Silovanje maloljetnice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
Eo nezz di da smjestim al sam se zgrozio kad sam procitao na netu

Policija je utvrdila da je 22-godišnjak iz Karlovca oteo i silovao 16-godišnjakinju iz Ogulina. Određena mu je zabrana približavanja na udaljenost od 300 metara.(silovao znaci unistiti dio zivota mladoj djevojci,koja poslje toga nece nikad biti ista..


Provedenom kriminalističkom obradom utvrđeno je da je 22-godišnjak iz Karlovca počinio kaznena djela silovanja, protupravnog oduzimanja slobode i prijetnje na štetu 16-godišnje Ogulinke, priopćila je PU karlovačka.

Temeljem naloga Istražnog centra Županijskog suda u Karlovcu obavljena je pretraga automobila i prostorija koje osumnjičeni koristi.

Pronađen je pištolj ručne izrade i pet komada streljiva kalibra 16 mm, koji su oduzeti uz potvrdu. (našli su pistolj kojim je mogao ubiti djevojku i time joj oduzeti zivot )

Mladić je u ponedjeljak doveden u Istražni centar Županijskog suda u Karlovcu, rješenjem mu je određena mjera opreza, odnosno zabrana približavanja na udaljenost od 300 metara, nakon čega je pušten na slobodu. (no comment)

Osumnjičeni 22-godišnjak policiji je poznat od ranije kao počinitelj prekršaja i kaznenog djela imovinskog delikta.

U policiji nisu željeli iznositi više informacija o slučaju s obzirom da je žrtva maloljetna.

Eto, i sad sta da vam kazem
Samo jedno, 1 joint=3 godine
Silovanje= 0 godina.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
S obzirom kak je vutra poskupila i kakve su kazne za posjedovanje iste silovanje maloljetnica mi se čini kao skroz ok alternativa.
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
uhuhuhuhuu..neznan....da se t odesi mojoj curi....tj. da je netko siluje nemaa tog covika, boga ko ji bi me sprijecija da ga sa zgnjecim sa podom, da mu pobijem poila porodice pa sve do suda koji mu je prsudija tako rec bez kazne....znam da je primitivo i glupo, ali nedao bog da se to meni desi, jer bi bilo krsa i urnebesa......toliko od mene
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
vjerojatno bi bija u 6 dimenziji, loka pivu i tablete ispred lokalnog ducana, krivija sebe i drzavu, i propa kao i dosta ljudi koje muce slicni ili razliciti problemi....nemoj pitat sta bi bilo kad bi bilo, ali znam da miran nebi bija, po prirodi sam dosta smirena osoba ali ako mi netko dirne mog bliznjega bolje da ga nema, tako je kako je, svak svoga stiti i o tome ne triba raspravljat....sican se zgoge od prije par godina kad je tip ispljuska curu jer us se oko necega posvadali da san uletija I pribija ga ne zato jer se meni tuklo s nekim nego jer takvi ljudi danas sutra mogu "uvaTITI" nekog tvog a ti neces biti tu, i sta onda...??? pitat ces se sta bi bilo kad bi bilo...stoga takve slucajeve ne prepustam sudbini...da da primitivno je to i za to nema opravdanje, ali bi rade ubija osobu koja pokusava negog silovat/nanjet mu ozljede nego utra osudivat sebe zbog toga sta nisam nesto poduzea
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Osveta je strašno primitivan poriv i on ništa ne rješava. Što si popravio ako ubiješ ili na mrtvo prebiješ nekog tko je učinio zlo tvojemu bližnjem, samo si pokazao da nisi ništa bolji od njega samog i počinio si jednako zlo kao i on. Zlo se ne ispravlja novim zlom, nasilje se ne ispravlja nasiljem. Ako prebiješ nekoga tko ti je silovao priajteljicu ona će i dalje biti silovana a samo ćeš unesrećiti bližnje od silovatelja skupa s njime. Nema nikakog smisla niti koristi od osvete.
Stvarno mi se čini da ljudi previše rade po osjećajima a uopće ne iskorištavaju razum koji bi uvijek trebao biti ispred osjećaja i nagona
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
a dobro silovana je...otiće na psihoterapiju i s vremenom se oporavit al zamislite samo kakva bi to katastrofa bila da je popušila joint!!!!
eto mene odmah hvata od same pomisli takva histerija da ću otić silovat nekog napušenog prljavog metalca što svojom egzistencijom ruši hrvatsko gospodarsto
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
weed_master je napisao(la):
Eo nezz di da smjestim al sam se zgrozio kad sam procitao na netu

Policija je utvrdila da je 22-godišnjak iz Karlovca oteo i silovao 16-godišnjakinju iz Ogulina. Određena mu je zabrana približavanja na udaljenost od 300 metara.(silovao znaci unistiti dio zivota mladoj djevojci,koja poslje toga nece nikad biti ista..


Provedenom kriminalističkom obradom utvrđeno je da je 22-godišnjak iz Karlovca počinio kaznena djela silovanja, protupravnog oduzimanja slobode i prijetnje na štetu 16-godišnje Ogulinke, priopćila je PU karlovačka.

Temeljem naloga Istražnog centra Županijskog suda u Karlovcu obavljena je pretraga automobila i prostorija koje osumnjičeni koristi.

Pronađen je pištolj ručne izrade i pet komada streljiva kalibra 16 mm, koji su oduzeti uz potvrdu. (našli su pistolj kojim je mogao ubiti djevojku i time joj oduzeti zivot )

Mladić je u ponedjeljak doveden u Istražni centar Županijskog suda u Karlovcu, rješenjem mu je određena mjera opreza, odnosno zabrana približavanja na udaljenost od 300 metara, nakon čega je pušten na slobodu. (no comment)

Osumnjičeni 22-godišnjak policiji je poznat od ranije kao počinitelj prekršaja i kaznenog djela imovinskog delikta.

U policiji nisu željeli iznositi više informacija o slučaju s obzirom da je žrtva maloljetna.

Eto, i sad sta da vam kazem
Samo jedno, 1 joint=3 godine
Silovanje= 0 godina.


Nisi dobro razumio.

Ta mjera zabrane je privremena, dok mu ne budu sudili. Nije slucaj gotov, ovo je tek mjera istraznog sudca, a ne gotova presuda.

Oni su ga mogli zadrzati max 48h, ali nakon toga su ga morali pustiti, stoga nema smisla zadrzavati ga, osim ako sad jos ne poludi i ode ubiti tu zensku.

Silovanje je kazneno djelo protiv spolne slobode i spolnog cudoredja u kojem je zaprijecena kazna 3 do 10g zatvora, a ako se to djelo pocini prema maloljetnoj osobi, kazna je kao i za proizvodnju droge - najmanje 3 godine.

Stoga, tog lika ocekuje, ovisno o cinjenicnom stanju, kazna od 2 pa do mozda 5 godina zatvora.

Silovanje
Članak 188.​
(1) Tko drugu osobu uporabom sile ili prijetnje da će izravno napasti na njezin život ili tijelo ili na život ili tijelo njoj bliske osobe prisili na spolni odnošaj ili s njim izjednačenu spolnu radnju,
kaznit će se kaznom zatvora od tri do deset godina.

(5) Ako je kazneno djelo iz stavka 2. i 3. ovoga članka počinjeno prema maloljetnoj osobi,
počinitelj će se kazniti kaznom zatvora najmanje pet godina.
Plus onaj dio o otmici:

Otmica
Članak 125.​
(1) Tko drugoga protupravno zatvori, drži zatvorena ili mu na drugi način oduzme ili ograniči slobodu kretanja s ciljem da njega ili nekoga drugoga prisili da što učini, ne učini ili trpi,
kaznit će se kaznom zatvora od jedne do pet godina.
(2) Ako je kazneno djelo iz stavka 1. ovoga članka počinjeno prema djetetu ili maloljetnoj osobi, ili se radi ostvarenja cilja otmice iz stavka 1. ovoga članka prijeti da će se taoca usmrtiti, ili da će ga se teško tjelesno ozlijediti, ili ako je djelo počinjeno u sastavu grupe ili zločinačke organizacije,
počinitelj će se kazniti kaznom zatvora od tri do deset godina.
Dakle, lik je najebo, udruzena kazna za silovanje+otmicu ce mu biti vjerujem 4 do 7 godina.
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
sve sta si napiso stoji... na papiru.
od te četiri što dobije (ako i dobije tolko)
mozda dvije odguli uz dobro ponašanje i to je to...
jednostavno svijet nije pravedan i tu se nema šta za reč više..
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
najgori su razlozi zašto ljudima uopće pada na pamet ić nekome radit takve drastične stvari nažao...današnja vremena i sistem koji totalno sjebava ljudski rod i njegovu psihu (koju mu je uglavnom samo i usadilo) samo će sve više i više proizvađat takve radikalne psihološke manijake...nažalost, to nam je budućnost, da će bit sve više proizvedenih luđaka koji će jednostavno pucat po šavovima i sjebavat druge oko sebe... po meni, gledajući širu sliku, nisu pojedinci krivi...kriva je ova jebena država kao aparat da nas pretvara u nešto što definitivno nismo nikad bili... je da će netko reć: hej, pa ti ljudi su tako i onako bili skloni tome...al kad se uzme u obzir sverastuća brojka svih mogućih oblika perverznosti, čovjek nikada u tolikom mahu i broju ne bi to radio na društvenoj razini. Jebiga, čovjek je sigurno imo uništen osjećaj vrijednosti, nije nalazio snagu u sebi, nešto ga je uništavalo izunutra i kao kompenzacija, kontrola (prividno zadobivanje), samozadovoljavanje, kompenziranja ljutnja i patnja + njegova agresivna osobnost i eto ti recepta...al danas ljudi tako i onako se masovno povlače u sebe i fali im uravnoteženja i unutarnjeg mira, da možermo očekivati te "kompenzacije i samozadovoljenja" na jednoj sadističkoj razini uskoro moguće u tolkoj mjeri da će postotak "normalnih" bit definitivno globalno ugrožen :)

A sad...s praktične ilitiga zakonske strane...dobro kažu ljudi u ovoj temi...za silovanje ćeš dobit ku.rac od kazne i za xy još poremećenosti, a kao pljuga bla bla robija sotonizam...al jbg, o tome svi već znamo i to su samo više izluđujuće nelogične stvari licemjerne... zato najbolje da cijeli onaj sabor izsilujemo kolcem beskonačno mnogo puta kad je to tako "mala stvar" :/
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ste znali da je u svijetu mačaka silovanje normalna prirodna pojava?
Nije sad da... mislim, normalno da je ovo strašno i izopačeno, samo mi palo sad na pamet to. Priroda zna biti itekako brutalna, a kad hormonima dodaš teško izopačen ljudski um, e onda dobiš stvarno fascinantne priče za kakvi hororac.
Ostat normalan u ovom društvu je vještina vrijedna divljenja. Slažem se sa doorsom oko razloga pojava takvih stvari. Nitko nije rođen izopačen (osim mačaka :D) društvena sredina kreira čovjeka kroz život.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
:D to silovanje sam dosta puta promatro, pošto sam od malena frik za mačke pa znam sve klanove i hareme u radijusu od pol kilometra oko kuće :D alfa mužjaci, al baš one mrcine najveće koji su ko mali psi veliki i ratoborni, oni ništa ne pitaju...samo udri, bez ikakvog dopuštenja :) bit će da im ta veličina udara u glavu, jer su to tatalno bahata đubrad, divlji, a od čovjeka ni ne bježe...samo te gledaju ispod oka s prijezirom :D težak je to život za njihove ženke :)
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
heh... mislim da se netko zabunio... macke samo vole grubi sex :sun2:....
pa igrati se silovanja sa partnerom ni nista lose....:)... puno žena voli grubi sex... neke cak mastaju o silovanju ali naravno da ni jedna zena ne zeli biti stvarno silovana.... a i nije da siluju likovi ko Johnny Deep... vis stvarno... zenska bez partnera... zeljna sexa i siluje ju glumac o kojem je mastala u djetinjstvu.... to sto bi joj pica odmah postala vlazna ne znaci da nije silovana... zapravo to bi vise bio neki drugi oblik sexulanog zlostavljanja... nepristojnost sto ju nije pito :D...

a sve koji zapravo siluju....treba im rasjeci k.urac po dužini na dva-tri djela hrđavim nožem...(za pocetak)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ima jedna anegdota koju bi mogo ukratko ispričati

Bilo je to u vrijeme kad se indija borila za svoju nezavisnost od britanije i indijski vojnici zarobili jednoga britanskoga. Mislili su ga ubiti ali je jedan starac kojemu su britanci pobli cjelokupnu obitelj zaželio da mu ga predaju. I tako oni ga njemu predali jer su vjerovali da će starčeva osveta biti strašna. Starac je britanca poveo svojoj kući i tamo ga nahranio. Zatim mu je pokazao da hoda. I tako je britanac hodao ispred njega neko vrijeme stalno očekujući metak u zatiljak. Nakon dosta dugo hoda došli su nadomak britanskoga kampa. Starac je odvezao britanca i rekao mu: "Idi i ubijaj nas ako želiš." Britanac izbezumljen ga je zapitao zar je to neka okrutna šala i zapitao ga zašto ga ne ubije ako su njegovi ga tako unesrećili. Starac je rekao da mu je vrlo teško što je izgubio svoju obitelj ali da bi kada bi ga ubio učinio istu stvar njegovoj obitelji a on bi sam i dalje žalio svoje. I tako ga je pustio s riječima "Idi i ubijaj nas ako želiš."

To sam sad ovako iz glave i nije skroz točna anegdota ali mislim da ilustrira poantu koju sam gore htio reći
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
Dobra pricha skroz,voleo bih da sam na nivou svesti kao taj indijski starac,divim se takvim ljudima,,,ALI znam da imam ljudsku bolest da ne prastam neprijatelima svojim,,,mislim da niko ne moze da zna kako ce se ponasati u takvim situacijama dok ga takvo zlo ne snadje....