sjeme iz paketica dobre "Ave' !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.02.2010
23
0
0
35
pozz ljudi..
biljke rastu ko lude iako su jos u casicama.
danas sam napravio par fotki,pa evo upload :D








kako se cine biljke..
zna li neko sto preovladzuje iako su iz paketica..
i jos kako da stavim slike na forum a ne ove linkove.
z
 
12.02.2010
23
0
0
35
pozz ljudi..
biljke rastu ko lude iako su jos u casicama.
danas sam napravio par fotki,pa evo upload :D








kako se cine biljke..
zna li neko sto preovladzuje iako su iz paketica..
i jos kako da stavim slike na forum a ne ove linkove.
z
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Kako ti tako neujednačeno rasto ? Vidim neke, baš kržljave. Od oka bih rekao da su dominantnije sative u omjeru 60-40. :D
Nisam baš ekspert u tome.

Presadi ih iz čašica. Nemoj me sekirati. :)
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Kako ti tako neujednačeno rasto ? Vidim neke, baš kržljave. Od oka bih rekao da su dominantnije sative u omjeru 60-40. :D
Nisam baš ekspert u tome.

Presadi ih iz čašica. Nemoj me sekirati. :)
 
12.02.2010
23
0
0
35
tnx ljudi..-zoki z :D
a marihuana drug presadzujem ubrzo,da te ne sikiram":D
a ove sto kazes da su zakrzljale,i jesu,jer su tek poslije presadzene.bile u nekoj saksiji na prozoru jer su lose proklijale pa sam ih samo onako ostavio..al primise se..nekliko njih slabo ide skoro nikako..al nebitno.ima ih.vecina je super i slicne su velicine..

ukapira'h za slike hvala i svetilistu :D
z
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Jest preljepo ali je i upitno ????????
Izgleda da je moda posijat 50 komada šta se dešava ???
Sveti brale biljke u ovim malim čašama mogu da dožive slobodno 30 dana neznam što forsiraš često presađivanje odma.
Ako tew biljke idu van onda nediraj jer nema potrebe još radit stres ostani na jednom presađivanju.
 
12.02.2010
23
0
0
35
ma nije drug upitnik tako..biljke su poslije klijanja posadzene u te case sto vidis i to je to..
samo nekoliko komada je ubaceno u veliku dugu saksiju(tacnije 6)jer jos nisu bile proklijale..pa sam kontao,sta bude bude.
i one provire iz zemlje poslije nekog vremena pa ih stavih u casice..zato su one skroz lose..
ove vecina ce ubrzo bit presadzena u stalni dom..vec su malo vise od mjeseca u casama..

imam i pitanje ljudi-koliko jos mogu biti,iako nece,u ovim malim casama,s tim da ce rasti normalno..
zz
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
mogu još da bude al bolje da se lagano kreneš s presađivabjem pošto ih ima dosta pa nemoš sve od jednom presadit (bar ja nemrem nabrzaka) jer nabrzaka sve samo z*****
u tim ćašicama meni se znao koren kao da zaljepi za njih pa nek zemlja se u njima posuši nebi li zezno korenče :)
jeli ti misliš sve na isto mesto ili češ ih raštrkati svud pomalo
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
da da sad je taman da se krene presadivat.. jos jedno listanje i ovi ispod ce ti lagano pocet zutit.. ja ih tad roknem al bolje tebi da odma pocnes jer imas pprilicno posla kak je sveti i napiso...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
lepo sveti list kze nemoj sve od jednom presaditi , probaj u dve ture tako ces smanjiti rizik od parazita bar je to moje misljenje :)

nek je sa srecom
 
12.02.2010
23
0
0
35
sveti list :p nisam mislio sve na jedno mjesto,ali pola ce ih biti na jednom.
imam prostora.ubacit cu koju sliku sajta kada krenem presadzivat,pa da vidimo..
poslusacu zoki i u dvije ture to presaditi..hvala ljudi :Dz
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Mogu one biti dugo u tim čašama, al treba da se presade ranije dok korjenska struktura nije u potpunosti ispunila zemlju unutra. Ne zaboravite da on nije razrezao čaše i da će ih naživo sjeći, Što će biti vrlo nasilno i stresno. Velika je opasnost po oštećenje korjenske strukture.
Može 40 jedinki za 60min u zemlju. Provjereno, od našeg tandema ovdje.
 
12.02.2010
23
0
0
35
Lagano i njezno cu ja to marihuana..i ja mislim da moze to brzo ici,posto nas je dvoica najboljih drugova..:p a i ne mora,ima vremena pa lagano..

URL%5D
\z
 
12.02.2010
23
0
0
35
ej ljudi pomozite za situaciju//
danas se desi nesto nevjerovatno..
krenuli da presadzujemo biljke,i desi se pozar niodkud,ni sada mi nije jasno..
nastavimo mi sa presadzivanjem,i zasadimo tri biljke..i cujemo ono najgore..
policijsku motorolu..naravno nisu bili blizu,a ni pozar toliko//
na brzinu pokupimo alat biljke u onom stiroplu,sve..
biljke uspijemo zastekati ispod jedne stijene,ali ostalo ostane..
pozar se blizio tom mjestu..tako da smo pobjegli na mjesto odakle ih mozemo vidjeti..
i videli smo da je neko pobacao kante u sumu ispod..nadali smo se da su biljke ostale,
jer do njih nije mogao doci pozar..poslije 4 ili 5 sati,kada su zavrsili svoje,odlaze..mi odmah dolazimo,
da vidimo sta je bilo..biljke su nam pale sa neki 1,5 m.sve se prevrnulo u siblje..
nekoliko njih je skroz osteceno..ali ostale su koliko toliko dobre.
vratili smo u case one koje su ispale,dopunili zemljom..
vecina ih se iskrivila skroz na stranu..ususkali smo mi to i ostavuili..
dolazimo sutra,na cudo sve se ispravile izgledaju lijepo,osim neki ostecenja,
rupica na listovima,i puknuti listova..
ostali smo bez jedno 10 biljaka,ali ima ih jos i dobro je sto panduri nisu sve upropastili.
nadam se da ce nastaviti rasti,jer vec jesu fino..u potrazi smo za novi sajt..
vidjecemo kako se ispasti..pisem naravno..
zz ljudi..
 
12.02.2010
23
0
0
35
sve provaljeno..biljke zasadzene,ali vec sutra nisu bile tu.ni jedna jedina..tj.neko ih "prisvojio".fuck.nistaa..do sljedeceg growa.
zz