Simple autumn grow by Barbarossa (Special Queen #1 x3 & Mazar)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Pozdrav! Dame dobijaju pravu šumu, ljepotice!
Ovak, kad sam bio u shopu, kupio sam big bud, uz sve drugo. Znam kad se koristi, ali čovjek u dućanu mi je rekao, da kada ih prebacim na 12/12 u par navrata 2ml Bug buda na litru vode i pošpricam biljke. Jel to ima koristi? Makar stavim u bocu od 5 L. gdje držim vodu bez klora(pusttim, da odstoji 24h) Supervit, pošto ide kap na 5 litri, ja stavim 2 ili 3 i Plagron Željezo, par kapi!S tom mješavinom, uvijek zaljevam+ostala gnojiva.
Skunk i gorila poprimaju oblik. Njih zaljevam sa pola doze Hesi rootha i to je to. Čak i ne koristim Hesi ph down bloom ili limunsku, ocat i ostalo.
Sretno i ljepljivo!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Zavisi, kako kad. Recimo sada sredinom.
Barba špricaš li ih folijarno
Kako kad...ali ne mnogo, nekoliko puta u toku vege. Kombinujem, nekad prsnem nekim mikrobiološkim, nekad vitaminskim...imam spray od Bio Nove, to je uvek prva opcija, pa Mising link može folijarno isto itd. :):razvaljen::
@Stanaccc
"prebacim na 12/12 u par navrata 2ml Bug buda na litru vode i pošpricam biljke. Jel to ima koristi?" - ja se se s tim ne bih zajebava, nakon prebacivanja ne špricam ništa, naročito Big bud i sl.
Takodje kažeš za Supervit:" pošto ide kap na 5 litri, ja stavim 2 ili 3"
Čemu takvo preterivanje....takodje kažeš da zalivaš sa pola doze roota- Zašto ne celu dozu?
Hesijevi preparati su krajnje jednostavni i tu filozofije nema. :)
I što se tiče zalivanja i prskanja i kombinacija: sto manje mudrovanja, manje ćemo se svi vidjati u temi "Problemi tokom uzgoja" :)
 
Poslednja izmena:

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Hvala! I neču više tražiti savjete. Relativno sam novi i pokušavam se držati pravila. Sretno i nadamo se najboljem!
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Lose razmisljas
Nije sramota nesto neznati i pitati... ;)

Nisam na to
mislio! Pitat ču ja, a joj. Izbaciče me za mjesec dana, pod izlikom, pao sistem:)
Mislio sam, da tu u dnevniku, neču više tražit savjete za svoje biljke. Postoji druga tema za to.
Barbarossa, šta da ti kažem. Majstor svog zanata! I to ne samo ovaj dnevnik. Zadnjih par dana, nešto slabo spavam, pa sam čitao vaše postove iz 2010 cca.
Živeli dečki i cure!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa and .i.

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Lose razmisljas
Nije sramota nesto neznati i pitati... ;)
Ko ne pita, po googlu skita jel.. :confused:

Hvala! I neču više tražiti savjete. Relativno sam novi i pokušavam se držati pravila. Sretno i nadamo se najboljem!
a i nema glupih pitanja, samo postoje glupi odgovori, tako da se nemaš šta ustročavati, a i 99% osoba sa foruma će ti pomoći ukoliko mogu..

I Big Bud se počinje koristiti pred pre-flower, znači 1 tjedan prije nego što flip uradiš (12/12), uz kombinaciju sa full npk đubrivom, i dozu big buda smanjuješ kada se formiraju hedovi posle preflowera, ne moraš ga koristiti do kraja, poslije formacije hedova, onda npr overdrive bacaš u sortiment i to je to, do kraja samo vodu furaš..i nemoj trošiti pare na carboload, rađe uzmi melasu, isto ti izađe a flaša carboloada košta 15 eura kod mene, dok 300g melase izađe 3 eura.. a u carboloadu ti je 99% vode i šećer/glukoza..
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
I Big Bud se počinje koristiti pred pre-flower, znači 1 tjedan prije nego što flip uradiš (12/12),
Sto se Big Bud ne koristi od 2. do 4 tjedna od flipa? Barem meni tako pise na ambalazi.... :razvaljen::
Sry na spamu.
Znam da ga pocinjem koristit za koji dan pa sam morao komentirat
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Big Bud se počinje koristiti pred pre-flower, znači 1 tjedan prije nego što flip uradiš (12/12
Ne volim kad u mom dnevniku stoje ovakve (dez)informacije. Po nekom redosledu An boostera, Big bud se ubacuje, nakon Bud Ignitora, dakle nakon dve do tri nedelje od prebacivanja.
Overdrive se koristi na samom kraju, a Carboload je vrhunski preparat koji kod mene ide svako zalivanje od početka cvetanja...itd itd:)
Savetujem da se ubuduće sva lična mudrovanja oko djubriva i slične offtopic upadice, postaju u temama koje su za to namenjene. Hvala. :rofl::razvaljen::
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Izvini Barba, nece se ponoviti, no meni je odgovoreno na mail od strane AN-a (i isto zavisi koju paletu koristiš, jer imaju 5 različitih), da bud candy i big bud zajedno se pocinju koristiti pred flip (prebacivanje 12/12), i prestaju se davati poslije 2-3 tjedna prefloweringa, kada budu ignator/bud factor na redu, ako nije tako, hvala za ispravku, za overdrive sam isto napisao, a u vezi carboloada su mišljenja različita, svakom svoje, uglavnom
postaju u temama koje su za to namenjene. Hvala.
:thumb: peace
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
@420Florist nisam mislio striktno na tebe i tvoj poslednji post. Generalno ne volim da se diskusije prikladne za "probleme tokom uzgoja, mentorski kutak" i ostalo, vode u bilo čijim dnevnicima, pa i u mojim.
Naravno da nemam ništa protiv komentara, sugestija i rasprava vezanih za sam dnevnik, ali ostala "suvišna" priča kao ova sad moja, samo zatrpava i čini stvari konfuznim a dnevnik haotičan...a nikog ne želim da uvredim :)
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
38. DAN ::banjahanje::
Prethodne nedelje biljke su fino napredovale, glavne grane su lepo krenule nakon Fim-a, a nakon toga je usledilo još malo seckanja (što Fim, što Topping), malo savijanja...i negde oko 50-og dana bi trebalo da budu spremne...:sun2:
Ova jedna Kraljica je krenula bolje, dosta je sporija od ostalih ali gura lagano i dobija istu pažnju...
Prošle nedelje su prvi put dobile trećinu doze za vege, ali kako stvari stoje mogle bi one još neko vreme bez hrane...
Temperatura i vlaga su korektne, oko 29c/20c; 50%/65%
Slika lagano postaje jasnija i opet mi se nešto vrzma po glavi mreža, scrog...o_O...videćemo
Živi bili! :vutra::respect: IMG_20181021_065918.jpg IMG_20181021_070142.jpg IMG_20181021_065953.jpg IMG_20181021_074519.jpg