Simple autumn grow by Barbarossa (Special Queen #1 x3 & Mazar)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.07.2018
18
9
3
Biljčice su pravi šećeri. Vidi se da su kraljice, uživaju u svim mogućim privilegijama :) Inače, meni su se te iste flekice pojavile na jednom listu koji je izrastao nakon dodavanja Bakterija. Ne znam da li je to kod tebe slučaj, a ne znam da li ima bilo kakve veze sa ovim preparatom ali ja to nekako povezah... U svakom slučaju nek ti je berićetno! ::listomahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Stvarno fino i zdravo izgledaju, jel ono S.Q bila zamišljena kao "one plant show" pa je zabunom ispao mazar? Uzitak je pratiti tvoje dnevnike i učit,uvijek naučim nesto sta inace ne piše bas svugdje, :respect: za sve i za nesebičnu pomoć kad je trebalo.
Sretno:respect::thumb:
 
Poslednja izmena od urednika:

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Pozdrav Barbarossa!
I sam sam namjeravao započeti dnevnik, ali imam premalo iskustva, tu na sajtu, a i u indoor sadnji. Godinama sam sadio oko kuče.
Paralelno s tobom, sam stavio u zemlju sjeme :1×Royal gorila
1×Skunk#1 Royal hause seeds
Pošto je ovo prvi put, da ne sadim klona, nego iz sjemena, bio bih ti zahvalan, ako slobodno postavim pitanje, s vremena na vrijeme! Možda če ispast koje glupo pitanje
Neznajuči, već sam zeznuo, jer mi je frend rekao, da ih držim pod slabim svjetlom (mislio je, dok ne počnu izlazit). Ali ja nisam čuo"dok ne počnu izlazit", pa su se malo izdužile. Srečom, susjed(Imbra Presvetli), navrijeme me ispravio! Imam sve od Hesia i dosta toga od AN, znam kad ih moram koristit, po uputama!
Pratim tvoj dnevnik i neka su tvrdi i veliki!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.411
258
Tamo iza ugla
Barba, ne treba ti 40 litara za 4 biljke u 120x120. Ja imao u 25 litara i korijen je bio ok razvijen, al nista specijalno nije popunio pot. Ja bi ostavio u tim 20 litarskim. Te su taman.
Vidi kod mene u trenutnom dnevniku kakve su biljke u 15 litarskim autopotovima....milina.

P.S.
Presadi ti njih slobodno u 40 litarske, a ne da ja nesto poslije budem kriv.:D:rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
@Sensi Star kapiram ja da to može da bude fino i u 20l...ali već smo više puta o tome :mad: :) Ove će se biljke suočiti sa ozbiljnim treninzima, sakaćenjima i vegetacijom do možda 60 dana...
elem, lično smatram, tebra, da biljka u potu od 15l, u istim uslovima, sa istim trenizima i dužinom vegetacije, ne može ni približno dati urod kao biljka u potu od recimo 35l...:rofl::razvaljen:: i brateee voliiim velike kante, velike žene i velike buksne hehe :sun2::respect:
I veliki :respect:za ono što radiš :)
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
31. DAN ::banjahanje::
Prethodna nedelja bila je prilično stresna za biljkice, ali napravio sam ono što sam zamislio i sad idemo dalje :razvaljen::
Biljke sam presadio u 40+L zemlje, a juče sam odradio drugo topiranje i Fim na glavnim granama.
Malecke su prilično brzo prevazišle šok nakon presadjivanja, osim one jedne "loše rodjene" kraljice za koju sam mislio da će umreti, ali i ona se trgnula nakon par dana, ne izgleda sjajno ali se bori :udarac:...i dalje joj pružam ljubav i pažnju.
Lampa je sada na 600w
Vlaga oko 50 danju, temperatura 28-30c
Klopu još nisu dobile, osim poslednjeg zalivanja kod presadjivanja kad sam svaku zalio sa po 3L (root comlex, vitamini, mikoriza) eyessss:
I to bi za sada bilo to...:wave:
Živi bili :respect::vutra: IMG_20181014_064234.jpg
Prva desno je ::poguzi::Mazar IMG_20181014_064216.jpg IMG_20181014_064401.jpg IMG_20181014_064305.jpg IMG_20181014_064313.jpg
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Odlično napreduju, a šta se veličine pota, tiče, ja uvijek kažem, bolje da ima više mjesta, nego da se stišče. Ja koristim od 25L i taman mi je. Sretno, dame i drž te se i da, pozdrav groweru Barbarossi!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.664
34.951
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
bolje da ima više mjesta
Za sta je bolje? Da imas stalno dio zemlje koji je konstatno vlazan jer u tom djelu zemlje nemas uopce korijena? Ili da bacas 10tak litara zemlje po potu?
Zna se otprilike koliko zemlje ide po tjednu vege i ne treba bzv pretjerivati
Kapetane sry za spam u dnevniku i brisem ako bude potrebno ;)
Sretno dalje
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Kapetane sry za spam u dnevniku i brisem ako bude potrebno ;)
Taman posla, Himalaya :) samo udri!

dio zemlje koji je konstatno vlazan jer u tom djelu zemlje nemas uopce korijena?
živa istina i razlog mnogih ujeba...
S tim što smo takodje svedoci velikih ujeba kod predugih vegetacija u premalim potovima...
Zna se otprilike koliko zemlje ide po tjednu vege
Amin :):respect:
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
31. DAN ::banjahanje::
Prethodna nedelja bila je prilično stresna za biljkice, ali napravio sam ono što sam zamislio i sad idemo dalje :razvaljen::
Biljke sam presadio u 40+L zemlje,
Da se odmah razumijemo ti si u ovom polju, dr. prof. ing. za mene. Gledao sam na you tubu kako u ovako velike potove, stave crno platno, tako da korijen ne kruži oko kante, gdje je ljeti najtoplije. Zimi, najhladnije. Iskreno, više pitam, jer ja sam sadio u platnenim potovima od 40L.čak ih više i netrebam, treba poklonit nekom!
Uglavnom, korijen kada dođe, do kante/platna, stane rast i iz njega rasu drugi. Nakraju to izgleda, kao mreža. A korjen je više u zemlji na hladnijem.
Kako je ljepo gledat biljke na normalnom svjetlu, a ne ledicama! Sretan grow, do sada biljke preljepe!