Sigurnost sajta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Nikako nemoj da stavljas nikakve zamke okolo,jer samo ces privuci vise paznje na skriveno mijesto.Dok bi to sve postavio i osigurao ugazio bi puteve.Nece to niko provaliti. Samo pazi ako cesto ides da ne ides stalno istim putem jer bi moglo postati ocito ljudima da ta stazica nekuda vodi. Tako je i meni. Ja prolazim kroz kupine 1,5m visoke da se nevidi put. Sretno:keepoff:
 
01.12.2007
7
1
0
38
Probaj da postavish ovako neshto




Ako neko prodje sigurno cesh znati,naci cesh ga ujutro na tome ; ))
Posle ga samo dokusurish nekom motkom i ostavish ga tu za primer ostalima.Problem jednostavno reshen : ))
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
evo za manje zivotinje :icon_biggrin:

senoioi4.jpg



senoioi5.jpg
 
03.06.2008
12
1
0
37
armagedon90 je napisao(la):
znači okružio bi sajt sa svih strana nekom žicom, koja bi pukla čim bi netko prošao,
neka mala žaruljica na baterije koja je povezana s tim žicama u strujni krug više nebi svjetlila . tako da ja iz sigurne udaljenosti mogu znati jeli moj sajt otkriven ili ne !

dobra idea al moze ti tu tvoj zamku uletit i neka divljac pa ces se bezveze usrat da te netko skuzio a kad ono najobicnija srna ili neka druga živina!
rade unajmi jednog sokol marica nek tamo sjedi i mlati policajce :vb_smash:
 
16.05.2008
17
0
0
34

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
evo ljudi ,iz dosta razmisljanja razvio sam prejaku ideju za sigurnost sitea,
dakle evo plana mooga za nadolazeci grow.

Imam zbunje i zarasli teren sa svih strana u koji se nemoze ulazit nikako nego sa sječivom ...
dakle uvuči se nekako jedva u sredinu očistit mjesto najmanje što treba i od tog mjesta do pristupačnijeg mjesta razvuči crijevo...ali pod kutem...tako da dok sipam vodu kroz to crijevo da mi voda ide direktno do cura...dakle 3-4 takva crijeva vode skroz do sitea ,a ja ju sipam negdje gdje mi je najlakše doci samo do tog crijeva.

Jedino pitanje se postavlja ,dali je potrebno ,dali je nužno dolazit uopće skroz do biljke!?
Ovakim načinom bi ja izdaleka samo zalijevao biljku i promatrao ju sa daljine od 6-7 metara.
Čini mi se kao način pojačane sigurnosti....ako ja neidem do tog mjesta ,već sa udaljenog mjesta sipam vodu kroz crijevo to mi osigurava da je mjesto stvarno sigurno.

To je nekakvo moje mišljenje.
Uskoro krećem u sređivanje tog terena,i koristit ću metodu udaljenog zalijevanja...

Šta vi velite na to?

Do ove ideje sam došao ,zbog mog straha od zmija.
Jer na tom mom siteu ima tolko zmijetina ,da se nebi usuđivao 2 put tjedno ulazit u sredinu te havarije !!
:)
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
Ja isto kanim odradit nesto takvoga...Ne vidim potrebe za Crijevima,jer ako sadiš usred krša,koji je relativno neprohodan ne vidim zasto bi ko i ulazio u njega....Po mojem misljenju samo treba uzet motike,pripremit zemlju.1m okolo pocupat sav korov i to je to...
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
Razlog su ZMIJE ,sljepići i ostala kompanija!!
Kako god ja kombiniram navodnjavanje sa crijevima ,pa nek grizu nekog drugog!! :D
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Neznam, ja ne mogu izdržat da ne dođem do svake biljke pa čačkam malo gori doli, tražim promjene i tako.Al ako dolaziš 2 X tjedno, onda i nemoraš svaki put ulazit unutra,onako jednom u 2 tjedna se probiješ, vidiš stanje izbliza i to je ok.
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
kingpin je napisao(la):
najbolje ti je staviti sajt najdalje sto mozes od zadnjeg mista di se ljudi krecu, pa makar to moralo znaciti po ure pjesacenja..
sljedeci put kad posjetim svoje ljubavnice cu slikati sajt da vidite koja je to nedostupnost...
nalazi se na jednoj litici uz more, s mora je nemoguce prici, a kopnom od zadnjeg mista kuda se ljudi krecu triba 15 min voznje makadamom, te 15 min pjesacenja kozjim stazama...:))))

Heheh, znam kako je, i ja sam se do svojih bebica svakog vikenda pentrala tamo gdje se ni divokoze ne penju. Ali isplatio mi se sav ulozeni trud :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cove420stavka