Sin Trabajo auto,140W cfl, indoor - pc box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Vjeverice ako nisi dosad procitao da je to automat,tj nije fotoperiodna pa ju je predugo drzao.. jednostavno je sama isla svojim ciklusom!! Odlicno je to,pc growowi su najsladji.. ;) :banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee
10.05.2015
156
197
43
44
Pa auto je u pitanju, tako da nisam imao bas mnogo uticaja na trajanje vege ;) Da, mislio sam da ce biti manja jbg.. bas je velika biljka za pc box, ipak je to velikim delom mazarchina. sledeci put cu morati nesto manje tipa auto hindu kush npr.. Da je srece pa da nemam ukucane koji vole da njuskaju, imam taman deo ormara savrsen za growanje gde bi mogla da naraste koliko hoce al za sad je tako kako je:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Samo za informaciju... vecina automatika pocne cvijetat u 3. tjednu zivota od sjemena.
Rijetko koji vec tjedan dva. Problem je bio sto su bile lampice za vege predugo, biljka prepozna svijetlost i krece za njim. Vec u 2.tjednu je trebao stavit crveni spektar. Eto, samo info.

Pogledajte automatice outdoor. Rijetko koji pocne pravo cvijetat prije mjesec dana zivota a vidio sam i auto sorte sta rastu 2mj ako je sredina ljeta pa tek tada krecu sa cvijetanjem.
Takoder i trening utjece na pocetak cvijetanja. Kad bi pustio 2 biljke, jednu trenirao drugu ne a isti uvijeti, ova netrenirana bi pocela prije i jace cvijetat te bi bila prije gotova. Samo info.

Al da se vratim na dnevnik... samo ti pazi da vrhovi ne diraju lampe i sve pet. Ako je vruce, nasloni ledene boce na vanjski dio kucista da ga hladi, metal dobro provodi temperaturu, osjetit ce se razlika u temp.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee
10.05.2015
156
197
43
44
Hvala za savete, da sam znao, stavio bih crvene jos posle prve nedelje vege, valjda bi joj to malo skratilo visinu (u mom slucaju - duzinu).
 
10.05.2015
156
197
43
44
Capnuo sam jedan od malih hedova cisto da okusim. Javljam kakav je rad kad se malo osusi. Verujem da ce biti divlje posto su trihomi jos verovatno skoro svi prozirni. Inace pocele su da se pojavljuju braon pistile :joint2:
102.jpg
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Automatic se ne reze i bez uvrede al mislim da nikog nazocnog osim tebe ne zanima rad poluzrele vutre =D

Al opet, rijetko tko od nas ne capa prije vremena :oops:


Automatici su vrsta napravljena da ih posadis i da cim prije bude gotova. Sto je vise capas to ce ona kasnije procvjetat. Just info. Ovaj vrhic koji si sad uzeo za probu osusen bi imao pol grama, da si ga pustio da zivi, imao bi 2,3 na kraju. Znaci popusio si. Doslovno. :djede:
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Sto si rezao tako zelen vrh?? Ajoj sto smo nestrpljivi.. hihih ;):fuck:. Tu si negdje na pola cvjetanja tek,nabavi strpljenja sto prije inace ces na kraju imat peticu od svega.. hahh!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee
10.05.2015
156
197
43
44
Sta bi ovo moglo da bude? Pojavilo se na fan listovima do kojih svetlo bas i ne dopire, tako da ne bih rekao da je burn? Flushovao sam je pre 3-4 dana i nisam gnojio od onda, mozda je gladna?
Fotografija-0110.jpg Fotografija-0111.jpg
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Da. Ucestalo mjenanje rezima svjestlosti je moze samo istresirati i postane hemeroid.
Ako bi i eventualno mjenjao rezim svijetla tada bi prebacivao na 12/12 a ne 18/6 ili kako si zamislio na cak 24/0.

Vidio sam ja masne hedine koju su rasle i na 6/18 ;)

Da je to moja biljka sto ju imas, ja bi ju drzao na 12/12!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
12/12

Al nemoj ti to sad radit, ak ti je bila na 20 onda je zavrsi na 20 ionak imas jos mjesec dana.
Dosta si je stresirao. Imam osjecaj da ti malo previse prtljas po njoj, ove zadnje slike ne pokazju bas sretnu biljku mogu ti rec.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee