Sintetika ili nesto gore

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.11.2015
58
108
33
Pozdrav ljudovi
Imam problem koji jos nisam naiso u svom zivotu , mislim na granje takvo sto, na izgled super izgleda, kristalici, dlacice narancaste smedje sve super , miris kao na svijezu obranu a suha je taman spremna kao domaja ispod lampe tako bi opisao... desava se sljedece, smotam joint zapalim i dok popusim udavim se u tome , jer moram palit svaki put kad vucem tim, progara rizla duvan izgara ali granje ne , samo pocrne, pepeo nije pepeo nece se otresti moram kao otkinuti .... i taj pepeo crn ostane razvlaci se kao da je gumen kad ga se stisne kao neka plasticna masnoca, kao da granje sagori samo povrsinski..
Probao sam cistaka , okus je po nicemu kao da pusim podeblji sloj rizle, pepo je extremno tvrd i crn opisao bi to kao plastika da je izgorila neznam ....
Ako bude te zainteresirani da prosirim temu sa slikama i sa jos jednim gadnim iskustvom, da je naizgled super a za pusit bolje da nikad nisam probao ni vidio.... jednostavno nije granje ili nesto ... izvinite na podugom postu nervozan sam imam granje a nemam granje :S
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Jesi ti to growao ili kupio si nesto? Pitam iz razloga jer si napisao da growas vec 10 godina... a po opisu iznad,kao da nisi ti growao... pa sam malo zbunjen... edit: kontam ako growas 10 godina,pa majka mu stara,valjda znas sta je marihuana...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero
12.11.2015
58
108
33
Ma ne, izvini nisam napisao da sam sadio ovo , zadnje 2 godine nema sanse ni vremena za indor niti autdor... ovo je sve kupovno sa ulice tocnije s crncina jer najbolje pogodim cijenu kako su losi u matematici, a u zadnje vrijeme i u vutri ... puno pusim puno bacam para na to i jednostavno mi je gust dobro granje pusit, ali ovakve stvari kad mi dodu zgadi mi se sve sto sam probao ...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
zanimljivo,nastavi slobodno
pukni koju sliku obavezno da vidimo i mi šta to valjaju crnci zadnjih dana
premda se na ovom forumu uglavnom priča o svojim biljkama
 
12.11.2015
58
108
33
prve dvije slike je granje, tu imam mozda jos desetak grama sveukupno s ovim u tegli , te badulje tu su otprilike 3g

druga slika je pepeo koji ne otresem vec naslonim i otkinem, sto je bijelo to je duvan sagorio sto je crno to je granje, krupni komadi

slika s prstom zadnje dvije, uzeo sam pepeo od cistaka sto sam pusio, razvuko po prstima razvaljao krenulo mi se valjat kao has u glistu, i ja jace stisnem on se razlije preko prstiju nemogu opisat miris toga a vodom se opralo lakse nego pepeo normalno sto bih oprao, skoro sa mlazom vode je otislo imam osjecaj da je poslije toga ostalo oprano bolje nego poslije sapuna...

Pisat cu o uzgoju kad dodem do te teme iako nisam u tome momentalno... slika od svojih uzgoja nemam tako da zao mi je sto nemogu na tu stranu otvoriti temu, vec moram poceti s ovako zalosnom temom :(

Sorry chilli u situaciji sam da sam u stanu u kojem duvam a duvanje i indor na istom mjestu ne idu bar ne za mene, za outdoor nisam upoznao okolinu iako je oko mene priroda neznam kako dise. Ne zelim probleme prije toga moram dobro upoznat okolinu kako dise da bi se upustio u takvo sta * eben je to sport zna te vi to sami, iako to jos nekako u balkanskim zemljama ide .. :)

10 godina duvam , 3 - 4 godina growam kombiniram kako imam priliku , Naravno da uz to uvijek pofali, kad imas viska razbacas se kad nemas popusis sto imas i kupujes dalje dok ne docekas novo...
 

Prilozi

  • DSC_0255.JPG
    DSC_0255.JPG
    162,4 KB · Pregleda: 228
  • DSC_0257.JPG
    DSC_0257.JPG
    167,6 KB · Pregleda: 223
  • DSC_0258.JPG
    DSC_0258.JPG
    338,7 KB · Pregleda: 226
  • DSC_0262.JPG
    DSC_0262.JPG
    115 KB · Pregleda: 213
  • DSC_0264.JPG
    DSC_0264.JPG
    116,2 KB · Pregleda: 197
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Nisam sve procitao ali djeluje kao da nije dovoljno posusena vutra.
ajd izmrvi za pljugu i ostavi tako izmrvljeno par sati pa zamotaj i zapali i vidi oce li normalno gorit.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Može se, uzmes automatike, na par Sajta posadiš 2-3 komada. Za 80-90 dana ideš i uberes. Kako misliš je kod mene, ako nije dvonožac pokrao onda je četveronožac pozderao, samo uvijek ostaje, da imam za sebe. Je ne obilazim biljke, možda jedanput i to je to.
Indoor, 150w u ormaru se uvijek može odradit. Ajd, da ne gnjavim, svako za sebe najbolje zna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hallo
12.11.2015
58
108
33
granje je suho ko dusa, drzao sam prvo u kesi onako otvoreno .. probao sam da smotam joint ubacim u rernu na 200 stupnjeva da se sasusi, ali gotov joint i bez da izadje bilo kakav zrak i vlaka iz jointa sve da upije rizla i opet ne vrijedi isto se desava, od te patnje popusenog duvana neznam dal to sljaka ili nemoze sljakat jer nije izgorilo, i na bong sam probavao da spalim isto dobijem ...

grinderom je usitnim maximalno i onda koliko toliko ide ali svejedno tesko sagorijeva i ostaje crna zar od granja i ne otrase se nikako vec odlama za

Nemoj pisat post za postom. Koristi opciju Edit. St.
 
Poslednja izmena od urednika:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Malu količinu smrskaj i staviti usta. Napisi kakav ukus ima. Možda so prskali da dobiju na težini. Recimo šećerna voda.
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
da, ili neko slično sredstvo koje se pri toploti pretvori u tu smolastu materiju. Meću sve što se dosete za koji gram više i koju kintu preko:mrvljeno staklo, plastiku, olovo, lekove, šećer...nedao bog nikom to da vuče u pluća...
 
12.11.2015
58
108
33
nista evo prozvakao sam , rekao bi kao kad uzmes svijeze domaje pa zvaces, znaci okus po zelenilu granja normalan, i kao nesto ljutkast ... (inace kad pusim cistaka neznam sta osijetim kakav je okus u ustima bzv ... uzari se maximalno recimo a ne izgori , ostane u totalnom komadu samo onako kao dusa izgori a on ne ...
Naisao sam tako isto vrhunski i miris i izgled kad sam probao skoro pa ni ne sljaka, a kad gledam buksnu vidim unutra granje kako izgara kao fitilj pa i propali rizlu u ruci samo dok stoji , dok s okusom sve stima... barbarossa ima nesto u tome sto kazes malo cu ja to prospitat i donjet kesu gratis zbog takvih stvari :D

a od toga sto imam, probacu hasis napravit gledao sam manuale bubble has i to lagano je ... mozda ubijemo to nesto sto ima na njoj
 

Pustinjak

Banned
Banovan
08.07.2014
65
79
18
nedavno sam gledao filmić od jedne banke sjemena uglavnom tip priča upravo o tome,ako je pepel crn znači da je netko gnojio kao sivonja non stop i uopće ju nije ispirao, razultat je crni pepel,loš okus inače ako je dobro isprana ili je organski uzgoj pepel mora biti sivkast i da se potpuno pretvori u prah pod prstima,ne crn i ugrudan.
 
Poslednja izmena:
12.11.2015
58
108
33
Pustinjak baš tako dobro si rekao jer i sam čičak izgleda prenabudjano okus nikakav kao zemlja ja mi rekao iako imam smeka ba neki domaći miris. Misterij riješen :)

Dimoslav ni si ti ludog mišljenja :D
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Ma ne, izvini nisam napisao da sam sadio ovo , zadnje 2 godine nema sanse ni vremena za indor niti autdor... ovo je sve kupovno sa ulice tocnije s crncina jer najbolje pogodim cijenu kako su losi u matematici, a u zadnje vrijeme i u vutri ... puno pusim puno bacam para na to i jednostavno mi je gust dobro granje pusit, ali ovakve stvari kad mi dodu zgadi mi se sve sto sam probao ...

ako imaš još baci to smeče da se ne truješ...tko the hell zna što unosiš u sebe brate mili...:objesen: