava a đe rep u ovom tvom postu ! Srećno u traženju bezbjednog, osunčanog i tebi pristupačnog sajta ! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: crnorizac