[Sjeme iz Dobre Vutre] [Prvi Grow]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
nece nista skodit.....al ako vidis da nakon kise pocne mijenjat boju ili da im fali nesto.....presadjuj sto prije. ako nista barem u svjezu zemlju pa dok ne narastu za out ;)
 
11.06.2013
30
9
0
Zasad im nista nefali divno izgledaju :) a ovo mi je prvi grow znaci 90% toga sto znam sam nauci citanjem na ovom divnom forumu i neznam bas puno toga i nisam ni mjerio ph vode i jako ljepo napreduju nadam se da ce i tak ostat :) hvala na savijetu:))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MalaMaca and Stipe
11.06.2013
30
9
0
najstariju zvanu "ljepotica" haha nisam mislio presadivat u vecu posudu trebala bi joj bit dovolja jos para dana ova dok se mal vrijeme nepoboljsa i onda ide van a najmanja ima najmanju posudu pa cu tu presadit u posudu ove najstarije i onda ce polako i ona van :) hvala na savjetu necu gnojit onda jos :vb_kez:

Edit:Bice i update za koji dan sutra-preksutra :)
 
11.06.2013
30
9
0
Evo ga obecani update :)) dosta ljepse izgledaju za ovakve uvijete nema nimalo sunca :S

Al evo slika pa vi prokomentirajte mal ak vidite sto nevalja :)

Evo najvece najstarije i najljepsa zasad hh :)) 13. dan zivota


I iz druge perspektive mal se nakrivila jel nema sunca :S


Evo i srednje iz druge 2 perspektive :)) Prva:

Druga:


I najmlada koju je nesto bilo prije jos gricklo mal al pici ona dalje :)Prva:

Druga:


I evo dvije zajednicke :$Prva:

Druga:


E sad par pitanja sta mislite jel mogu sve zajedno presadit van il da prvo najvecu i durugu a najmanju da jos mal ostavim sam presadim u vecu posudu??!!I koliko dana odprilike mogu drzat jos u posudama najvecu i srednju? :))
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
388
1.691
143
79
Sumarak
Mozes ih i sad presadit sve, samo onda zastiti od puzeva necim, najbolje balon od 5l tako sam ja svoje mnogo manje izbacio u out i nisam imao problema sto se tice puzeva, a mozes ih jos i drzat da se razviju tu pa onda u out, po volji ti, a sve su one tu negdje, poslije neces ni primjetit razliku koja je starija :ridinghorse:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ja nebi snjima jos na sajt. Pojest ce ih nesto. Ove ful izduzene presadi u neke malo vece posudice tak da mozes nadosipat zemlje do kotiledona. Ove ostale u kojima ima mjesta nasipaj zemlje do vrha. ja bi ih mozda zastitio od kise da ne plivaju u vodi tak male(boca ili tak nesto). Ove izduzene/naherene ce ti strgat kisa ak ce jos padat po njoj tj. ak ih ne stabiliziras sa zemljom. Mislim da im nece biti nista ako jos koji dan ostanu u tim malim posudicama. Eventualno ovu najvecu da presadis u malo vecu teglicu dok ne ojaca za sajt i dok sunce ne grane.

edit: ili to kaj Amridlo veli...mozes i na sajt pa zastitit bocama, ali ak to to napravis pa ti sunce upici na +35 a ti nemres doc do njih da maknes boce/balone....skuhat ces ih unutra ;)
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
388
1.691
143
79
Sumarak
Bravo stipe, vidis nisam razmisljao uopste o temperaturama, skuhala bi se biljka definitivno, a ja sam jucer bio na svom sajtu puzeva je ko u prici, invazija, al et ne diraju moje biljke, jesu doduse i povelke pa im i ne mogu Bog zna sta, ako ih ipak odlucis izbacivat mozes probat sa puzomorom, a neznam ni kakav ti je sajt, mozda imas i neke druge divljaci, mozda bi ti najpametnije bilo, ako mozes da ih drzis jos tu gdje i drzis, samo presadi u vece posude i sto kaze stipe tu malicu malo ispravi da ne bi fasovala, mozes uzet providni najlon napravit im zastitu da ih ne natapa, nesto kao mali plastenik :) Sretan grow
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
11.06.2013
30
9
0
Hvala na savjetima dns nemogu do sajt vise mal je dalje al divljaci nema :)) probacu sutra onda nac neku vecu posudu pa presadit ili cu stavit van sutra najvecu :) a najmanju stavit u njegovu posudu :))
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Divljac nek te ne zabrinjava trenutno....ak dodje kakva bestija, shebat ce ti biljku jel ona bila ovakva ili 10cm veca, isti K., osim ako puzeve i skakavce ne nazivas divljac :)
Nadji pol sata vremena, u one u koje mozes nadosipaj zemlje da listova, ove izduzene presadi u nesto dublje da ih fiksiras sa zemljom. Ovu najvecu stavi u neku 2x vecu posudu. I ja bi ih sve zastitio od kise jer su konstantno natopljene.....i daj makni te teglice sa te mahovina na krovu :D umijesto da ti voda odlazi iz tegle van, ona stoji na mahovini koja je isto zasicena vodom i tak nebu nikad voda otisla van. Eto....radije si daj pol sata truda sa presadjivanjem nego nosit na sajt pa se borit sa bocama, puzomorima, zicama i ko zna kaj.....pusti ih jos par dana da ih sunce ozivi.....eto :)
 
11.06.2013
30
9
0
Hahaha mislio sam i na mahovine :) nije ispod posude mahovina neg sam iznad i ispod al voda odlazi :)) al nepada jako kisa jako sitno nije tako mokra zemlja preksutra vec nepokazuju kisu pa cu presadit :)) i mislio sam protiv puzeva napravit prsten oko svake biljke od piljevine cuo sam da je dobro protiv puzeva :))

Edit:U mom kraju cim zatopli nema puzeva jedino je moguce skakavac al se nebojim tog :D

Jos jedan edit:mislio sam dns ic u shoping malo hh kupit zemlju i plantelu jel moze neke preporuke za zemlju koja je onak dobra al dosta jeftina :)
 
11.06.2013
30
9
0
Sace za koji dan update al primjetio sam dns na onoj najmanjoj da na listovima ima onak bijelkasto zute tockice al nisam sliko mozda joj je mala posuda vec al nisam jos naso vremena da jednu presadim van a ove 2 u vece posude nadam se da cu to sutra preksutra napravit :) pozz
 
11.06.2013
30
9
0
Znaci ovako nije me bilo dugo imo sam obaveza nekih al sad sam tu i ovako presadio sam ih u ponedeljak i dobro zalio i svaku sam uspio presadit izgleda bez velikog šoka stavio sam kupovnu zemlju neznam kaka je al je izgleda dobra hh :) i nisam jos nist poceo gnojit al za par dana cu i evo par fotike
Najstarija stara je malo vise od mjesec dana i bila je upola manaja kad sam ju presadio sad je mrcina i dosta joj je debela stabljika :) [/IMG]


[/IMG]

Najmlada :) ona je stara 26 dana tocno i bila je napadnuta dok je bila mala i sporo je rasla nije bila veca od 20 cm kad sam je presadio vide i zadnji zuti listovi koji su bila napadnuti od neznam cega hh :p [/IMG]

[/IMG]


I srednja ona stara 29 dana i bila je oko 30 cm kad sam ju presadio vidi se napredak :)) [/IMG]

[/IMG]


I evo jedne skupne :)) [/IMG]



Prihvacam sve kritike i pohvala hvala :)) :smoke18: :smoke18: Ps:neznam zast mi nece onak velike slike stavljat :S sorry