Sigurnost sajta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
kad ih nađeš vani, i vidiš da nemožeš dalje, biće ti jasno o čemu se radi, neuništive se kad krenu, na sajt ideš svakih tjedan npr., ali nepomišljaj bez mačete, jer kad prođe tjedan, neznaš di si mlatio s maćem zadnji put...
 
22.04.2014
20
3
8
Ljudi zanima me jedna vazna informacija
Kada bi panduri slucajno upali na sajt mogu li ista ako je biljka stara samo koji tjedan tj da nema u njoj niti 10-15 cm??
 
22.04.2014
20
3
8
Nije jos upala hvala Bogu ali neko je cistio oko sajta dosta blizu biljaka pa sad gledam ocu ih samo ostavit tamo i ne dolazit vise ili pokusat premijestit..neznan jeli taj neko vec prijavio pa gledam radi sigurnosti
Dobar savjet bi mi dobro dosao
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ti najbolje znaš kakav ti je sajt i od kojih vrsta ljudi vreba opasnost. Kod mene su to lovci, drvokradice, berači gljiva... Trebao bi znati koja je kod tebe vrsta u pitanju koja čisti oko sajta. Šta je čistio? Ako je nešto čisti moguće da se radi o njegovom posjedu. Znači nezahvalno je da ti bilo ko šta kaže pa da nastradaš. Ti bi trebao najbolje znati kako stvari stoje i da procijeniš da li je potrebno premještati biljke ili ne. Ja sam prije 2 godine imao biljku u čijoj su blizini drvokadice raskrčili. Bukvalno su prolazili na 2 metra od biljke i mogli je očito vidjeti. Mene je uhvatila panika da li da premještam ili ne. Onda sam ovako skontao. Brđani vjerovatno nisu ni prepoznali o kojoj se biljci radi tako da je nisu ni primjetili. A i ako jesu mislim da ne bi prijavili jer time ugožavaju svoj nelegalni posao. Tako da sam biljku ostavio do kraja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star
22.04.2014
20
3
8
Hvala na odgovoru!
Da vjerojatno je neciji posjed jer tu ima maslina..cistio je put,raslinje i granje.
Stvar je u tome sto su biljke u pitarima tako da sam siguran da su uocene.
To se desilo kroz ovaj tjedan jer nisam bio na sajt 7 dana i tek jucer sam to vidio.Neznam jel vec prijavljeno policiji i kako ce se stvari dalje odvijat ali iman ih namjeru premijestiti jedino me hvata paranoja da panduri nisu u nekoj sacekusi
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Premjesti ih slobodno negdje dalje. Ne 200m dalje, nego dalje dalje.
Nikakvu sacekusu nece radit na osnovu biljka od 10cm. Sacekusa se radi kasnije jer se trenutno tvoje biljke ne razlikuju od industrijskih, niti imaju thc-a u sebi pa te ni ne bi imali za sto optuzit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Oten98
13.05.2017
10
5
3
Brate Milutine pa nećeš valjda nositi ljestve i skijaško odjelo svaki put na sajt?:dog_walk2:
A drotovi mogu postaviti kamere ako su kratki s ljudstvom...:kauch
Prekombinov'o si, ako mene pitaš.

a jeste me nasmijali majke ti....ljestve,kombinezoni,nocna optika.....sina ti isusa pa ponesi sa sobom i ak-47 i ako se ko makne udri brate ne pitaj ništa LOL....radi paranoja raznovrsnih strahova i komplikacija se najviše pada...zato što jednostavnije i što manje muvanja a ostalo prije toga pripremi,ne ici ko mušica bez glave 100 puta

...i još mnogo drugih postova da ne citiram dalje.....

brate umirem od smijeha :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


ma meni osobno je najbolje ovo, što se tiče sigurnosti sajta: šipražje, grmlje ("graja" istarski) puno trnja, što više trnja to bolje. U istri ih imaš ko u priči. Visina 3-4m, promjer što veći to bolji...zabačeno mjesto, šuma ili dalje od naselja. Probiti tunel do sredine (zato ti treba samo jednom kombinezon...bez ljestvi hahaha), obučen ko ninja, skare u ruke i probijaj se polako, izreži tunel do sredine. Kad si u sredini kreni s čiščenjem mjesta, 2,3,4,10 m2. Jednom se moraš izumučiti. Ulaz lako zamaskiraš. To je uvijek palilo...kad posjećuješ biljke, mali obilazak prije ulaska, s psom još bolje...nadam se da nisam ponovio neciju ideju...dobar dodatak je kamera od 100 eura najbolje su one s IR flashom.
Ali uvijek vrijedi ono pravilo...nema sigurnog mjesta i razlikovati uvijek paranoju od pozitivnog straha.
Jučer sam presadio dvije biljke na jedno mjesto tek tako, vidljivo, (nisam ih htio eutanazirati) koje moram izvaditi iz boxa jer odlazim na duži put. Čim sam vidio tipa s psom na mjestu kad sam se vratio drugi put...gotovo...mjesto je kompromitirano, ne vraćam se više.

...bar sam se nasmijao
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
da, naravno, jos koji ulaz...ma ima tisuću pametnih caka i fora
:spliff:prilaz sa 4 strane svijeta :)
ulaz nevidljiv
putićem do biljki par diskretnih grana od lokalnog žbunja na njemu
(nedirnute uvijek)
biljke jako dobro sakrivene
(hebeni perfekcionizam)
kanister u ruci joint u džepu
cijeli svijet je tvoj ;)

STOJ POLICIJA !!!
gledaš u pištolj uperen u sebe :clap::


nijedan sajt nije siguran,pogotovo ako ima sumnje da je primjećen
no,povuče te ono; ma ko' ga hebe :p
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
Ne postoji grover kojeg nije strah otici na sajt I brinut se o svojim biljanama.vecina nas bas ide u nadi da ce sve biti ok,ponese se I mob za fotkanje,kante I kanisteri za zaljevanje,stapovi I spage za vezanje,mreze itd,a sve to povecava mogucnost uocavanja I pada.ne postoji siguran sajt ali postoje nacini da se smanji rizik od pada,kao sto je odlazak nocu,po mraku,ako I primijetis nesto sumnjivo imas vremena za osmotrit I raspalit po sikari.ipak si ti taj koji najbolje poznaje okruzenje sajta.ako ti neko I kaze STOJ,dobro razmisli hoces li poslusat njegov ili svoj unutrasnji glas:crazyd:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: banovan240