sjeme iz paketica dobre "Ave' !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
aj dobro, napravio si mali staklenik, to će pomoći biljkama, jedino što je sad to sve uočljivije,pazite da vam to netko ne nađe...peace...
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
aj dobro, napravio si mali staklenik, to će pomoći biljkama, jedino što je sad to sve uočljivije,pazite da vam to netko ne nađe...peace...
 
12.02.2010
23
0
0
35
da, jeste malo vise vidljivo,al ipak se ne vidi..nije los sajt..
bice nadam se jos uploada..tnx
extra st.

moram jos pitati;
ako je ,a je vec dugo oblacno,znaci bez sunca i sa kisicom.sto to moze znaciti za biljke,je li tada miruju,tj. ne rastu,steti li im to sta.?
nastavice normalno sa rastom dok se popravi vrijeme??
valjda sam dobro pitao :Dhh neko me skuzi :p
 
12.02.2010
23
0
0
35
da, jeste malo vise vidljivo,al ipak se ne vidi..nije los sajt..
bice nadam se jos uploada..tnx
extra st.

moram jos pitati;
ako je ,a je vec dugo oblacno,znaci bez sunca i sa kisicom.sto to moze znaciti za biljke,je li tada miruju,tj. ne rastu,steti li im to sta.?
nastavice normalno sa rastom dok se popravi vrijeme??
valjda sam dobro pitao :Dhh neko me skuzi :p
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Neće nastaviti baš normalno, dan sam po sebi je svjetlost, znači lumeni su tu, samo manje nego kad je sunce, one će rasti, ali ne kao po suncu, ne trebaš zalivati, ako pada lagana kišica odeš i otkriješ ih na 5 min, da ih kiša malo osvježi, ali ne previše, da ti se ne napravi blato, nisu Mare močvarne biljke, ćak više vole kad im se zemla osuši prije zaljevanja...
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Neće nastaviti baš normalno, dan sam po sebi je svjetlost, znači lumeni su tu, samo manje nego kad je sunce, one će rasti, ali ne kao po suncu, ne trebaš zalivati, ako pada lagana kišica odeš i otkriješ ih na 5 min, da ih kiša malo osvježi, ali ne previše, da ti se ne napravi blato, nisu Mare močvarne biljke, ćak više vole kad im se zemla osuši prije zaljevanja...
 
12.02.2010
23
0
0
35
proslo je neko vrijeme,i "ava" napreduje.sto mi je veoma drago..nije je unistilo ono lose vrijeme..
sreca pa je sada vrijeme ok..ne bas ljeto xd al dobro je :D
tu je i koja slika:
http://yfrog.com/78ytgfftj
http://yfrog.com/j0uiuhuj
3ddrugiupdateaaj
http://yfrog.com/3ddrugiupdateaaj
http://yfrog.com/16drugiupdateerej
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Prvi dan kad izađe sunce, skidaj taj najlon. Svoju svrhu je ispunio. Biljke su dovoljno ''velike'' da se mogu nositi sa bilo kakvim spoljnim uticajima.

Kad ih planiraš vaditi iz tih čašica? Sad im je korjen već u potpunosti ispunio zemlju iznutra. Što ranije presadiš manji ti je rizik da ćeš ga oštetiti.Obavezno umjereno zalij prije vađenja iz čaša, da ti se zemlja ne rasipa.Nadam se da si čašice razrezao sa strane.

Eto imam i ja nekog outdoor iskustva.

Peace drugari
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Prvi dan kad izađe sunce, skidaj taj najlon. Svoju svrhu je ispunio. Biljke su dovoljno ''velike'' da se mogu nositi sa bilo kakvim spoljnim uticajima.

Kad ih planiraš vaditi iz tih čašica? Sad im je korjen već u potpunosti ispunio zemlju iznutra. Što ranije presadiš manji ti je rizik da ćeš ga oštetiti.Obavezno umjereno zalij prije vađenja iz čaša, da ti se zemlja ne rasipa.Nadam se da si čašice razrezao sa strane.

Eto imam i ja nekog outdoor iskustva.

Peace drugari
 
12.02.2010
23
0
0
35
ej marihuana drug,nisam jos skinuo najlon,nesto me sve strah..nisu bas toliko velike.
rano mi je da ih jos presadzujem,nisu bas tolike da se nose sa vremenom koje se mjenja boze sacuvaj..
a nisam razrezao casice..samo izbusio na dnu..kako bi ih razrezao?curilo bi na sve strane..pukle bi mi case,nekakve se lome pravo"D
ja mislim da se mogu i prije presadzivanja izrezati po strani makazama..vidjecemo..
dobro si mi rekao da ih malo zalijem prije presadzivanja,bio bi belaj kad nebi :D
peace i vama ljudi \z
 
12.02.2010
23
0
0
35
ej marihuana drug,nisam jos skinuo najlon,nesto me sve strah..nisu bas toliko velike.
rano mi je da ih jos presadzujem,nisu bas tolike da se nose sa vremenom koje se mjenja boze sacuvaj..
a nisam razrezao casice..samo izbusio na dnu..kako bi ih razrezao?curilo bi na sve strane..pukle bi mi case,nekakve se lome pravo"D
ja mislim da se mogu i prije presadzivanja izrezati po strani makazama..vidjecemo..
dobro si mi rekao da ih malo zalijem prije presadzivanja,bio bi belaj kad nebi :D
peace i vama ljudi \z
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
alo stari!

razrezi case na nacin da ces uzet skalper i od jednog kraja prema drugom preko cijele visine case razrezat, tako da ti casa ostane u dva dijela, na ovaj nacin lakse vadis biljke s zemljon iz casa... gustaj!

NEMOJ DUBOKO da ne ostetis korjen!
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
alo stari!

razrezi case na nacin da ces uzet skalper i od jednog kraja prema drugom preko cijele visine case razrezat, tako da ti casa ostane u dva dijela, na ovaj nacin lakse vadis biljke s zemljon iz casa... gustaj!

NEMOJ DUBOKO da ne ostetis korjen!
 
12.02.2010
23
0
0
35
to hexial..ja sam to mislio uraditi makazama,ali mi se vise svidza i bolje je ovo sa ziletom..
je li to potrebno uraditi sada ili kad vec budem htio presadzivati..tn
z
 
12.02.2010
23
0
0
35
to hexial..ja sam to mislio uraditi makazama,ali mi se vise svidza i bolje je ovo sa ziletom..
je li to potrebno uraditi sada ili kad vec budem htio presadzivati..tn
z
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
To je trebalo da uradiš prije, ali šta je tu je.
Onoga trenutka kad budeš presađivao nježno ih razreži cijelom dužinom sa strane da ih lakše rastaviš. I prati uputstvo iz mog ranijeg posta. :)

Bolje ti je što ranije da ih vadiš iz čašica, jer im je već tijesno-vjeruj mi.
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
To je trebalo da uradiš prije, ali šta je tu je.
Onoga trenutka kad budeš presađivao nježno ih razreži cijelom dužinom sa strane da ih lakše rastaviš. I prati uputstvo iz mog ranijeg posta. :)

Bolje ti je što ranije da ih vadiš iz čašica, jer im je već tijesno-vjeruj mi.