Sin Trabajo auto,140W cfl, indoor - pc box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.05.2015
156
197
43
43
I posle ravno 70 dana :makaze:

Fotografija-0015.jpg

Da sam imao vremena, dao bih joj jos nedelju dana, ali moralo je iz izvesnih razloga. Trihomi mlecni, bas kao sto sam i hteo. Javljam gramazu suvog i smoke report posle susenja. Hvala svima na savetima i podrsci :respect: Mnogo sam naucio iz ovog growa a sledeca zanimacija ce biti neka fotoperiodna.
:vutra:
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Cestitam.. odlicno je i ovako ispalo a za sljedeci put znas znanje.. ;) Steta sto nije mogla bar jos 10 dana!! :banana_rasta: :clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee
10.05.2015
156
197
43
43
Ma lagano, sad znam sta gde i kako, pa ce biti bolje ;) Sve u svemu ja sam zadovoljan, biljka je stvarno istrpela nevidjenu torturu, slomio sam joj par grana tokom lst-a, trpela je veliku vrucinu a povrh svega sam zadnjih 30 dana drzao samo dve lampe ukljucene od mogucih cetiri, jer je bilo prevruce. Znaci ona je cvetala prakticno na 60w..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
10.05.2015
156
197
43
43
Posle nedelju dana susenja i pre stavljanja u tegle, izmerena tezina suvog je 28 grama. Moglo je i vise da nije bilo vrucina i da su mogle da imaju duplo vise svetla. Sto se mene tice, za moje potrebe je vise nego dovoljno. Za ukus ne mogu da dam realan opis, jer nisam imao vremena za flush pa malo reze kad se pusi. Osecaj je potpuni i snazni body stone koji jako dugo drzi. Head high je prisutan, ali bez paranoje, euforije i slicnih histerija, potpuno opustanje. Sve je nekako... mekano... Toplo preporucujem za relaksaciju i couch chill :razvaljen:: Toliko od mene za ovaj put, jos jednom hvala svima na savetima bez kojih ovaj grow mozda ne bi uopste ni uspeo. :respect::respect::respect:
:vutra: