Sigurnost sajta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Sve ok braćo, ali pošto vadim staru zemlju uvijek naletim na korijenje.... sada i nakon godinu dana !! Smeta pri vađenju zemlje, e sad ovi pripravci i sve ovo za asanaciju terena.... to je već druga pričaa :thumb: Ovaj put sam krknuo moju domaću zemlju, i od sada više nikada ne kupujem zemlju, koliko je ova dobraa :bocni::
 

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Ali ako planiraš da ponovo pobadaš nove biljke u iste rupe, znaj da će čupanje korijenja uklonjene biljke uzeti solidno vremena ! Ja kad završim sa takvom rupom, koju ću opet koristiti, odmah po uklanjanju biljke vadim i zemlju sa svim korijenjem ..... nasipam je zemljom iz krtinjaka, i prekrivam granama, kamenjem itd itd ;)

Biljku inače čupam iz zemlje da bih vidio ka kose korijen razvio i onda to sve bacim u šikaru a mjesto sadnje zamaskiram. Dogodine planiram u iste rupe novu zemlju, a preostali korjen će ili istrunuti ili ću ga iskopati pri sledećem sipanju nove zemlje.
 

GreenScream

Aktivan Član
12.04.2015
78
308
53
pozdrav ljudi, imam problem sa sigurnoscu sajta, u pitanju je 6 velikih biljaka i sumnjam po nekim tragovima da je netko bio u blizini. Odlucio sam da maknem tj presadim te biljke, zanima me kako da to napravim najlakse a da ne ostetim korijen? Hitnooo, hvala :S
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
@FakiBrate Ne možeš da budeš u fazonu "Sadim vutru,svi oko mene znaju za to i boli me qrac". Po načinu na koji razmišljaš rekao bih da imaš negde oko 15-16 godina...MALOLETNICIMA NIJE MESTO NA OVOM FORUMU.
Pamet u glavu ljudi,paranoja je dobra stvar jer nas čuva,nema opuštanja i shvatanja growanja olako i dopustiti sebi taj luksuz da vam neko vidi biljku ili sazna da growate sve dok je ovo ilegalno!

Inače mnogo me nerviraju ljudi kao huana.meri i FakiBrate,vi momci/deco očigledno ne cenite svoju slobodu,da se ja pitam i da imam mogućnost banovanja posle ovakvih izjava više ne biste bili članovi ovog foruma.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GREENDER and proka

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Chili brate malo pretjerujes, svako zna svoje mogucnosti i koliko je siguran tamo gdje ce sadit. npr. ja sadim u svom dvoristu i ne cjenim slobodu wtf. Svatko sebi treba procijenit jel moze ili nemoze, o sigurnosti mozes pricat do sutra, sta, ako, kad bla bla... pa zar nisi ti prosle godine ostao na sajtu bez topova? toliko o sigurnosti i na kraju krajeva svatko odgovara za svoje odluke i postupke...
aje peace :joint:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vlicpa

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
da bi mogao definirati dvor, kuću, dom, prvo ga moraš imati, a da mi netko kaže da neznam cijeniti slobodu, i to onaj tko se samo u outu snalazi, malo je smješno, a da napomenem da se nitko ovdje nepozna, a i nemoram nikome objašnjavati zašto sadim, sadim za sebe i amen...
za malog diskaća nemislim ništa loše, samo je on još dalje od slobode, on nema niti out...toliko o logici i objektivnosti....
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
@d@ni Jeste,meni je prošle godine provaljen sajt koji je bukvalno bilo nemoguće provaliti,zbog toga i kažem da se mora biti maximalno ozbiljan i proračunat. Nisi me razumeo,nije problem sadnja u dvorištu,pa i ja trenutno imam malog autosa među cvećem u dvorištu,imao sam i na terasi biljku itd itd,problem je taj opušten stav koji imaju prema growanju kao "svi sade i svi znaju i policiju boli uvo",e pa ne boli ih uvo,to opuštanje je recept za pad samo takav. Nema opuštanja,ne gajimo paradajz nego mešto veoma ilegalno.

@huana.meri Ne brini se ti za mene,imam ja i kuću i dvorište (logično čim živim na selu zar ne?) niti za to kako se snalazim u indoor-u (sigurno ne loše) već pazi šta radiš jer sa takvim stavom i načinom razmišljanja nećeš još dugo biti na slobodi.

Izvinjavam se ako sam bilo koga uvredio na bilo koji način jer mi to nije bila namera ali ljudi NEMA OPUŠTANJA i lagodnog stava prema growanju,za ovo što radimo se ide u zatvor na duže vreme...pamet u glavu!

Odosmo u off...
 
19.04.2016
9
84
13
30
Bangkok
@FakiBrate Ne možeš da budeš u fazonu "Sadim vutru,svi oko mene znaju za to i boli me qrac". Po načinu na koji razmišljaš rekao bih da imaš negde oko 15-16 godina...MALOLETNICIMA NIJE MESTO NA OVOM FORUMU.
Pamet u glavu ljudi,paranoja je dobra stvar jer nas čuva,nema opuštanja i shvatanja growanja olako i dopustiti sebi taj luksuz da vam neko vidi biljku ili sazna da growate sve dok je ovo ilegalno!

Inače mnogo me nerviraju ljudi kao huana.meri i FakiBrate,vi momci/deco očigledno ne cenite svoju slobodu,da se ja pitam i da imam mogućnost banovanja posle ovakvih izjava više ne biste bili članovi ovog foruma.
Druže ja imam 22 godine, i niko ne zna, reko sam da većina ovde sadi i možete naći u svakoj njivi..
Ja sam odgovoran za sebe ne pričam nikome i ne vidi se i to je to.. Ako te nerviram onda ne gledaj moje objave i ne komentariši..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
Samo mi upozorio da svi koji su u outdooru da se pripaze jer je RH prije par god dobila dronove za nadziranje granice (priprema na schengen a sada i migracije izbjeglica) pa tako malo pronjuskaju usput i za biljke (prosece se patrola ako nanjuse vide situaciju pa te sacekaju za koji dan),tako je prije par dana kod ploca pao netko sa 24 biljoze. Ako si vidio tragove preporucam ti maksimalan oprez i pazi se,ja nebi niti presadivao i zadrzavao nego rade krenuo u indoor.pozz
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Chill je pravu,moramo biti na oprezu uvijek jer ovo jest i ostat ce ilegala kod nas.Nemojmo se natezat oko toga i spamati temu.Svi ste u pravu na neki nacin,a o Fakijevom sajtu bi se dalo raspravljat:zvezda::.No bez obzira na sve,sami smo tvorci svoje srece/nesrece i kako je Huana reko,on zna za sebe i svoje mogucnosti te je svjestan opasnosti kojoj se izlaze.Trebalo bi sve ove postove izbrisat,al da nebi ispalo da vodim tudju brigu neka admini o tome odluce:rolleyes:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Pozdrav ekipa.:wave:
Za slijedeću godinu bih si pripremio sajt u šumi na livadi (ne sad odmah). Pitanje je da li itko zna kada i kako se sadi trnje,kupina ili tako nešto da sajt učinim što nepristupačnijim? Unaprijed hvala!
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Pozdrav ekipa.:wave:
Za slijedeću godinu bih si pripremio sajt u šumi na livadi (ne sad odmah). Pitanje je da li itko zna kada i kako se sadi trnje,kupina ili tako nešto da sajt učinim što nepristupačnijim? Unaprijed hvala!

probaj naći kupinu divlju, napelcaj ili samo pobodi na sajt, iste godine ima da ti gutne i tebe i sajt, gora je od žice za izbjeglice...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: -BäR-

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Da postavim takvu tablu u mom kraju samo bi privuklo ljude koji bi htjeli vidjet koji se tu k...c tu dešava. Tu u Rijeci, bar kod mene,ćeš eventualno naići na kakav partizanski bunker,rov ili tako nešto...
Imam doma divlje kupine pa ću slijedeće proljeće probati napelcati (prvi put sam čuo za ovu riječ) ili nabosti u zemlju. Mislim da će slijedeći out dnevnik pratiti rast marihuane i kupina...:cool23: