sjeb

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.02.2009
2
0
0
35
e ovako sinoc sam imao cudnu i zajebani situaciju drama,ne znam je li tema na pravom mjesti al sam totalno sjeban i moram da cujem vashe misljenje

malo uvoda,prvi sam joks zapalio prije nekih 5 godina,konstantno pusim mozda zadnju godinu dana,uglavnom,pusim sad neku zajebanu vutru pravo,pusio sam je jedno 5 puta dosad i svaki put je normala bilo,prejako,al sam sinoc ispusio te trave najvise dosad
uglavnom odem do havera zapalimo 3 komada i onda se vratim kuci i sa jaranom krenem do grada,imao nekih obaveza i srolam josh jedan,putem do grada sve idealno,znaci spica samo takva,ko nikad dosad,bukvalno ruze i zajebancije,znachi dobro samo tako,stanemo negdje na trotoar cekamo jarana da dodje,i odjednom mi ko neka muka krenu,haj malo pomalo,vidim ja ne ide na dobro nikako,reko jaranu ovom sto je bio sa mnom odo gore do do wc-a da se napijem vode nije mi dobro nikako,i kako se penjem stepenicama gubim se totalno,ko da sam dozivio neki kolaps,znachi padam,ustajem,padam,ne znam gdje se nalazim,neki me ljudi gledaju,ja sve pokusavam brzem da dodjem do wca,vidim da se okrecu za mnom gledaju,a ja ne znam gdje sam bukvalno,odbijam se od zidove,puzhem,,crnjak da ne moze bit veci,nekako dolazim do wc-a i bukvalno ko da gubim svijest,jedva se malo vode napijem,umijem ko malo dodjem sebi,al opet ne mogu na noge nikako,tresem se,drhtim,blijed samo tako,oci crvene, zivi lesh znachi
nakon nekih pola sata krecem kuci odatle,jedva stajem na noge,neam ravnoteze nikako,gegam se nesto,i haj nekako dolazim kuci sav onako zatachkan i sjeban,i legnem spavati i ujutro se budim glava me razvaljuje....znahi totale sam ispusio 4 komada,a znao sam svojevremeno i po 10 na dan pa nista,sta je ustvari bilo?? jel moguce da sam se toliko prepusio il je ova stvar prejaka il nesto trece??? pomagajte....
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Tlak, ovo što si napisao su sasvim sigurno posljedice pada tlaka
Zna se dogoditi, posebno ako je netko slabiji ili ako nije jeo dugo ili ako je konzumiran alkohol uz marihuanu ili iz nekad sasvim nepoznatih razloga

Rekao bih da se oko trajnih posljedica ne moraš zabrinjavati, ako se ponovi nešto slično trebalo bi nešto slatko pomoći
 
23.08.2007
30
12
8
33
eh, da, događa se nekad, ja sam jednom isto pao u sličan 'trans', ležo na podu, bez da sam se mogao pomaknit i znojio se skroz. al uglavnom je rijetko da se dogodi, a očito i sam kontaš pošto ti se dogodilo prvi puta u 5 godina.. :hippy:
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
klorofil je napisao(la):
eh, da, događa se nekad, ja sam jednom isto pao u sličan 'trans', ležo na podu, bez da sam se mogao pomaknit i znojio se skroz. al uglavnom je rijetko da se dogodi, a očito i sam kontaš pošto ti se dogodilo prvi puta u 5 godina.. :hippy:

kad je meni jednom postalo tako loše, slično kao i autoru teme, izašao sam van i bio na zraku(i kiši) 15-ak minuta i onda mi je bilo bolje, a prije toga me obljevao hladan znoj i imao sam osjećaj da ću se onesvjestiti

a prije toga sam stvarno puno pušio, uz to i pio alkohol i bio u jako zadmiljenoj prostoriji

nakon toga mi se ništa slično nije nikad dogodilo
 
11.02.2009
2
0
0
35
joj hvala,a jes nesto do toga,posto sam i slabo jeo pravo citav dan,al je sjeb samo takav,,pa jbt da se nisam napio vode ja mislim da bi umro kako sam se osjecao,citav danas dan nisam mogao nista radit samo o tome kontam,udara mi na psihu ;) hvala u svakom slucaju ;)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ne boj se kažem ti pad tlaka sigurno, dogodilo se mnogima ali se događa rijetko, najčešće se događa ako netko tko baš i ne puši osobito zapali nešto izrazito dobro, ali zna se i ovako iskusnijima
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Nemam blage...4 pljuge kakve god bile (sumnjam da bio neki skank sa 20% thc-a pa da nenormalna roba), još ako domaja, ne bi trebale čovjeka tako ubit da ne zna di je... može bit da je vutra bila prskana nečim...al ajde, tu sumnju ćemo prvu odbacit... jedino šta preostaje nakon toga je kao šta kažu pad tlaka jer nisi jeo, falilo ti slatkog itd. itd. Meni redovno tlak pada od vu, ono, bude ti toplo, normalno i odma poslije par dimova hladnije u tijelu bla bla...al ništa posebno, čista promijena u organizmu, da malo padne tlak od vu, nezamijetno... svi možemo sad nagađat, da je neki problem s tobom zdravstveno čisto sumnjam...tako da il si se dobro razvalio pa ti se malo zavrtilo il šta ja znam...takvih situacija sam imao malo i to jedino il kad bi se prepušio na mrtvo ili ako je bila prskana vu (jednom od 2 pljuge prskane nekim *****m, ccc, bili razvaljeni 3 sata, ležali, filmovi u glavi, vrtoglavica, jedan povraćo, ko da si mrtav pijan bio, muka, vrtoglavica...i popili vodu od limuna, puna šećera i to nas odma izvuklo)...uglavnom, imat neko voće vodu uvijek sa sobom, nešto za prigricnut i ne bi trebalo bit problema, čisto da želudac ne bude prazan:costumed-smiley-027