[Sjeme iz Dobre Vutre] [Prvi Grow]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.05.2013
41
16
8
I desilo se nest cudno znaci nisam sam 2 biljke posadio neg 3 biljke sam posadi 30.05 sam jednu a 31. jos dvije posadio al tako da nisam stavio sjemenke na klijanje i i stavio sam dva il 3 dana poslje 4 sjemenke na klijanje 2 su proklijale 2 jos nisu te dvije sam zasadio a kod onih 3 sto sam sam posadio nikakog napredka nije bilo i danas ja pogledam u kalic koji je prvi zasaden i primjetim da je krenula hh evo i slika :)

Brate mnogo si me zbunio hahahahahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SmkeWeed
11.06.2013
30
9
0
Hahahah bio sam malo :snooze: kad sam piso al ovako kad sam poceo s tim zasadio sam 3 biljke tako da sjemenke nisam stavio na klijanje neg sam stavio u kupovnu zemlju i par dana sam poslje stavio 4 sjemenke na klijanje i od tih 4 sjemenki 2 su mi proklijale i zasadio sam a one 3 koje sam samo ovak zasadio nijedna nije izasla van i tek jucer je jedna izasla al nekak cudna dosta je debela stabljika a listovi jako mali :p valjd je malo razumnije sad :spiderman:
 
11.06.2013
30
9
0
Eo bio sam dns na situ i vidim ljepo napreduju neraste bas u vis od kad su vani neg kao sto ste i rekli listovi su deblji i brze rastu ostali listovi i stabljika se polako jaca mal nisam sliko dns al za jedno 3 dana ce ic update :) primjetio sam na najmanjoj boljici da je stbljika onak smede boje i da su listovi oni koji joj sluze za disanje od ispod crni al neznam od cega a ostale nikakih problema nemaju :)
 
11.06.2013
30
9
0
Evo ovako naso sam neko gnojivo kodkuce naziv je green garden i sad pitanje jel valja to gnojivo nemislim jos gnojit neg cisto radi informacije da znam da nemoram kupovat evo i slike sto sam sliko :)


 
11.06.2013
30
9
0
Hvala Cill...Evo sliko sam ih napokon nisam zab xD


Evo najvece i najstarije koliko vidim nist joj nefali sunca ima od 6 ujutro do nekih 4-5 popodne danas je ujutro i sad neki pljusak naletio dostaa jaki al se nisu polomile sam mal savile al cim bude sunce mislim da bi sve trebalo bit ok evo par slika



Srednja isto ljepo napreduje i sve je ok snjom isto sunca ima ko i najveca od ujutro 6 do nekih 4-5 evo par slika


E ova najmanja i najmlada je izgleda nastradala jedan list onaj koji joj sluzi za disanje je otpo/nesto pojelo a drugi je zagrizen sad neznam od cega moze hellp i sta mislite jel moze prezivjet evo slika Pozzzz :rasta1:
 
11.06.2013
30
9
0
Pozz dobri ljudi!! :) bio sam maloprije na situ pa sam mal sliko da vidite kak napreduju i da nabacite neki savijet ak moram nest promjenit na njima evo fotki :)


Nikla 04.06
.



Nikla 10.06




Nikla 07.06

 
11.06.2013
30
9
0
Hvala na savijetu i mislio sam jos jedno 2 dana i ovu najvecu presadit a ove dvije sam mislio za jedno 4-5 dana jel su manje od ove pa da se ojacaju :)
 
11.06.2013
30
9
0
Pozz svima imam pitanje znaci dns cijeli dan nema sunca i neka kisa pada sitno i tak ce bit jedno 3-4 dana e sad jel im skodi ako su na kisi cijelo vrijeme?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
bez brige. i mojima se to desilo...i duze su bile na kisi od 2 dana :D
bio je ultimate-flush :D
jedino kaj sam ja napravio protiv svih pravila je pognojio sam tako male biljke sa nekih 1/5 doze plantelle tek tolko da barem malo vratim nutrijenata koji su isprani.
sad ce me netko popljuvat...al mojima nije nista bilo.
bez brige ;)
 
11.06.2013
30
9
0
Hvala na savijetu znaci nece nista skodit ja ih necu jos gnojit tek kad presadim onda sam mislio al vidicu mozda budem malo pognojio ovisi kak ce im skodit ova kisa sad