Single Cola trening

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Ako nije bilo potrebe za temu, slobodno prebacite gdje bi odgovarala - međutim ja ne vidim ništa vezano uz ovo.

Single Cola Cannabis - imam dodatnu biljku, Auto Critical, cca 70 dana je biljka gotova, manji prinos, pistilice pušta već u 20-tom danu, čak i malo prije.

Kako će mi ovo biti rezervna biljka, odmah je posađena u neki cca 4l pot i u tome bude do kraja.
Plan i želja mi je da dobijem ovo na slici - dakle samo srednja stabiljka.

Šta točno moram uraditi? Ovako na prvu - moram rezati sve sporedne grane (zaperci haha) i biljku ništa ne trenirati.
I naravno nadati se da ne pohermi, zato me brine kad točno da uklonim sve sporedne grane - čim se pojave ili da pričekam stretch?

Nije mi bitan niti prinos niti ništa, nego mali eksperiment.

aurora-indica-massive-main-cola.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com
Bez fan listova neće živeti biljoza sigurno, to ne bih dirao...
Lolipop i prunning regularni, jako svetlo i da neki strain bude tipa indika dominant da je genetika takva da se što manje strečuje biljka. Čisto onako brainstorm-ujem, nisam ni ja probao nikad tako nešto al je dobra fora.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: svejedno and Trulyo

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Mozda sam se lose izrazio,ali necu skidati fan listove (mozda koji veci), nego sve sporedne grane, iako moram dobro razmisliti do kuda.

Biljka je indica sa puno cbd-a.
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Pa šta da do 20-tog dana samo režem sporedne grane, čim se izbace malo van? Ili da ne režem stalno nego kad pusti pistilice da skinem grane i ostavim dalje?

Glavni vrh ne bih ništa trenirao.

Jer ovaj strain počinje jako rano puštati pistilice, u što sam se uvjerio, i ne dozvoljava puno maltretiranja itd ako želiš količinu.
No meni to nije bitno, ova bude kao bonus biljka u boksu, sastrane, samo glavni vrh ostaviti.
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.027
358
Možda da probaš s nekom cijevi promjera 125mm, nekih 40-50cm dužine. Kontam da se nebi puno granala ako je uzak pot.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Trulyo

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ovo se inace radi sa klonovima jer nemoras cekat da bude spremna za strech. tako da klona cisto ubacis u zemlju 12/12 odma se pocne strechat i dobijes to sto vidis na slici.
al nevidim razlog zasto rezat sporedne grane ako su direkt na svjetlu i iskoristavaju prostor?
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
pa ako sporedne grane nece smetat (a sigurno hoce), mogu ih ostaviti. Sta bi dobio kad bi u fazi stretcha odrezao sve sporedne grane? Veliki stres biljci?