Simptomi po prestanku konzumiranja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
806
93
45
Kakva fizička ovisnost, ovisnost je, bez daljnjeg, jedna od nekoliko koje svi imamo, kako ne mogu dan zapocet bez kave i proklete cigarete tako mi ga je i teško završit bez jedne, dve pljuge. I naravno da ne daj boze prestanem, navecer u doba kada bi palio, bio bi zivcan, s viskom energije, ali ima tome lijeka, ne prestajem ni pod razno :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
Dobar dan forume!
Prije cca dvije godine sam imao stanku od 4 mjeseca...najgori je bio treci dan zbog preznojavanja kao da te netko doslovno polio kantom vode...nakon toga je bilo sve u redu, hrana mi je bila ukusnija, um bistriji itd..nakon toga sam mogao ne pusiti kad god sam htio...i evo...prije 4 dana pala odluka da cu prestati na duge staze iskljucivo radi sebe i samo sebe...nacin zivota je to nista drugo..bar ja tako mislim :)
Aaaaali uzgajanje iste mislim da necu prestat radi ljubavi prema istoj :)
Pocet radit ulje malo za promjenu a ne pusiti...
 

B7r4zzz

Aktivan Član
20.03.2022
79
624
83
iskreno, meni je lose cim mi prestane ucinak vutre il 1 il 2 dana poslije... trbuh me boli, onak cudan osjecaj mucnine, bojim se da ne bljucnem a i opet ne zelim da konzumiram previse vutre da mi na kraju nebi bilo jos gore. Uglavnom sam prestao pusiti na gotovo mjesec dana i simptomi nisu bas popustali. znam da mi zna biti losije dok sam gladan. a prije neg sta sam presto na mjesec dana sam znao onak svaki dan jedan joint zapalit.
Jel zna neko do cega bi moglo bit i sta da radim?

PS. prvi put pisem ovdje, nisam znao u koju kategoriju da napisem pa sam ovdje...
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Voda ce ti pomoci sigurno. Kad osjetis da si zedan ti je vec kasno. Ono sto sigurno nije, je da vutra ima mjesec dana ucinak. Ono sto je moguce je da se ne hidriras dovoljno + razmisljas o tome kako ce ti biti muka dan prije pa i bude kad svane. Svakako probaj ubaciti nesto tipa trcanja i hidriranja. Kad nisi zedan, mazni casu vode. I tako malo malo. Trcanje ako mozes, ako ne, šuma i šetanje. Muka odnešena kao rukom :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful and Badi

B7r4zzz

Aktivan Član
20.03.2022
79
624
83
Ne citiraj ako odgovaras na post iznad !
isao sam na ultrazvuk abdomena, vadenje krvi i dao sam na na analizu stolicu i sve je normalno
 
Poslednja izmena od urednika: