sjeme narudžba

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.01.2009
15
0
0
35
da li je tko zainteresiran za neku zajedničku narudžbu?

gledao sam na jednoj stranici 420kn white widow 10 sjemena...

*ps.. htio bih pitati ako je tko naručivao sa tog sajta..al vidim da svi cenzure neke imaju pa neznam dal da stavim link il ne... hint (cijene pišu u kunama)


---------------------------------------------------------------------------------
meni je to previše pa ako bi netko uzeo pola... (zgb)


-------------------------------------
nisam znao kamo stavit post tog tipa na forum pa sam tu stavio..
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
drobljenje je napisao(la):
da li je tko zainteresiran za neku zajedničku narudžbu?

gledao sam na jednoj stranici 420kn white widow 10 sjemena...

*ps.. htio bih pitati ako je tko naručivao sa tog sajta..al vidim da svi cenzure neke imaju pa neznam dal da stavim link il ne... hint (cijene pišu u kunama)


---------------------------------------------------------------------------------
meni je to previše pa ako bi netko uzeo pola... (zgb)


-------------------------------------
nisam znao kamo stavit post tog tipa na forum pa sam tu stavio..
Ajd molim te ne postaj takve gluposti ti stvarno misliš da će netko pola pola uzet sjemenke s tobom?I nemoj pricat o toj stranici gdje su 420 kuna white widow,nevaljaju nist!!!
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
hehehe.... vidis to je zanimljivo...

i ja sam to isto mislio..ali ne znam te, ne znas me....stoga :(

jbg

i meni bi dobro doslo bas 5 kom...10 mi je previse
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
4herbs je napisao(la):
I nemoj pricat o toj stranici gdje su 420 kuna white widow,nevaljaju nist!!!



znas iz nekog pouzdanog izvora da nesto nije u redu s njima ili.. ???
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ne poslo mu na privat,sugestiram da se neprica baš javno jer nemora baš svatko da čita o njima,jer i oni mogu najebat,nije to alien,ili neznam ti ja koja banka sjemena koja nema odgovornosti!ako već riješavaju pa bogami nek potraju onda...Pozz :p
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
I ako neznate dogovorite s njima da vam prerežu jedan paket pa platite po pola pa če svatko dobit pet komada i uplatit pola novca i svatko da svoju adresu i odlično,napravit če oni sve hehhehe :)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
kontaktiraj ih emailom ... i dogovorite se ...
a ovake gluparije .... ko ce ti popolovit ketpa i svakom poslat polovice??pa nije to pijac!
znam o kojem se sajtu radi ...u konstantnom sam kontaktu sa tim ljudima ...sjeme je odlicno ja sam narucio vec 6 sorti ... svaka sjemenka koju sam stavio na klijanje ...proklijala ...
sta pametujes 4biljke? nemoj pricat ako neznas ... osnovno pravilo foruma....
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
WHITE WIDOW Genetika: Brazilian & South Indian cvatanje indoor: 8-9 tjedana. U RH zabranjen je uzgoj te biljke. Prodava se samo u istraživacke i naucne svrhe. ************ ne preuzima nikakve odgovornosti u primjeru zloupotrebe tog produkta. 420,00 kn

jbg inace nikad ne postam za redom ...neda mi se isppravljat ..neka neko obrise ak mu smeta:sick:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
kao prvo nisi jedini koji posluje i o da s njima se moš sve dogovorit i čak i takve gluparije u smislu da ti prepolove paket i pošalju na dve strane glavno da oni dobiju pare,samo če te koštat dva otkupna pisma hehe,Al ajd dobro neda mi se prepirat,glavno nemoj reklamirat previše po forumu,mislim da bi ti oni bili zahvalni...pozz ipak je to ilegale znaš,nemora baš svatko znat o čemu je riječ i sorry nepravi se glup da ti kažem s oproštenjem reko sam da nevalja jer sam posumnjo u lika jer ima 10 postova i več bi kupovo sjeme po pola i neke šeme,javio sam mu ja na privat a nemoraš se ti pravit pametan...ajd smiri se i uživaj i btw sjeme je odlično ali samo nemoj da cijela hrvatska zna za jebenu stranicu jel nečeš ubrzo imat od kog naručivat...zar nemisliš tako, ja redovito s njima pričam i nevole ni oni tu pomisao da svaka budala zna za njih ko dođe na ovu stranicu i čita,nemora ni član bit da čita čovječe,a sad što bi ti i drotu pomogo da sve sazna to je druga stvar
 
19.01.2009
15
0
0
35
4herbs

stvarno mislim da je nepotrebno odma, oprosti na izrazu, srat po nekom...

ja sam lijepo pitao..i nisam mislio da oni šalju pola pola nego da se dogovorim s nekim..pa se nađemo... jer sam dobio dojam da su ljudi na ovom forumu fakat ok.. i da bi se sa nekim mogao takvo nesto dogovorit.. baš zbog toga jer mi se ekipa na forumu čini baš ljudska.. nisu zdepi..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.