Sito stampa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Bas sam se bacio na razmisljanje da napravim za sebe hash ovom metodom, ali imam jedno pitanje u vezi folije (svile). Evo primer folije za tekstil

Flockprint 1950
Opis: Flok za termo transfer sa 0,75 mm visokim flok vlaknima, primenljiv na pamuk, poliester, akril i slične tkanine.
Debljina: 75 mikrona

Mislio sam da napravim tri sita sa ovim debljinama 75,105,125.

Firstmark
Opis: Polu-mat fleks folija za termo transfer na pamuk, poliester, akrile i slične tkanine.
Debljina: 105 mikrona za crnu i belu boju, 125 mikrona za ostale boje.


E sta ovo znaci 105 mikrona za crnu i belu i 125 za ostale? Jer su to dve razlicite svile? Ako neko zna neka pomogne
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Žorž

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
pa..po nekoj logici..pretpostavljam da se radi o dvije svile tj. o (banaliziram) debljini materijala-koliko velike chestice mogu prochi kroz tkanje..
mozhda sam neshto fulala..obzirom da nisam gledala tu metodu pa ne znam konkretno o chem je rijech.ali..kada je pravljenje shita u pitanju..obichno se mikroni odnose na to-recimo propusnost materijala.
 
28.11.2011
12
2
0
63
Nevaljala, folije koje si navela su folije za aplikaciju na tkanine termo presama. Ako se ne varam ti govoris o "svili" odnodno mrezi za sitostampu koje se mogu koristiti i koriste se za pravljenje takozvanog "bubble hash"-a sto je u pricipu ekstrakcija THC-a putem ledene vode.
Ne znam gde se nalazis, ali ukucaj u google "svila za sitostampu" pa ces naci sta ti treba