Sjeme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.03.2011
13
0
0
29
ljudi neznam dali sam na pravom mjestu,ali evo ,tek sa mse registrirao i trebam pomoć,
gledao sam neke stranice za sjeme ali mi to neodgovara,plaćanje je karticom, a karticu nemam, dali postoji neka banka sjemena što ja mogu platit pri preuzimanju sjemena ?
:maryjane:
 
08.03.2011
13
0
0
29
dobro pročitao sam to ali opet imam par pitanja:
1. dali sjeme što naručim od njih stiže u poštu ili moju adresu
2. kad pismo stigne dali me mogu tražiti da ga otvorim pred njima? (živim u Hrvatskoj)
3. može li mi murija uć u trag nekako ?
4. dali je ova stranica pouzdana, mslm dali su ikome uzeli pare a da mu ne pošalju sjemenke?
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
1. stiže tvoju adresu papirić za podizanje pošiljke u pošti
2. neznam ne vjerujem da će te tražiti to obični je paket ne izgleda sumnjivo ozim po nizozemskoj adresi xD Imaš dosta tema o tome baš pogledaj si malo
3. teoretski, može
4. pouzdana je, to je sponzor ovog foruma, šalju sve uredno ( plus par pokon sjemenki) a dobiješ i ispisanu narudžbenicu..
uzimao sam preko nje sve uredno stiglo za 10-ak dana i još su mi odgovorili fino na mail kad je stigla do njih kuverta s novcima i uplatnicom :)

pogledaj si još po forumu imaš jako puno o toj stranici i sigurnosti od murje, kad sam ja uzimao pročitao sam dosta toga ;)


p.s. dobrodošao :D
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
dobro nam došao!
čitaj malo okolo, ovo spremam na groblje!

moguće je da daš pare ali ne dobiješ paket, ali to nije do njih, nego do transporta...

ali ako im sve lijepo objasniš, i naravno ako ne muljaš, poslat će ti novi paket!
 
08.03.2011
13
0
0
29
znači samo kad mi stigne papirić ,odem na poštu i podignem paket,kao da sam naručio mobitel ili tak neš,
i da dali je tko od vas što je kupovao na ovoj staranici sjemenke, dali je imao kakvih neugodonosti pri preuzimanju paketa,dali vas je pitala/pitao taj u pošti što je u paketu, i dali imate koji savjet za što "NE " učiniti pri kupnji sjemena
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Amonik je napisao(la):
znači samo kad mi stigne papirić ,odem na poštu i podignem paket,kao da sam naručio mobitel ili tak neš,

da uglavnom je to to :)


za ovo ostalo rekao sam ti uredno mi je stigao papirić, otišao sam do pošte lijepo, predao papirić, potpisao za paket, dobio ga i uhvatio pedalu van što dalje hahaha

evo par linkova sa puunos tranica pa čitaj :

https://forums.vutra.org/threads/2104-Naručivanje-sjemenki?highlight=sjeme
https://forums.vutra.org/threads/485-Kako-da-narucim-seme?highlight=sjeme

ugl tu bi ti sve trebalo bit enjoy
 

numero uno

Aktivan Član
22.04.2010
62
0
0
35
sigurno je narucivao od tamo stigne ti na kucnu adresu u sanduce kao pismo samo tamo gledaj da odabers opciju za slanje sjemena samo.a ti im poslaji u koverti pare i onu narudzbenicu isprintanu i meni je dva puta u roku 7 dana stiglo isto hr!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.