LED Sjeme iz Shiskaberrya × 8 90×90cm 200-500W 2700k-6500k

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Travan

Aktivan Član
27.06.2021
187
1.146
143
13 UPDATE

129 DAN

100 DAN 12/12

Danas je gotovo.
Zadnju sam skinuo i stavio na sušenje.
C harvest.jpg C vrh.jpg C vrhh.jpg
Jedino ova je bila 100 dana 12/12.
Ove druge su skidane nekim šaranim redoslijedom od 93 dana 12/12 pa sve danas do zadnje.

Različito sušim, jednoj sam skinuo grane, drugu u komadu i to. Suše se na prilagođenom mjestu u mraku ispod ventilatora u prvoj brzini na timeru svakih pola h on off
Zadnja 2,3 zalijevanja sama voda ph 6.0 20-25°
Kako se zemlja sušila tako sam skidao.
G HARVEST.jpg E sjemenka.jpg D  harvest.jpg F vrh.jpg E vrhovi.jpg
D detalj.jpg
H popcorn.jpg H ubrana.jpg
F vrh na svjetlu.jpg E malo osusen.jpg E HARVEST.jpg
Daleko od Shiskaberrya u kojem sam pronašao sjeme, u smislu izgleda najviše. Ali sam također daleko daleko itekako zadovoljan i prezadovoljan i nadzadovoljan s dobivenim rezultatima.

Dok sam šišao kao da sam se nalazio u slastičarnici punoj voćnih kolača u kojoj krave obitavaju i čuje se miris polja, trave, zemlje, čak smrdi malo na rijeku i riječni mulj, miris i smrad ali fantastično. To što kažem smrad neželim reći da smrdi na loše, nije neugodan smrad, nego je tmuran, gust, pečeni kesteni, karamela i kiseli kupus. Čak malo ide i na miris nove knjige ili časopisa.

Da se razumijemo sve mirišu različitim intenzitetima i različto izraženim mirisima spomenutim gore.

Okus kao najobičnija trava, volio bi da ga ima malo više ali nema veze.

Miris pokošene trave polako napušta moje hedove ubranim redoslijedom i čuje se ponovo njena miomirismrdljiva ćud.

Smoke report je da ga nebi ni pisao najradije, dobio sam ono što sam i očekivao sad više manje ne gledam u detalje baš, još obzirom da mi je prvi put i regularno sjeme. Drugi put onda. :D

Trihomi svakakvi najmanje zlatnih ali dobro je.
Slikao bih više ali kamera mi nije neka a i mikroskop je za zamjenu.

Količinu nisam vagao ali bit će suhe na oko vidim da je to to, 100 200 g svejedno mi je. Cvjetovi su tvrdi iako ima foxtailova izmrvi se ohoo hoo i to je to.

Mislim da i nisu završile do kraja kako treba ali nisam se više htio natezati jer sam imao od početka neke propuste i vrijeme je za nove pobjede stoga završavam ovaj dnevnik.

Zadovoljstvo mi se zahvaliti Vutri i s poštovanjem poželjeti uspješno forumu i svim članovima. :respect:

Živjeli! :):sun2:

:spliff:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Svaka cast. Cestitke. I na uspjesnom growu i na znackici za jos jedan zavrsen grow :) Nadam se da te uskoro vidimo u novim pobjedama. E da, nadoci ce ti okus u teglama. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Travan