Silovanje maloljetnice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.02.2009
1
7
0
34
misopiso je napisao(la):
Ja bi mu odrezao jaja i u gajbu, na 5 godina. Po kratkom postupku.

podržavam taj prijedlog :sun2:

tko ih šljivi? ako su mogle ruke za krađu, može i visijaje za silovanje.
s obzirom da je veoma različita priča sa silovanjem cura i dečkiju, definitivno ne bih silovateljima dala da se liječe, jer su bolesni?
to je bolest, znam. ludi u taj svoj mali mozak i zato ne zaslužuju imati jaja :costumed-smiley-027
mislim da nisam nikad pročitala negdje da je neka devojka silovala dečka, a ako jesam, ne sjećam se, i s obzirom da je silovati djevojku danas postalo dosta in, mislim da se s nekim blagim kaznama to i odobrava. par godina? malo odleži i odšeče.
ništa.
nijednoj svojoj neprijateljici ne bih poželjela tako nešto, jer na taj način netko ti je doslovno oduzeo dostojanstvo, tvoje pravo na izbor i prisilio te na svoje.. ideje.
zato, ništa bolest... sjeci, kad mu ne čini dobrog. :2flip:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Sva sreća pa niste na vlasti

Super se logikom vodiš, ako su mogli rezat ruke za krađu... Tako nešto ti je osnova, divno.

Također tvrdiš da su bolesni i onda odma nakon toga da ih ne treba liječiti, tu ne vidim nikakvu logiku.

Što se tiče toga da djevojke siluju likove, čisto je tehnički teže izvodivo, bilo je par izdvojenih slučajeva ali silovanje lika najčešće zahtjeva da ga se nakljuka viagrom ili nečim bliskim. Osim ak ćeš mu trpat stvari u čmar, ta verzija silovanja uvijek funkcionira:icon_lol:

I čudi me što ljudi tako olako govore o zatvorskim kaznama, kao par godina odležiš, nikaki problem. Kao da je otić u zatvor ko na kavu otić. Zamislite sebe da ste u zatvoru par godina pa bi trebalo biti malo jasno koliko je to gadna stvar.

Osobno rješenje ovoga problema ne vidim ali strašno ne volim kad netko uleti nešto rješavati krajnje emotivno, nerazumno i primitivno.
 
12.02.2009
1
7
0
34
mislila sam ludi, kao ku-ku.
i da, vjerovatno bi sr smanjio broj čim bi postojala mogućnost takve kazne, ili misliš da ne bi? kažem da bi.. da se skrati nekome jedan testis, već bi se drugi malo pribrali.
mislim da zatvor nije dovoljan. godinu za krađu, godinu više za silovanje. po meni, to nisu isti zločini .. ni proibližno slični... i svaki zločin bi trebao dobiti kaznu kakvu se zaslužuje.
ovo je krajnje emotivna tema, jer ako tebe sam naslov ne zaboli mislim da ne bi trebao provoditi pravdu i pljuvati tuđe mišljenje, koje je.. krajnje emotivno.
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
:clap:

ma Šaman Šandor lupeta.. lako tak pricat... pogotovo muskima...

jebo par godina u zatvoru u odnosu na unisten zivot.... a i kriminalci se ionako fino usavrse u zatvoru... da bi zatvorska kazna imala efekta uz nju su potrebni ENTEOGENI... Postotak "popravljenih" kriminalaca je potpuno zanemariv ali uz Magicne gljive je ZNATNO narastao(bio je pokus... dali su kriminalcima gljive i puno manje ih se vratilo kriminalu a bez gljiva se vrate ajmo reci svi... naravno ne uhvate sve 2x)...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
hehe ovo je zanimljiva ideja
Zamislite Hrvatska prva država koja provodi rehabilitaciju kriminalaca uz pomoć entheogena.

Što se škopljenja tiče, netko je gore spomenuo kao ukoliko osoba ponovi silovanje da u tome slučaju škopit, to mi čak se čini prihvatljivo.

Moja kritika na emocije je zbog toga što kada se reagira emotivno ne može se biti objektivan, a uglavnom je za donijeti dobru odluku potrebno biti maksimalno objektivan.
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
ispravite me ako gresim ali samo silovanje maloletnice je po meni pedofilija,silovati maloletnicu koja jos nije sazrela ni fizicki ni emotivno znaci unistiti toj osobi dalji razvoj,zivot,buducnost,posledice su neizbezne,iz tog razloga bi i kazna morala biti odgovarajuca,,,najmanje kao za ubistvo,:eek:hno:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
jebiga kad je uzrok problema luđaci za koje je silovanje najsmješniji zločin koji bi im se mogo pripisat :) danas čovjek tolko sranja radi jer se pretvaramo u neuspjeli laboratorijski proces...silovanje je samo jedan radikalan oblik devijacije...šta reć kad se čovječanstvo sustavno siluje, di onda neće ispranim mozgovima past na pamet to probat i na individualnoj razini? previše stresa, neiskorištenosti, ne-življenja kako treba...oni slabiji pojedinci ili možda skloniji zbog životnih uvjeta prije odlaze u ku.rac i eto sranja koje se multiplicira iz dana u dan...

mislim...kazne bla bla sve to stoji...nema goreg čina od pedofilije ili silovanja, to su emocionalno uništene osobe onda (često sa simptomima ptsp-a)...ali naglašavam...posljedica je čovječanstvo koje se ne hrani...danas je ispraznost i udaljavanje od sebe postala najnormalnija stvar.... plus šta od nas rade takve zamorce da je to za ne vjerovat....mozak nam već kaša :) a osjećaja ni nema...samo frustracije....bilo one agresivne bilo one očajavajuće koje pate zbog životnog propadanja... a uzrok? grupa debila koja sustavno uništava planetu, ljude... nema smisla govorit o kriminalu, alkoholizmu, sex. devijacijama i izopačenostima, povećanje agresivnosti i nasilja kad živimo u takvom svijetu koje od nas radi psihološke i patološke slučajeve za bolnicu...99% ljudi bilo bi ok...ovako, danas....uf...ono šta od nas rade samo će se sve gore i gore stvari dešavat na koje će i najradikalnija kazna generalno ispast potpune neefikasna kad neće rješit problem u srži... sve ima svoj uzrok....treba počet od toga, a ne od možebitnog rješenja za individualce.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Moram pisat neki blog u sklopu jednog predmeta na faxu pa sam se dotaknuo ove teme.
Ne pušite travu, silujte maloljetnice, sigurnije je

http://www.vecernji.hr/newsroom/blackchronicle/3305480/index.do

Prema ovom članku, 22-godišnjak iz Karlovca je silovao 16-godišnjakinju iz Ogulina. Dobio je ne kaznu, nego “rješenje” o zabrani prilaska na manje od 300 metara. Nakon izdavanja rješenja, pušten je na slobodu.

S druge strane, u zadnje 2-3 godine ima nekoliko slučajeva gdje su ljudi zbog uzgajanja biljke za vlastite potrebe, osuđeni na dvije ili tri godine zatvora. Što znači da je silovanje maloljetnice, odnosno prisiljavanje maloljetne djevojke na seksualni odnos silom protiv njezine volje, što će ostaviti trag na njezinom emocionalnom životu zauvijek, daleko manje ozbiljan zločin od toga da ti doma iz tegle raste biljka. Pošto su biljke očito toliko društveno opasne i toliko ograničavaju slobodu drugih ljudi, zbog njih šaljemo mlade nenasilne ljude u zatvore u kojima već nema mjesta, da im uništimo dio života, izložimo ih utjecaju pravih kriminalaca u zatvoru, i još na sve to trošimo porezni novac državljana.

Ali hej, tako se mora postupati prema problemu bilj….pardon, droge, pogotovo opasne droge poput marihuane, koja je uništila toliko života da ju svatko koga pitam na faksu povremeno puši godinama i daje ispite bez problema. Hej, znam, strpajmo ih u zatvor! Moramo biti ozbiljni ako želimo u Europu, moramo pokazati Europi da smo razvijena zemlja te da imamo nultu toleranciju prema lakim drogama koje su manje opasne od alkohola.

Nije važno što je pola Europe (barem Belgija, Češka, Finska, Njemačka, Nizozemska, Portugal, Rusija, Španjolska, Švicarska) dekriminaliziralo ili praktički dekriminaliziralo osobnu upotrebu konoplje bez ikakvih štetnih posljedica po društvo. Vjerojatno je važnije da ljudi na vlasti u ovoj državi žele neinformiranim građanima prodavati priču o strašnom lišću koje će im uzet djecu, te kako će se poduzeti sve kako bi uništili ovog strašnog zelenog neprijatelja koji je očito odveo gorenavedene zemlje u propast nakon dekriminalizacije, naravno samo ako glasate za njih. Vjerojatno također nije važno što ti isti ljudi vode svoju plemenitu borbu protiv ove “opasne droge” sa čašom martinija u ruci, i što ti isti ljudi ne mogu funkcionirati ujutro dok ne zadovolje svoju kofeinsku ovisnost.
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
rox.. sve je to dobro ali probaj malo to profesionalnije napisati. meni ovako zvucis previse djetinjasto i sarkasticno.
mnogo ljudi te nece shvatiti ozbiljno zbog sarkazma, optuzbi i nepravednosti koje si naveo.
uoblici to drugacije. probaj citatelju postavljati pitanja koja na prvi pogled imaju ocit odgovor te im sam odgovaraj na njih, ali - sto sazetije, jasnije, s puno vise informacija i : bez optuzbi, sarkazma te raznoraznih kojekakvih drustvenih nepravednosti.
takodjer probaj biti objektivniji ;) nadam se da ce pomoci.


edit: e da i da ne budem off topic..
stvarno je tuzno sto se dogadja danas u svijetu.
ne znam da li uopce vise ima smisla komentirati ista od tog, a pogotovo sekirati se, bedirati.. znam da sve to se dogadja tu kod nas. sve se to dogadja nama.. ali ljudi, - previse je tih sranja, stvarno previse. vec polako gubim volju za bilokakvim pokusajem da malo promjenim svijet na bolje. cak pocinjem vjerovati da se ljudima ne moze pomoci..
i ne znam sta da kazem stvarno. :( zalosno je..
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
ROX je napisao(la):
Moram pisat neki blog u sklopu jednog predmeta na faxu pa sam se dotaknuo ove teme.
Ne pušite travu, silujte maloljetnice, sigurnije je

Post ti je napisan totalno pristrano i uz davanje krivih, u stvari, nepotpunih informacija.


https://forums.vutra.org/105551-post12.html

Takav stil pisanja koriste pobornici za ilegalnost droga, davanjem poluinformacija i djelovanjem na emocije utjecu na ogroman dio pucanstva.
Zar se treba spustati na njihov nivo?
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Oh damn, sjebo sam jace malo onda, al nigdje ne pise nis da ce dalje bit poduzeto u tom clanku ***** im novinarstvo

sto se stila pisanja tice, moram 7 postova napisat sto prije pa i nije da bas razmisljam duboko o svakom, a sigurno nemam vremena za iznosit sve argumente o travi jer za to trebam knjigu a ne blog, ovo je pisano bas sa sarkazmom na umu, lagano kazualno izrugivanje, nis pre ozbiljno
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
Grasak99 je napisao(la):
Problem je u glavama takvih osoba. One uzivaju od naleta uzbudjenja, prokleti dopamin.

Vide kako im je to super pa zele opet, samo sto sad moraju vislju granicu probiti da imaju jednako zadovoljstvo...

Neki su postali u tolikoj mjeri invalidi po pitanju seksa pa ih samo ekstremne stvari mogu uzbuditi. Silovanje, na primjer.

Meni je to neshvatljivo, ne moze mi se nadici ako mi partnerica ne uziva :) Dok je takvim ljudima razlog za mlohavu cunu kada vide da partnerica uziva i ne place i neznam sta..
e upravo to...i zato se problem treba sasjeć ako ne u korijenu(jer je teško u potpunosti nadgledat obitelji) onda bar u stabljici tako što će se u škole uvest obavezan seksualni odgoj koji bi uključivao lekcije iz tantričkog seksa.
bilo bi komplikacija oko toga kako bi se birali partneri...al ako bi pravilno naučili tantrički seks i svu filozofiju iz njega. osim što bi eliminirali bilo kakvo traženje zadovoljstva u nasilnom ponašanju stvorili bi i jednu duhovno napredniju generaciju koja bi se s vremenom manifestirala u utopiji.

i naravno da se trud objektivno prenese u ocjenu bit će tu mjerila poput volumena izdrčka, duljina izdrčka, stamina, broj višestrukih orgazama u četvrtinki minute itd.

e da i još jedan ogromni plus je što se ovim modelom obrazovanja riješavamo najvećeg problema modernog seksa...to što roditelji i vlada nemaju nadzor. ovako bi se sve moglo čak i zabilježit u obliku video zapisa...pa bi mogli i osnovat neku državnu pedofilsku stranicu s čijim bi profitom financirali vraćanje vanjskog duga
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
wannabe,hahahah,koja jbna ideja XD ... užasno je ovo,e da meni netko curi to napravia ja bi mu glavu smrska,koliko god tko govoria da osveta i nasilje ne vode nigdje.