Simptomi mogućeg upada murije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa jel nebi bilo pametnije prvo pitati imaju li nalog jer ako imaju onda će razvalit vrata i onda ćeđ ko zna još kakve optužbe si na vrat navuć
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
sch je napisao(la):
kad murija bane na vrata, ti im fino zatvoriš vrata pred nosom, zaključaš, baciš sve u školjku, apsolutno sve, i onda ih pustiš ak imaju nalog. ja se nisam snašao u datome momentu i zato sam najebo

ako nije tajna po kom osnovu su ti ušli u stan ?
 
06.09.2008
19
3
0
44
pa nemojte me zezat da ti murija zvoni na vrata kad ti idu u pretres stana? i što se desi ako i imaju nalog a ti im ne otvaraš već se praviš kao da nema nikog doma? zvone dok se netko ne pojavi? To bi bio teži lol
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corzy

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ih koliko puta im nisam otvorio
ne jer sam doma sadio
već me mrzi da skrnavim mozak svoj sa njihovom pričom
dva puta sam ih sreo ispred vrata i pitaju živi li tu pero mažić
ma nema njega ovđe već godinama u južnoafričkoj republici je :ninja:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corzy

sch

04.03.2007
39
0
0
37
imali su nalog i neko im je reko da će se kod mene uvijek nešto nać jer sam kao konstantni potrošač. nisam prodavo ništa, al na osnovu nečijeg iskaza su mi uletili sa spikom kao - mi smo za djecu - i hop -značka
 
06.09.2008
19
3
0
44
ček, dakle zaključak je da murija nikad ne uleće nasilno tj. provaljuje u stan, čak niti sa nalogom?

Pa vi koji ste otvorili muriji ste onda stvarno poseban grow...
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
murja jedino nasilno ulazi u stan ako imas jos puske i opasnog streljiva i jos kojeg kolegu uz to da drzi bombu :) a ovak jednostavno pokuca pokaze nalog i udu ko ljudi a ak ti razvale vrata onda moraju i stetu platiti mada je drzava u krizi onda sigurno to nece raditi :) i kada rade pretres napomenes im da oces sve kako je bilo da ne razbacuju i sam ides za njima da nesta ne ukradu i problem rijesen :maryjane:
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Flegy je napisao(la):
......i sam ides za njima da nesta ne ukradu i problem rijesen :maryjane:
Bananeyessss.gif
Bananeyessss.gif
Bananeyessss.gif
Bananeyessss.gif
Bananeyessss.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ladyburn and corzy

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Zato svjedoke izabereš sam da pažljivo pratu sitvaciju.I naravno,nedaj bože nikomu da ga to snađe,šteta ljudi a nikomu naudili.A patu i biljke:prof10:
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
da bi ti napravili pretres moraju ti sa sobom dovesti josh jednog tvog susjeda kao svjedoka... ako ga ne isfuraju nije legalan pretres... (kolko sam ja upucnen u ovu materiju, ali 95% sam siguran u ovo)
 

Deg

11.12.2008
13
1
0
42
sch je napisao(la):
kad murija bane na vrata, ti im fino zatvoriš vrata pred nosom, zaključaš, baciš sve u školjku, apsolutno sve, i onda ih pustiš ak imaju nalog.

Ovo je najispravnije sto moze da se uradi i naravno ne odgovaras im na bilo kakva pitanja bez advokata.


I upravu je covek ako se to desi malo ko ispravno postupi. Ja se zajebo ali naucio:watchplant:
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Flegy je napisao(la):
i kada rade pretres napomenes im da oces sve kako je bilo da ne razbacuju i sam ides za njima da nesta ne ukradu i problem rijesen :maryjane:
Ovaj dio mozes komotno mačku o rep okaćit. Nemoraju oni nista vratit kako je bilo, kolegi su auto na granici rastavili tapacirunge, pregledali ono nema nista. I ti onda brate ajde slaži sam.
Jdino bi morali platit steru da su, napravili neka fizička oštečenja. Znaći slomili nesta, razbili i slicne pi*darije.
Isto tako nece nikad provaljivat vrata, jer se i to mora zatrazit od suca da stavi u nalog. To se radi kod okorljelih kriminalaca, il vec odavno poznatih dilera.
Ako vec otvorite vrata, reko je gore Greenpower1, moraju bit 2svjedoka to je tocno. U pravilu vi zovete susjeda, prijatelja i sl.
A kucu vam mogu pretres i ako vi niste kod kuce, nego ih recimo vasi roditelji puste naravno ako kuca glasi na njih.
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
ej ljudi danas su mis usjeda pretresla murja (moji su bili ko svjedoci) i jos dosta ovih mojih iz kvarta je pretreseno danas i vec ih je dosta u pritvoru zbog toga...a ja sam next naj vjerovatnije... oce mi ko pomoc da popusim sve sta imam da ne bacam hehe :) :tovarenje_banana:

p.s: neznam jeste vi ali meni danas stigla kapa djeda bozicnjaka iz nirvane :D